Dobré dopoledne, dnes je úterý 19.11.2019
svátek slaví Alžběta,
zítra Nikola
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

52 tk_agrofertDo úvodních dvouher se v úterním semifinále postavily dvě z největších hvězd prostějovského celku Petra Kvitová a Tomáš Berdych, kteří proti TK Sparta Praha nemuseli do bojů o postup zasahovat. O body se však nepostarali ani tentokrát, když nestačili na hráče semifinálového soupeře celku LASVIT.

Ten se tak postaral o obrovské překvapení a ujal se vedení nad favorizovaným Prostějovem. Důležitý tah ke srovnání skóre udělala Agnieszka Radwanská a Jarkko Nieminen, jenž nedali svým soupeřům šanci k dalšímu překvapení a vnesli do prostějovského celku potřebný klid před zbývajícími zápasy. O vedoucí body se pohodlným vítězstvím postaral Philipp Kohlschreiber a Andreas Seppi na nějž navázaly ve čtyřhře Radwanská s Cetkovskou  a připsaly tak pátý a rozhodující bod na stranu TK Agrofert Prostějov. Ve středečním finále se tak prostějovský klub utká s nedalekým TK Precheza Přerov, s nímž bude usilovat o obhajobu mistrovského titulu.

Výsledky:
Kvitová Petra - Záhlavová Sandra 3:6, 3:6
Berdych Tomáš - Stebe Cedrik-Marcel 3:6, 6:1, 3:6
Radwanská Agnieszka - Sevastová Anastasija 6:1 6:4
Nieminen Jarkko - Lustig Daniel 6:3 6:4
Kohlschreiber Philipp - Gojowczyk Peter 6:2 6:1
Seppi Andreas - MinářJan 6:2 6:2
Radwanska/Cetkovska - Záhlavová/Marosi 6:3 6:3

Total Comments

  • ZŠ Melantrichova
  • 1

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE LÍBÍ V HOSTINCI U POSLEDNÍHO HALÍŘE?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Bílá pastelka zabrala.

Jubilejní dvacátá sbírka na speciální služby pro nevidomé, slabozraké a na podporu speciálních výukových programů měla širokou odezvu i mezi dětmi základních škol a studenty středních škol v Prostějově. Dohromady se mezi školní mládeží v Prostějově vybralo 60 328 korun.

Opět bez tiskové konference.

Radní už podruhé za sebou prokázali, že o setkání s novináři zřejmě příliš nestojí. Informace z magistrátu o jednání rady města v úterý 19. listopadu sice došla, jedním dechem ale bylo sděleno, že se tradiční následná tisková konference konat nebude... Vivat transparentnost!

Total Comments

Osobnost týdne

JAN DOLANSKÝ

46 dolanskySpolečně s dalšími známými herci se v prostějovském divadle představil v rámci akce Noc divadel ve hře Perfect Days. Partnery mu byli například Jan Hofman, Lenka Vlasáková a Dana Syslová.

Total Comments

Číslo týdne

 30

Celý minulý týden se logicky nesl ve znamení oslav a připomínek třicátého výročí listopadových událostí roku 1989. Vrcholem všeho byly nedělní oslavy sametové revoluce na prostějovském náměstí T. G. Masaryka.

Total Comments

Výrok týdne

„KDYŽ JSEM SI PŘEČETL  ROZHOVOR S PANEM  ŠLAMBOREM, TAK JSEM  SI MUSEL DÁT SKLENIČKU  STUDENÉ VODY!“

Předseda Oblastního sdružení ODS Prostějov Petr Sokol žasne, jak po třiceti letech někteří vidí sametovou revoluci...

Koordinátor útvaru BESIP pro Olomoucký kraj MIROSLAV CHAROUZ se k současnému stavu na silnici vyjadřuje v exkluzivním rozhovoru na strna 14 hodně kriticky.

Total Comments