Dobré dopoledne, dnes je neděle 26.5.2019
svátek slaví Filip,
zítra Valdemar
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Čtrnáctý ročník ankety Sportovec města Prostějova se blíží ke svému vyvrcholení. Tím se stane jeho slavnostní vyhlášení, jež poprvé v dějinách přivítá Národní sportovní centrum Prostějov. A kdy? V pátek 1. března od 19:00 hodin. Až dosud se anketní dostaveníčko vždy konalo v konferenčním sále Hotelu Tennis Club. Vzhledem k podzimnímu otevření exkluzivních prostor NSC PV však došlo k logickému přesunu, který by měl být pro všechny zainteresované jedině pozitivní.

Vyhlášeni budou nejlepší sportovci za minulý rok 2018 v celkem dvanácti kategoriích: Sportovec roku, Talent roku, Tým roku, Mládežnický tým roku, Trenér roku, Trenér mládeže roku, Neprofesionální sportovec roku, Sportovní událost roku, Cena sportovní komise, Cena fair play – Sportovní srdce, Síň slávy prostějovského sportu a Sportovní hvězda prostějovských médií.
Současně budou oznámeni vítězové Fotografické soutěže, jejíž hlasování ještě stále probíhá na internetových stránkách www.skmpv.cz, a to ve dvou kategoriích: Sportovní fotografie a Umělecká fotografie. V neposlední řadě bude i vylosován výherce speciální ceny z hlasujících do Sportovní hvězdy PV médií a finančního daru se dočká jeden charitativní projekt.
Slavnostního večera se tradičně zúčastní nejen sami laureáti, ale také další sportovci, koučové a funkcionáři napříč všemi odvětvími. Chybět samozřejmě nebudou ani významní hosté v čele s nejvyššími představiteli statutárního města Prostějov, případně i Olomouckého kraje.
Přibližně hodinový program obsáhne jako obvykle též špičková kulturní vystoupení známých celebrit českého showbyznysu. A po jeho skončení přijde na řadu volná zábava včetně bohatého rautu.
Jak to dopadne a kdo bude novým králem místního sportu? PROSTĚJOVSKÝ Večerník, tradiční mediální partner ankety, přinese z pátečního vyhlášení podrobnou reportáž s kompletními výsledky, fotografiemi, ohlasy oceněných i rozhovory nejen s nimi!

Total Comments

 • KSČM
 • Noc Kostelů
 • Interforst
 • Lázně Skalka
 • Hořava
 • Basic
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE LÍBÍ V RESTAURACI JADRAN?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Nejsme bezohlední.

Pětačtyřicetiletý Marek Mlčoch děkuje v aktuálním čísle nejen svým blízkým, ale i širokému aparátu záchranářů za svůj život, minulé úterý zavolala na linku 156 žena, která si povšimla seniora s jízdním kolem. Ten v Kolářových sadech bezvládně spadl na zem. Díky včasnému příjezdu sanitky se nestalo nic vážného. Tleskáme!

Skoro nejrizikovější fanoušci.

Vedení prostějovské policie ostře zkritizovalo chování části přívrženců hokejových Jestřábů při utkáních druhé nejvyšší soutěže. Za násilnosti, výtržnosti a majetkové trestné činy už Okresní soud v Prostějově vydal těm nejdivočejším sedm zákazů vstupu do haly, když se hraje zápas!

Total Comments

Osobnost týdne

Jan PŘEUČIL
20 preucil
Fenomenální herec společně se svojí manželkou Evou Hruškovou pobavil ve čtvrtek své fanoušky nejen v prostějovském divadle, ale o den dříve i starší příznivce v domově seniorů v Nerudově ulici při neformální besedě.

Total Comments

Číslo týdne

320 000 000

Tak to je darda! Přesně takto astronomickou sumu požaduje společnost Manthellen po prostějovském magistrátu za údajné porušení obchodní smlovy. Jak známo, záležitost se týká kauzy kolem výstavby Galerie Prostějov v prostoru U Špalíčku.

Total Comments

Výrok týdne

„NESUĎTE, ABYSTE NEBYLI SOUZENI!“

Takto při předávání Cen města Prostějova odpovídal jeden z vyznamenaných exprimátor Miroslav Pišťák na kritiku některých současných opozičních zastupitelů města

Total Comments