Dobré odpoledne, dnes je pondělí 18.11.2019
svátek slaví Romana,
zítra Alžběta
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

52 tkplusPořádně nabitý rok čeká marketingovou agenturu TK PLUS, která stojí za celou řadou špičkových sportovních a kulturních akcí na území celé republiky. Vlajkovými loděmi zůstávají tenisové projekty a atletický mítink Zlatá tretra. Všechny akce budou mít opět špičkové obsazení.

„Z pohledu Zlaté tretry můžu slíbit, že půjde o výjimečnou událost a to ve všech vypsaných disciplínách. Do Ostravy přijedou velké hvězdy. Bude tu celá řada medailistů z Londýna,“ prohlásil jednatel TK Plus Miroslav Černošek.

Velké podniky potřebují odpovídající množství financí a všechny akce jsou z tohoto pohledu zajištěny. „Tuto skutečnost považuji za jeden z největších úspěchů končícího roku. Do toho nového jdeme v dobré ekonomické kondici, což je v dnešní složité době výborná zpráva. S celou řadou našich dlouhodobých partnerů jsme prodloužili smlouvy. V některých případech i na více let. Budou naše projekty nadále podporovat, což znamená, že je děláme dobře,“ ocenil přístup partnerů manažer Černošek.

Velký důraz klade agentura na tenisové akce. Do stávajícího portfolia tradičních podniků přibude nově Mistrovství světa seniorů, které proběhne v září. Kromě mužského tenisového turnaje UniCredit Czech Open a mistrovství světa družstev v kategorii do 14 let to bude třetí velká akce na prostějovských kurtech. Šampionát veteránů potvrzuje kvalitní spolupráci Mezinárodní tenisové federace ITF a TK Plus. „Zatím nemáme podrobnější informace o systému a počtu účastníků. Vypadá to, že přivítáme dvě hodně obsazené skupiny, nebo tři s menším počtem startujících. Pevně věřím, že vše organizačně zvládneme na jedničku,“ řekla šéfka tenisových projektů Petra Langrová.

Ve druhém týdnu grandslamové Paříže v termínu od 3. do 8. června bude tenisový areál patřit mužskému turnaji UniCredit Czech Open. Půjde již o 20. ročník a tomu odpovídá také velký počet doprovodných akcí. „Chceme jubileum patřičně oslavit, a proto se již v předstihu pořádně připravujeme. Součástí oslav našich kulatin bude například tematická výstava Tomáše Bíma, který je obvyklým autorem plakátů prostějovského challengeru. Expozice bude instalována v galerii N7,“ poznamenal Černošek.

Jména startujících tenistů začne vedení turnaje ladit už v průběhu ledna během prvního grandslamu v Austrálii a další jednání s hráči proběhne v průběhu silně obsazeného podniku v Key Biscaine. „Opět také pojedeme do Paříže a během prvního týdne French Open se pokusíme zajistit velké hvězdy,“ plánuje Langrová. Kromě současných špičkových hráčů bude centrální dvorec patřit také legendám, které se divákům představí v rámci exhibice. „Jména neřeknu. Ale můžu prozradit, že na kurt nastoupí jedna bývalá světová jednička a půjde opravdu o hodně atraktivní jméno,“ zdůraznil Černošek.

PROSTĚJOVSKÝ Večerník připravuje na konec ledna velký SPECIÁL, který se bude věnovat ryze akcím marketingové společnosti TK PLUS v roce 2013! 

Total Comments

  • ZŠ Melantrichova
  • 1

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE LÍBÍ V HOSTINCI U POSLEDNÍHO HALÍŘE?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Bílá pastelka zabrala.

Jubilejní dvacátá sbírka na speciální služby pro nevidomé, slabozraké a na podporu speciálních výukových programů měla širokou odezvu i mezi dětmi základních škol a studenty středních škol v Prostějově. Dohromady se mezi školní mládeží v Prostějově vybralo 60 328 korun.

Opět bez tiskové konference.

Radní už podruhé za sebou prokázali, že o setkání s novináři zřejmě příliš nestojí. Informace z magistrátu o jednání rady města v úterý 19. listopadu sice došla, jedním dechem ale bylo sděleno, že se tradiční následná tisková konference konat nebude... Vivat transparentnost!

Total Comments

Osobnost týdne

JAN DOLANSKÝ

46 dolanskySpolečně s dalšími známými herci se v prostějovském divadle představil v rámci akce Noc divadel ve hře Perfect Days. Partnery mu byli například Jan Hofman, Lenka Vlasáková a Dana Syslová.

Total Comments

Číslo týdne

 30

Celý minulý týden se logicky nesl ve znamení oslav a připomínek třicátého výročí listopadových událostí roku 1989. Vrcholem všeho byly nedělní oslavy sametové revoluce na prostějovském náměstí T. G. Masaryka.

Total Comments

Výrok týdne

„KDYŽ JSEM SI PŘEČETL  ROZHOVOR S PANEM  ŠLAMBOREM, TAK JSEM  SI MUSEL DÁT SKLENIČKU  STUDENÉ VODY!“

Předseda Oblastního sdružení ODS Prostějov Petr Sokol žasne, jak po třiceti letech někteří vidí sametovou revoluci...

Koordinátor útvaru BESIP pro Olomoucký kraj MIROSLAV CHAROUZ se k současnému stavu na silnici vyjadřuje v exkluzivním rozhovoru na strna 14 hodně kriticky.

Total Comments