Příjemnou noc, dnes je pondělí 25.5.2020
svátek slaví Viola,
zítra Filip
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

52 tkplusPořádně nabitý rok čeká marketingovou agenturu TK PLUS, která stojí za celou řadou špičkových sportovních a kulturních akcí na území celé republiky. Vlajkovými loděmi zůstávají tenisové projekty a atletický mítink Zlatá tretra. Všechny akce budou mít opět špičkové obsazení.

„Z pohledu Zlaté tretry můžu slíbit, že půjde o výjimečnou událost a to ve všech vypsaných disciplínách. Do Ostravy přijedou velké hvězdy. Bude tu celá řada medailistů z Londýna,“ prohlásil jednatel TK Plus Miroslav Černošek.

Velké podniky potřebují odpovídající množství financí a všechny akce jsou z tohoto pohledu zajištěny. „Tuto skutečnost považuji za jeden z největších úspěchů končícího roku. Do toho nového jdeme v dobré ekonomické kondici, což je v dnešní složité době výborná zpráva. S celou řadou našich dlouhodobých partnerů jsme prodloužili smlouvy. V některých případech i na více let. Budou naše projekty nadále podporovat, což znamená, že je děláme dobře,“ ocenil přístup partnerů manažer Černošek.

Velký důraz klade agentura na tenisové akce. Do stávajícího portfolia tradičních podniků přibude nově Mistrovství světa seniorů, které proběhne v září. Kromě mužského tenisového turnaje UniCredit Czech Open a mistrovství světa družstev v kategorii do 14 let to bude třetí velká akce na prostějovských kurtech. Šampionát veteránů potvrzuje kvalitní spolupráci Mezinárodní tenisové federace ITF a TK Plus. „Zatím nemáme podrobnější informace o systému a počtu účastníků. Vypadá to, že přivítáme dvě hodně obsazené skupiny, nebo tři s menším počtem startujících. Pevně věřím, že vše organizačně zvládneme na jedničku,“ řekla šéfka tenisových projektů Petra Langrová.

Ve druhém týdnu grandslamové Paříže v termínu od 3. do 8. června bude tenisový areál patřit mužskému turnaji UniCredit Czech Open. Půjde již o 20. ročník a tomu odpovídá také velký počet doprovodných akcí. „Chceme jubileum patřičně oslavit, a proto se již v předstihu pořádně připravujeme. Součástí oslav našich kulatin bude například tematická výstava Tomáše Bíma, který je obvyklým autorem plakátů prostějovského challengeru. Expozice bude instalována v galerii N7,“ poznamenal Černošek.

Jména startujících tenistů začne vedení turnaje ladit už v průběhu ledna během prvního grandslamu v Austrálii a další jednání s hráči proběhne v průběhu silně obsazeného podniku v Key Biscaine. „Opět také pojedeme do Paříže a během prvního týdne French Open se pokusíme zajistit velké hvězdy,“ plánuje Langrová. Kromě současných špičkových hráčů bude centrální dvorec patřit také legendám, které se divákům představí v rámci exhibice. „Jména neřeknu. Ale můžu prozradit, že na kurt nastoupí jedna bývalá světová jednička a půjde opravdu o hodně atraktivní jméno,“ zdůraznil Černošek.

PROSTĚJOVSKÝ Večerník připravuje na konec ledna velký SPECIÁL, který se bude věnovat ryze akcím marketingové společnosti TK PLUS v roce 2013! 

Total Comments

 • Bezruč
 • Lexinka
 • Mobil 4U
 • Koupelny RP
 • MJM Krmiva
 • interforst
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Co říkáte na opětovné odložení rekonstrukce Vrahovické ulice?

2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Místní nádraží rozkvetlo.

Na nástupišti prostějovského „místňáku“ se objevily truhlíky s maceškami, květiny vystříhané z papírů pak tvoří i výzdobu notně oprýskaných vstupních dveří do budovy, která je pod rizikem demolice. Do zvelebování nádraží se pustili nadšenci, kterým toto místo přirostlo k srdci. A povedlo se jim to!

Za dobrotu na žebrotu.

Pouhý měsíc fungovala bez problémů u Ptenského Dvorku samoobslužná pivní budka, kterou tam instaloval nadšenec Tomáš Bábek. Projíždějící cyklisté a výletníci se v době koronavirové nouze u ní zastavovali a tišili svoji žízeň pivem či limonádou. Na začátku minulého týdne někdo budku poničil a vykradl!

Total Comments

Osobnost týdne

TOMÁŠ PAVELKA

Česko má nového nejmladšího starostu a je jím teprve jednadvacetiletý student práv z Mořic na Prostějovsku. Zastupitelé jej zvolili do čela obce na svém pondělním zasedání.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

19

O tolik procent se během měsíce dubna zvýšil čistý počet nezaměstnaných na Prostějovsku! Aktuálně je na zdejší pobočce úřadu práce evidovaných 1 995 lidí bez práce, z toho 1 086 žen. Podíl nezaměstnaných se tak zvýšil na 2,7 procenta.

Total Comments

Výrok týdne

„ROZHODLI JSME SE, ŽE 1. MÁJ BUDE V ZÁŘÍ!“

Nový předseda prostějovských sociálních demokratů Bedřich Grulich o zrušené prvomájové veselici v Kolářových sadech.

Total Comments