Dobré dopoledne, dnes je středa 30.9.2020
svátek slaví Jeroným,
zítra Igor
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

První hrací den UniCredit Czech Open zpočátku patřil tenistům, kteří usilovali o účast v hlavní části soutěže. Ve finále kvalifikace o postup bojovali také dva domácí zástupci, zůstali však před branou 1. kola. Marek Michalička prohrál ve dvou setech s Chorvatem Nikolou Mektičem a neuspěl ani Pavel Štaubert. S Francouzem Alexem Michonem usiloval o vítězství téměř dvě hodiny, přesto utkání ztratil po výsledku 4:6, 6:3, 3:6. své zápasy vyhrál také Bělorus Uladzimir Ignatik a Švýcar Henri Laaksonen.Pak už se rozehrály zápasy 1. kola. Ital Marko Cecchinato neměl žádný problém s Alpinem Sekničem z Bosny a Hercegoviny a bohužel hladce vypadl také Jan Mertl po porážce s Brazilcem Andre Ghemem. Jako první z nasazených se na kurtu představil Španěl Paolo Carreno Busta. Turnajová čtyřka předvedla kvalitní výkon, přesto se z vítězství ve třech setech radoval Němec Matthias Bachinger. V závěrečném singlu došlo také na domácí radost. Jan Hernych předvedl konstantní výkon a Andreje Golubeva porazil snadno 6:2, 6:3

Program UniCredit Czech Open bude pokračovat v úterý zbývajícími zápasy 1. kola. V průběhu dne se představí také české trio. Ve druhém zápase na centru nastoupí Radek Štěpánek, jehož soupeřem bude Francouz Mathieu a pak Jiřího Veselého čeká Maďar Fucsovics. Adam Pavlásek se představí na jedničce ve třetím zápase a pokusí se porazit nasazeného Srba Lajoviče. „Vesměs půjde o atraktivní zápasy. Věřím, že domácí tenisté přitáhnout diváky do hlediště,“ přeje si šéfka turnaje Petra Černošková. (lv)

Total Comments

 • Ano
 • SPD
 • Vinotéka Hruška
 • ČSSD
 • Interforst
 • Bellis
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak byste řešili vzrůstající pandemii koronaviru?

2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Smích s klasikou.

Koronavir – nekoronaavir, prostějovská veřejnost chce žít! Není proto divu, že letní promítání na nádvoří zámku mělo značnou diváckou kulisu. A co dávali? No přece klasickou českou komedii Postřižiny! A organizátoři vsadili na dobrou kartu, když se rozhodli pro film nedávno zesnulého režiséra Menzla!

 

Lidová tvořivost před volbami.
Předvolební kampaně politických stran a hnutí nabírají na intenzitě a s tím také množství různých billboardů či plakátů v ulicích města. A stejně jako před každými volbami se tyto propagační záležitosti stávají terčem vandalů. Mnoha politikům tak přibyly vousy, vlasy, dokonce mají propíchnuté oči...

Nezapomněli na lidi.

Total Comments

Osobnost týdne

Petr JANDA

Nestárnoucí rocker řádil uplynulou sobotu večer se svým Olympicem na pláži U Vrbiček na plumlovské přehradě. Jak? Jako zamlada!

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

47 722

Město Prostějov má v tuto chvíli přesně tolik obyvatel. Jejich počet rok od roku klesá a doby, kdy jsme se chlubili více než padesátitisícovým městem, jsou dávno pryč.

33

Total Comments

Výrok týdne

„ONI POTŘEBUJÍ MASY, KTERÉ BY DĚLALY BEZ REPTÁNÍ TO, CO CHTĚJÍ. TO JSME JIM KAZILI...“

Jednadevadesátiletý Ladislav „Bor“ Šín, který byl u znovuzaložení skautů v Konici v roce 1991, takto promluvil ke komunistům.

Total Comments

-