Příjemnou noc, dnes je pátek 13.12.2019
svátek slaví Lucie,
zítra Lýdie
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

unicredit czech_open_kurtHned několik kandidátů na vítězství v jubilejním ročníku UniCredit Czech Open nabízí turnajový pavouk. Florian Mayer se pokusí obhájit loňský triumf, o úspěch budou usilovat daviscupoví reprezentanti České republiky Lukáš Rosol, Radek Štěpánek a Jan Hájek, bez šancí rozhodně nejsou Fin Jarkko Nieminen nebo Španěl Alberto Montanes, hráči první světové padesátky.

Poslední vítěz turnaje Mayer se pokusí navázat na kvalitní výkony v průběhu sezony, kdy se probojoval do semifinále turnaje v Bukurešti nebo osmifinále turnaje Masters v Monte Carlu. „Má slušnou formu. Svoji kvalitu ukázal třeba v zápase proti Murraymu ve 2. kole v Madridu. Prohrál po naprosto vyrovnaném průběhu dvakrát 6:7 a to vypovídá o jeho kvalitách,“ míní šéfka turnaje Petra Langrová.

Velkou touhu uspět mají také domácí tenisté. Nasazená dvojka Rosol, pětka Štěpánek nebo osmička Hájek. „Opět platí, že bychom si přáli ve finále českého hráče a nasazenou jedničku. Existuje slušná naděje, že se to podaří. Naši tenisté proto udělají maximum,“ je přesvědčený Miroslav Černošek, jehož marketingová společnost TK PLUS UniCredit Czech Open spolupořádá.

Sledovat výkony domácích hráčů bude opravdu zajímavé. Loňský finalista Hájek by rád získat čtvrtý titul z prostějovských kurtů.

O úspěch chce usilovat také Štěpánek, dvojnásobný držitel vítězné trofeje. Na zklamání z Paříže chce na challengeru zapomenout Rosol, který na Roland Garros skončil ve 2. kole. „Čekal jsem od sebe víc,“ uznal ve Francii Rosol.

Na povedenou antukovou část sezony chce navázat Montanes. Kromě vítězství v Nice na sebe upozornil na milionových turnajích v Monte Carlu a Římě. V obou případech uspěl v nabité kvalifikaci a přešel do druhého kola, kde prohrál Wavrinkou a Djokovičem. „Má dobrou formu, určitě není bez šancí na titul,“ odhaduje Langrová.

Total Comments

  • Soledo
  • Lázně Slatinice
  • Zima PV
  • Kendrion
  • Praktik
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VNÍMÁTE DÍVKY, KTERÉ SI NECHÁVAJÍ PLATIT OD MUŽŮ ZA "OTROCTVÍ"?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Máme rozpočet i vyhlášky.

Důležité úterní jednání prostějovského zastupitelstva se nijak neprodlužovalo. Komunální politici celkem racionálně projednali a schválili nejdůležitější dokument města. Na světě je tak nejen rozpočet města Prostějov na rok 2020, ale i nové vyhlášky o hazardu, odpadu či psech.

I tak se dá vydělávat!

Nová móda se rozšiřuje mezi prostějovskými dívkami, které hodlají využívat nejen své přirozené krásy, ale i tvrdé povahy. Jak jinak než přes internet si našly přivýdělek, který je hodně za hranou mravního chování, nicméně nese to. A tak mladé holky poroučí mužům a inkasují „lehce“ vydělané peníze...

Total Comments

Osobnost týdne

ONDŘEJ HAVELKA

49 havelkaFenomenální zpěvák, herec a tanečník se ve čtvrtek představil se svým Melody Makers prostějovským fanouškům na prknech divadla. A jak jinak než především swingovou hudbou z třicátých let.

Total Comments

Číslo týdne

 3 528

Výtěžek z prodeje vlastnoručně vyrobených pamlsků při nedávném Restaurant Day věnoval PROSTĚJOVSKÝ Večerník psímu útulku Voříšek v Čechách pod Kosířem. Odměnou byl ve čtvrtek veselý psí štěkot.

Total Comments

Výrok týdne

„JDU SI ZAKOUŘIT, TO SE NEDÁ POSLOUCHAT!“

První náměstek prostějovského primátora Jiří Pospíšil si od výtek opozice musel dát během zastupitelstva nejednu „rauchpauzu“

Koordinátor útvaru BESIP pro Olomoucký kraj MIROSLAV CHAROUZ se k současnému stavu na silnici vyjadřuje v exkluzivním rozhovoru na strna 14 hodně kriticky.

Total Comments