Dobrý podvečer, dnes je čtvrtek 27.2.2020
svátek slaví Alexandr,
zítra Lumír
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Čtrnáctý ročník ankety Sportovec města Prostějova se blíží ke svému vyvrcholení. Tím se stane jeho slavnostní vyhlášení, jež poprvé v dějinách přivítá Národní sportovní centrum Prostějov. A kdy? V pátek 1. března od 19:00 hodin. Až dosud se anketní dostaveníčko vždy konalo v konferenčním sále Hotelu Tennis Club. Vzhledem k podzimnímu otevření exkluzivních prostor NSC PV však došlo k logickému přesunu, který by měl být pro všechny zainteresované jedině pozitivní.

Vyhlášeni budou nejlepší sportovci za minulý rok 2018 v celkem dvanácti kategoriích: Sportovec roku, Talent roku, Tým roku, Mládežnický tým roku, Trenér roku, Trenér mládeže roku, Neprofesionální sportovec roku, Sportovní událost roku, Cena sportovní komise, Cena fair play – Sportovní srdce, Síň slávy prostějovského sportu a Sportovní hvězda prostějovských médií.
Současně budou oznámeni vítězové Fotografické soutěže, jejíž hlasování ještě stále probíhá na internetových stránkách www.skmpv.cz, a to ve dvou kategoriích: Sportovní fotografie a Umělecká fotografie. V neposlední řadě bude i vylosován výherce speciální ceny z hlasujících do Sportovní hvězdy PV médií a finančního daru se dočká jeden charitativní projekt.
Slavnostního večera se tradičně zúčastní nejen sami laureáti, ale také další sportovci, koučové a funkcionáři napříč všemi odvětvími. Chybět samozřejmě nebudou ani významní hosté v čele s nejvyššími představiteli statutárního města Prostějov, případně i Olomouckého kraje.
Přibližně hodinový program obsáhne jako obvykle též špičková kulturní vystoupení známých celebrit českého showbyznysu. A po jeho skončení přijde na řadu volná zábava včetně bohatého rautu.
Jak to dopadne a kdo bude novým králem místního sportu? PROSTĚJOVSKÝ Večerník, tradiční mediální partner ankety, přinese z pátečního vyhlášení podrobnou reportáž s kompletními výsledky, fotografiemi, ohlasy oceněných i rozhovory nejen s nimi!

Total Comments

  • Doka izol
  • Ples Jevíčko
  • Interforst
  • Kendrion
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE LÍBÍ V ZAHRANIČNÍCH RESTAURACÍCH?

P3_mnamky
2020 plesy
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Domy po cikánech zmizí.

Až tři miliony korun hodlají v Hradčanech-Kobeřicích investovat do demolice ohyzdných nemovitostí, které v obci zůstaly po vystěhování nepřizpůsobivých občanů a jsou zcela neobyvatelné. Po zbourání domů hodlají místní zastupitelé na uvolněném místě vybudovat okrasný park.

Radary zpět do akce!

V tichosti a režimu přísného utajení upekli prostějovští radní plán, dle něhož se v co nejzazší době má na silnicích opět měřit formou tzv. ptačích budek Ty jsou přitom již dobrých devět roků mimo provoz a v posledních letech se mluvilo o jejich zcela odlišném využití. A ejhle, bude se prý znovu fotit!

Total Comments

Osobnost týdne

JIŘÍ VYKOUKAL
06 pawlovska

To jsou věci! Sportovní manažer Jestřábů se uplynulou sobotu vrátil po osmi sezónách na led a ve věku, kdy brzy oslaví 49. narozeniny, se stal nejstarším hráčem historie, který oblékl dres Prostějova v soutěžním utkání.

Total Comments

Číslo týdne

104

Úctyhodných sto čtyř roků se takřka dožila Josefa Schlesingerová, která byla nejstarší občankou města Prostějova. Minulé úterý bohužel její srdce dotlouklo.

Total Comments

Výrok týdne

„DVA MĚSÍCE JEDL MIXOVANOU STRAVU“

U Okresního soudu v Prostějově vypovídala v případu Jiřího Otáhala alias „kanibala“ jeho exmilenka. A z některých slov šel mráz po zádech…

Total Comments