Dobré odpoledne, dnes je pátek 25.9.2020
svátek slaví Zlata,
zítra Andrea
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

09 22_hubackova_01Na nedávném Mistrovství České republiky krasobruslení juniorů v Třinci mělo svou reprezentantku i prostějovské krasobruslení. Do bojů o titul se mezi dívkami pustilo celkem třiadvacet závodnic a nechyběla mezi nimi ani sedmnáctiletá členka oddílu KRASO-bruslení Prostějov Eliška Hubáčková. Ta se kvalifikovala z osmého místa pohárového žebříčku a na šampionátu tuto svou pozici výrazně vylepšila.

Prostějovská naděje si do krátkého programu vylosovala pro ni tolik neoblíbené poslední startovní číslo, předvedla ale velmi kvalitní výkon, který jí přiřkl sedmé místo s odstupem necelých dvou bodů na místo čtvrté. Vyrovnanost závodu dokazuje i fakt, že od čtvrtého do dvanáctého místa byly závodnice seřazeny v několika málo bodech, takže před volnými jízdami nebylo zdaleka nic rozhodnuto. Eliška udržela i ve druhé části soutěže pevné nervy na uzdě a čistým programem, ozdobeným osobním rekordem v hodnotě 96,38 bodů, odsunula pod sebe další dvě závodnice, čímž si polepšila na konečné páté místo. Tímto umístěním zakončila trochu smolnou kategorii juniorek, ve které ji provázelo zranění pravého kotníku. Nyní se už studentka zlínského gymnázia plně soustředí na přestup do hlavní ženské kategorie, která odstartuje již koncem léta. Hlavním cílem bude úspěšně se kvalifikovat na mistrovství republiky žen. Na její sportovní přípravě se dlouhodobě podílí marketingová společnost TK PLUS, patří také do projektu Sdružení na podporu mladých talentů v krasobruslení. Činnost tohoto sdružení finančně podpořil jak Olomoucký kraj, tak i Statutární město Prostějov.

09 22 hubackova 02

Total Comments

  • Hradišťan
  • Vinotéka Hruška
  • ČSSD
  • Interforst
  • Bellis
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak byste řešili vzrůstající pandemii koronaviru?

2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Smích s klasikou.

Koronavir – nekoronaavir, prostějovská veřejnost chce žít! Není proto divu, že letní promítání na nádvoří zámku mělo značnou diváckou kulisu. A co dávali? No přece klasickou českou komedii Postřižiny! A organizátoři vsadili na dobrou kartu, když se rozhodli pro film nedávno zesnulého režiséra Menzla!

 

Lidová tvořivost před volbami.
Předvolební kampaně politických stran a hnutí nabírají na intenzitě a s tím také množství různých billboardů či plakátů v ulicích města. A stejně jako před každými volbami se tyto propagační záležitosti stávají terčem vandalů. Mnoha politikům tak přibyly vousy, vlasy, dokonce mají propíchnuté oči...

Nezapomněli na lidi.

Total Comments

Osobnost týdne

Petr JANDA

Nestárnoucí rocker řádil uplynulou sobotu večer se svým Olympicem na pláži U Vrbiček na plumlovské přehradě. Jak? Jako zamlada!

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

47 722

Město Prostějov má v tuto chvíli přesně tolik obyvatel. Jejich počet rok od roku klesá a doby, kdy jsme se chlubili více než padesátitisícovým městem, jsou dávno pryč.

33

Total Comments

Výrok týdne

„ONI POTŘEBUJÍ MASY, KTERÉ BY DĚLALY BEZ REPTÁNÍ TO, CO CHTĚJÍ. TO JSME JIM KAZILI...“

Jednadevadesátiletý Ladislav „Bor“ Šín, který byl u znovuzaložení skautů v Konici v roce 1991, takto promluvil ke komunistům.

Total Comments

-