Příjemnou noc, dnes je pondělí 23.9.2019
svátek slaví Berta,
zítra Jaromír
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Čtrnáctý ročník ankety Sportovec města Prostějova se blíží ke svému vyvrcholení. Tím se stane jeho slavnostní vyhlášení, jež poprvé v dějinách přivítá Národní sportovní centrum Prostějov. A kdy? V pátek 1. března od 19:00 hodin. Až dosud se anketní dostaveníčko vždy konalo v konferenčním sále Hotelu Tennis Club. Vzhledem k podzimnímu otevření exkluzivních prostor NSC PV však došlo k logickému přesunu, který by měl být pro všechny zainteresované jedině pozitivní.

Vyhlášeni budou nejlepší sportovci za minulý rok 2018 v celkem dvanácti kategoriích: Sportovec roku, Talent roku, Tým roku, Mládežnický tým roku, Trenér roku, Trenér mládeže roku, Neprofesionální sportovec roku, Sportovní událost roku, Cena sportovní komise, Cena fair play – Sportovní srdce, Síň slávy prostějovského sportu a Sportovní hvězda prostějovských médií.
Současně budou oznámeni vítězové Fotografické soutěže, jejíž hlasování ještě stále probíhá na internetových stránkách www.skmpv.cz, a to ve dvou kategoriích: Sportovní fotografie a Umělecká fotografie. V neposlední řadě bude i vylosován výherce speciální ceny z hlasujících do Sportovní hvězdy PV médií a finančního daru se dočká jeden charitativní projekt.
Slavnostního večera se tradičně zúčastní nejen sami laureáti, ale také další sportovci, koučové a funkcionáři napříč všemi odvětvími. Chybět samozřejmě nebudou ani významní hosté v čele s nejvyššími představiteli statutárního města Prostějov, případně i Olomouckého kraje.
Přibližně hodinový program obsáhne jako obvykle též špičková kulturní vystoupení známých celebrit českého showbyznysu. A po jeho skončení přijde na řadu volná zábava včetně bohatého rautu.
Jak to dopadne a kdo bude novým králem místního sportu? PROSTĚJOVSKÝ Večerník, tradiční mediální partner ankety, přinese z pátečního vyhlášení podrobnou reportáž s kompletními výsledky, fotografiemi, ohlasy oceněných i rozhovory nejen s nimi!

Total Comments

 • Interforst
 • Bazárek
 • Bladenights
 • Šumnica
 • O pohár primátora
 • Basket
 • Floria Dušičky
 • Dny evropského dědictví
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Vadí vám změna strategie prostějovského volejbalového klubui v extralize žen?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Hasiči v novém.

Tak se vrahovičtí dobrovolní hasiči přece jen dočkali! Minulý týden radní slavnostně otevřeli zrekonstruovanou hasičskou zbrojnici ve Vrahovicích. Stavební investice za více než deset milionů korun trvala osm měsíců. Sám primátor František Jura vyslovil uspokojení nad notně zmodernizovanou zbrojnicí.

Případ „Naiclerová“ odložen.

 Údajný vandal, který prostějovské zastupitelce Haně Naiclerové postříkal 15. března tohoto roku osobní vozidlo barvou, zůstává neznámý. Podle vyjádření policie se vyšetřovatelům nepodařilo pachatele vypátrat a případ tak byl odložen. Sama zastupitelka poslala Večerníku hodně podivné vyjádření...

Total Comments

Osobnost týdne

ŠUMICA
38 sumice
Nedělní odpoledne zpestřila návštěvníkům Smetanových sadů známá cimbálovka. Náladu posluchačů nepokazilo ani trochu chladnější počasí, takže se zpívalo i tančilo.

Total Comments

Číslo týdne

 1 000 000
Rovný milion korun došel na účet prostějovské radnice jako dotace z Olomouckého kraje na obnovu městských památek. Radní tuto sumu rozdělili na doporučení komise šesti subjektům, které se postarají o opravy památkově chráněných objektů. Například sokolovny na Skálově náměstí.urza volného času má v Prostějově dlouholetou tradici. Akce se koná každoročně od roku 2004 a pravidelně ji navštíví spousta lidí. I letos tomu nebylo jinak. Na prezentaci kroužků a aktivit se přišlo podívat přes čtyři tisíce lidí.

Total Comments

Výrok týdne

„PŮJDU JIM DOMLUVIT, ABY TO NEDĚLALY!“
První náměstek prostěhjovského primátora Jiří Pospíšil takto ironicky reagoval na kritiku opozičníhozastupitele Kapounka, který poukázal na kálení labutí u drozdovického rybníka

Total Comments