Dobré ráno, dnes je neděle 24.3.2019
svátek slaví Gabriel,
zítra Marián
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Čtrnáctý ročník ankety Sportovec města Prostějova se blíží ke svému vyvrcholení. Tím se stane jeho slavnostní vyhlášení, jež poprvé v dějinách přivítá Národní sportovní centrum Prostějov. A kdy? V pátek 1. března od 19:00 hodin. Až dosud se anketní dostaveníčko vždy konalo v konferenčním sále Hotelu Tennis Club. Vzhledem k podzimnímu otevření exkluzivních prostor NSC PV však došlo k logickému přesunu, který by měl být pro všechny zainteresované jedině pozitivní.

Vyhlášeni budou nejlepší sportovci za minulý rok 2018 v celkem dvanácti kategoriích: Sportovec roku, Talent roku, Tým roku, Mládežnický tým roku, Trenér roku, Trenér mládeže roku, Neprofesionální sportovec roku, Sportovní událost roku, Cena sportovní komise, Cena fair play – Sportovní srdce, Síň slávy prostějovského sportu a Sportovní hvězda prostějovských médií.
Současně budou oznámeni vítězové Fotografické soutěže, jejíž hlasování ještě stále probíhá na internetových stránkách www.skmpv.cz, a to ve dvou kategoriích: Sportovní fotografie a Umělecká fotografie. V neposlední řadě bude i vylosován výherce speciální ceny z hlasujících do Sportovní hvězdy PV médií a finančního daru se dočká jeden charitativní projekt.
Slavnostního večera se tradičně zúčastní nejen sami laureáti, ale také další sportovci, koučové a funkcionáři napříč všemi odvětvími. Chybět samozřejmě nebudou ani významní hosté v čele s nejvyššími představiteli statutárního města Prostějov, případně i Olomouckého kraje.
Přibližně hodinový program obsáhne jako obvykle též špičková kulturní vystoupení známých celebrit českého showbyznysu. A po jeho skončení přijde na řadu volná zábava včetně bohatého rautu.
Jak to dopadne a kdo bude novým králem místního sportu? PROSTĚJOVSKÝ Večerník, tradiční mediální partner ankety, přinese z pátečního vyhlášení podrobnou reportáž s kompletními výsledky, fotografiemi, ohlasy oceněných i rozhovory nejen s nimi!

Total Comments

  • Basic
  • Zahradnictví Adelovi
  • 1
  • 2

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

P2_superfinale_korfbal

Anketa - hlavní

Jak hodnotíte sezónu prostějovských hokejistů?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Pod mostem se maká.

Většina Prostějovanů zřejmě již zaregistrovala, že se pod mostem v Olomoucké ulici pilně pracuje. Bagry a stavební dělníci připravují základy pro „podchod“ pod mostem, který v nebezpečné a dopravně frekventované lokalitě bude sloužit jak cyklistům, tak chodcům. Už aby to bylo!

Sníh přikryl Protivanovsko.

Jaro se pomalu ale jistě ujímá vlády, ovšem pozor! „Paní Zima“ ještě ani zdaleka neřekla poslední slovo. Důkazem toho je středeční chumelenice na Protivanovsku, kde napadlo zhruba pět centimetrů sněhové pokrývky. Silničáři tak měli po delším čase opět práci a děti málem stavěly sněhuláky...

Total Comments

Osobnost týdne

Simona STAŠOVÁ

Dcera Jiřiny Bohdalové byla hlavní postavou divadelní hry Skleněný zvěřinec, kterou skvělá herečka představila se svými kolegy minulé pondělí na prknech Městského divadla v Prostějově.

11 stasova

Total Comments

Číslo týdne

7
Na této příčce skončili sezónu Chance ligy 2018/2019 hokejisté Prostějova. Ani napočtvrté za sebou tak Jestřábi ve druhé nejvyšší soutěži nepřekročili svůj stín a znovu vypadli již ve čtvrtfinále play-off.

Total Comments

Výrok týdne

„ŽE NÁS LIDI BEROU VÁŽNĚ - SMRTELNĚ VÁŽNĚ“

Předseda Klubu vojenské historie Dukla Prostějov Jaroslav Dvořák má o největším úspěchu své organizace zcela jasno...

Total Comments