Dobré ráno, dnes je středa 30.9.2020
svátek slaví Jeroným,
zítra Igor
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

10 23 logo anketaJiž desetiletou tradici má anketa Sportovec města Prostějov. Komise pro mládež a tělovýchovu při městské Radě společně s marketingovou agenturou TK PLUS připravují už její desátý ročník, v rámci kterého budou oceněni jednotlivci i kolektivy za výsledky v uplynulém roce 2013. „Naše komise v současném složení připravuje celou anketu včetně slavnostního vyhlášení počtvrté a snad mohu říct, že minulé tři ročníky jsme zvládli velice dobře. Příznivé reference potvrdily, že jsme navázali na vysokou úroveň z předchozích let. Totéž bychom rádi dokázali i letos,“ uvedl předseda Komise pro mládež a tělovýchovu Pavel Smetana.

Anketa bude mít ve svém desátém pokračování znovu deset kategorií: Sportovec roku, Talent roku, Tým roku, Mládežnický tým roku, Trenér mládeže roku, Sportovní událost roku, Neprofesionální sportovec roku, Síň slávy prostějovského sportu, Cena Komise pro mládež a tělovýchovu plus Sportovní hvězda prostějovských médií. Oceněné včetně jejich pořadí v desíti kategoriích určí svým výběrem a hlasováním členové komise společně s novináři, pouze v případě Sportovní hvězdy prostějovských médií vzejdou výsledky z hlasování čtenářů periodik vycházejících v našem regionu.

Slavnostní vyhlášení ankety proběhne v pátek 4. dubna od 19.00 hodin v hotelu Tennis Club, součástí večera tradičně bude doprovodný program. „Pro celý Prostějov je Sportovec města každoročně velkou a důležitou událostí s vysokou společenskou úrovní. Věřím, že ani letos tomu nebude jinak,“ zdůraznil Pavel Smetana. Další nové informace najdete v příštím čísle Večerníku, který se stal i letos hlavním mediálním partnerem akce.

Hlasujte pro Sportovní hvězdu prostějovských médií 2013
O pořadí v jedné z deseti kategorií 10. ročníku ankety Sportovec města Prostějov rozhodne hlasování respondentů médií včetně Prostějovského Večerníku, který je hlavním mediálním partnerem akce. Hlasovat můžete buď vyplněním anketního lístku na této straně a jeho odevzdáním v kanceláři Regionálního informačního centra v budově zámku (Pernštýnské náměstí), nebo elektronickou cestou na e-mailovou adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Vždy musí být uveden telefonický kontakt na odesilatele. Hlas lze věnovat pouze jednomu týmu nebo jednotlivci, každý respondent může hlasovat pouze jednou kuponem a jednou elektronicky. V rámci slavnostního vyhlášení ankety 4. dubna večer pak bude z hlasujících vylosován výherce, který od cestovní kanceláře Hellas – nejen Řecko s.r.o. obdrží atraktivní cenu v podobě zájezdu.Uzávěrka hlasování do Sportovní hvězdy prostějovských médií 2013 je 28. března 2014.


Hlasujte o sportovní hvězdu prostějovských médií!
Statutární město Prostějov vyhlašuje i v letošním roce anketu Sportovec města Prostějova 2013. Odborná porota vybírá z nominovaných úspěšných sportovců hned ve čtyřech kategoriích. „Jsou jimi tradičně Sportovec roku, Talent roku, Tým roku a Mládežnický tým roku. Nominovaní sportovci do jednotlivých kategorií jsou zveřejněni na webových stránkách města Prostějova www.prostejov.eu “, říká předseda Komise pro mládež a tělovýchovu Rady města Prostějova Pavel Smetana. Chybět nebude ani volba Sportovní hvězdy prostějovských médií. Tu mohou Prostějované volit do 28. března 2014.
Anketní lístky je možno odevzdat v Regionálním informačním centru v zámku na Pernštýnském náměstí.
Pokud budete hlasovat elektronicky, je třeba využít výhradně následující e-mailovou adresu:
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
(v případě zaslání na jinou e-mailovou adresu není garantováno započtení Vašeho hlasu a zařazení do slosování!)
Na slavnostním vyhlášení 4. 4. 2014 bude jeden z hlasujících vylosován a bude mu předán zájezd od Hellas - nejen Řecko, s.r.o.

Total Comments

 • Ano
 • SPD
 • Vinotéka Hruška
 • ČSSD
 • Interforst
 • Bellis
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak byste řešili vzrůstající pandemii koronaviru?

2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Smích s klasikou.

Koronavir – nekoronaavir, prostějovská veřejnost chce žít! Není proto divu, že letní promítání na nádvoří zámku mělo značnou diváckou kulisu. A co dávali? No přece klasickou českou komedii Postřižiny! A organizátoři vsadili na dobrou kartu, když se rozhodli pro film nedávno zesnulého režiséra Menzla!

 

Lidová tvořivost před volbami.
Předvolební kampaně politických stran a hnutí nabírají na intenzitě a s tím také množství různých billboardů či plakátů v ulicích města. A stejně jako před každými volbami se tyto propagační záležitosti stávají terčem vandalů. Mnoha politikům tak přibyly vousy, vlasy, dokonce mají propíchnuté oči...

Nezapomněli na lidi.

Total Comments

Osobnost týdne

Petr JANDA

Nestárnoucí rocker řádil uplynulou sobotu večer se svým Olympicem na pláži U Vrbiček na plumlovské přehradě. Jak? Jako zamlada!

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

47 722

Město Prostějov má v tuto chvíli přesně tolik obyvatel. Jejich počet rok od roku klesá a doby, kdy jsme se chlubili více než padesátitisícovým městem, jsou dávno pryč.

33

Total Comments

Výrok týdne

„ONI POTŘEBUJÍ MASY, KTERÉ BY DĚLALY BEZ REPTÁNÍ TO, CO CHTĚJÍ. TO JSME JIM KAZILI...“

Jednadevadesátiletý Ladislav „Bor“ Šín, který byl u znovuzaložení skautů v Konici v roce 1991, takto promluvil ke komunistům.

Total Comments

-