Dobré dopoledne, dnes je středa 20.11.2019
svátek slaví Nikola,
zítra Albert
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

52 kvitovaPetra Kvitová vstoupila úspěšně do turnaje v australském Brisbane, když dokázala ve dvou setech porazit třicátou čtvrtou hráčku světového žebříčku Španělku Carlu Suarez - Navarrovou 6:3 a 6:4.

Kvitová, která tento turnaj vyhrála v roce 2011 se v úvodním utkání nevyvarovala několika chyb, přesto pětkrát prorazila podání soupeřky a svůj premiérový zápas nové sezóny s přehledem kontrolovala. Suarézová přidala na tempu hlavně ve druhé sadě, česká hráčka však dokázala, že je v dobré formě a připravena k obhajobě titulu. „Na začátku sezóny nikdy nevím, co můžu očekávat, je to pro mě docela těžké,“ uvedla Kvitová. „Je krásné být zase zpět na tomto kurtu, jsem ráda, že jsem dokázala zvítězit ve dvou setech. Všechno bylo docela solidní, ale stále mám co zlepšovat. Například spoustu lehkých volejů na síti mi dnes nevycházelo, ale v průběhu sezóny na tom určitě ještě zapracuji.“

Další soupeřkou Petry Kvitové bude Anastasia Pavljučenková, která si poradila ve třech setech s další českou hráčkou Lucií Hradeckou 6:3, 3:6 a 6:3. Kvitová má s touto soupeřkou aktivní bilanci 4 - 2, včetně vítězství v loňském semifinále tohoto turnaje. „Hráli jsme spolu už několikrát a vždy to je těžký boj, takže očekávám to stejné i od našeho dalšího zápasu. Je to mladá dívka, hraje opravdu rychlý tenis a má skvělé podání, takže to bude určitě velice těžké utkání pro mě, ale i pro ni. Moc se na utkání těším,“ doplnila závěrem česká jednička Petra Kvitová.

Další zástupkyně prostějovské tenisové školy Lucie Šafářová vstoupí do turnaje v pondělí 31. prosince 2012 proti Němce Sabine Lisické. Start utkání je naplánován na 11:30 australského času na centrálním kurtu Pat Rafter Aréně v Brisbane.

Total Comments

  • ZŠ Melantrichova
  • 1

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE LÍBÍ V HOSTINCI U POSLEDNÍHO HALÍŘE?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Bílá pastelka zabrala.

Jubilejní dvacátá sbírka na speciální služby pro nevidomé, slabozraké a na podporu speciálních výukových programů měla širokou odezvu i mezi dětmi základních škol a studenty středních škol v Prostějově. Dohromady se mezi školní mládeží v Prostějově vybralo 60 328 korun.

Opět bez tiskové konference.

Radní už podruhé za sebou prokázali, že o setkání s novináři zřejmě příliš nestojí. Informace z magistrátu o jednání rady města v úterý 19. listopadu sice došla, jedním dechem ale bylo sděleno, že se tradiční následná tisková konference konat nebude... Vivat transparentnost!

Total Comments

Osobnost týdne

JAN DOLANSKÝ

46 dolanskySpolečně s dalšími známými herci se v prostějovském divadle představil v rámci akce Noc divadel ve hře Perfect Days. Partnery mu byli například Jan Hofman, Lenka Vlasáková a Dana Syslová.

Total Comments

Číslo týdne

 30

Celý minulý týden se logicky nesl ve znamení oslav a připomínek třicátého výročí listopadových událostí roku 1989. Vrcholem všeho byly nedělní oslavy sametové revoluce na prostějovském náměstí T. G. Masaryka.

Total Comments

Výrok týdne

„KDYŽ JSEM SI PŘEČETL  ROZHOVOR S PANEM  ŠLAMBOREM, TAK JSEM  SI MUSEL DÁT SKLENIČKU  STUDENÉ VODY!“

Předseda Oblastního sdružení ODS Prostějov Petr Sokol žasne, jak po třiceti letech někteří vidí sametovou revoluci...

Koordinátor útvaru BESIP pro Olomoucký kraj MIROSLAV CHAROUZ se k současnému stavu na silnici vyjadřuje v exkluzivním rozhovoru na strna 14 hodně kriticky.

Total Comments