Dobrý večer, dnes je sobota 11.7.2020
svátek slaví Olga,
zítra Bořek
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

52 kvitovaPetra Kvitová vstoupila úspěšně do turnaje v australském Brisbane, když dokázala ve dvou setech porazit třicátou čtvrtou hráčku světového žebříčku Španělku Carlu Suarez - Navarrovou 6:3 a 6:4.

Kvitová, která tento turnaj vyhrála v roce 2011 se v úvodním utkání nevyvarovala několika chyb, přesto pětkrát prorazila podání soupeřky a svůj premiérový zápas nové sezóny s přehledem kontrolovala. Suarézová přidala na tempu hlavně ve druhé sadě, česká hráčka však dokázala, že je v dobré formě a připravena k obhajobě titulu. „Na začátku sezóny nikdy nevím, co můžu očekávat, je to pro mě docela těžké,“ uvedla Kvitová. „Je krásné být zase zpět na tomto kurtu, jsem ráda, že jsem dokázala zvítězit ve dvou setech. Všechno bylo docela solidní, ale stále mám co zlepšovat. Například spoustu lehkých volejů na síti mi dnes nevycházelo, ale v průběhu sezóny na tom určitě ještě zapracuji.“

Další soupeřkou Petry Kvitové bude Anastasia Pavljučenková, která si poradila ve třech setech s další českou hráčkou Lucií Hradeckou 6:3, 3:6 a 6:3. Kvitová má s touto soupeřkou aktivní bilanci 4 - 2, včetně vítězství v loňském semifinále tohoto turnaje. „Hráli jsme spolu už několikrát a vždy to je těžký boj, takže očekávám to stejné i od našeho dalšího zápasu. Je to mladá dívka, hraje opravdu rychlý tenis a má skvělé podání, takže to bude určitě velice těžké utkání pro mě, ale i pro ni. Moc se na utkání těším,“ doplnila závěrem česká jednička Petra Kvitová.

Další zástupkyně prostějovské tenisové školy Lucie Šafářová vstoupí do turnaje v pondělí 31. prosince 2012 proti Němce Sabine Lisické. Start utkání je naplánován na 11:30 australského času na centrálním kurtu Pat Rafter Aréně v Brisbane.

Total Comments

  • Makovec
  • Rock memory of
  • Elite
  • Farmářské trhy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Půjdete v tomto týdnu do Prostějova na tenis?

P3_moravian_husserle
2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Uzavírka zatím bez problémů.

Už druhým týdnem je v platnosti uzavírka jedné z nejfrekventovanějších ulic v Prostějově. Zatímco dělníci už pracují na rekonstrukci povrchu vozovky na Vápenici, doprava v centru Prostějova nijak nekolabuje a řidiči v klidu využívají objízdných tras. Jen aby to tak vydrželo.

Místo basy podmínka.

Vrchní soud v Olomouci byl zcela jiného názoru než Krajský soud v Brně. Bývalý předseda mládežnického hokejového klubu LHK Jestřábi spolek Michal Tomiga uspěl u odvolacího soudu, který mu za dotační podvod ve známé kauze změnil pětiletý nepodmíněný trest na tříletou podmínku.

Nezapomněli na lidi.

Total Comments

Osobnost týdne

Jiří Vrba

Nestor pivínské zábavy se stal Největším Hanákem! Divadelník ze spolku Větřák Jiří Vrba dosáhl vítězství v prestižní anketě vyhlašované Hanáckou Kyselkou.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

100


Další „stovkařce“ v Prostějově přišel osobně poblahopřát první náměstek primátora Jiří Pospíšil. Paní Božena Zikušková oslavila kulaté narozeniny v plné svěžesti a pohodě.

8 000 000

 

Total Comments

Výrok týdne

„JAK MŮŽETE VYCHOVÁVAT DĚTI, KDYŽ OBA FETUJETE A KRADETE?!“

Soudce Okresního soudu v Prostějově Petr Vrtěl se v případě Ondřeje Smékala přiklonil k nejvyššímu možnému trestu, tedy dvouletému trestu domácího vězení.

Total Comments

-