Příjemnou noc, dnes je čtvrtek 14.11.2019
svátek slaví Sáva,
zítra Leopold
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

23 finalisteVe dvacátém finále UniCredit Czech Open na sebe narazí česká špička. Devatenáctiletý mladíček Jiří Veselý vyzve o patnáct let staršího matadora Radka Štěpánka.  Na jedné straně vycházející mládí ve službách prostějovského tenisu, na straně druhé vyzrálý a všestranný Radek Štěpánek. Kdo z koho?

Radek Štěpánek se vrátil na kurty nedávno, a každým zápasem jeho výkonnost roste. Na hráči je vidět, jak ho vítězství psychicky zvedá, a tak si leckdy může dovolit nějakou tu emotivní “SHOW“ směrem k ochozům, jako tomu bylo v předchozích kolech. Na svého mladého soka může svoji hru založit na čemkoliv. Všestrannost a zkušenosti hrají obrovský prim v jeho prospěch. Otázkou ale zůstává, zda mu hra Jiřího Veselého bude sedět. Jiří Veselý se celý turnaj prezentoval dobrým tenisem a zaslouženě také prošel až do jejího finále. Prostějovský tenista se opírá o kvalitní servis, ale i v poli dokázal v předchozích kolech, že umí! V rozhovoru jsme se proto krátce Jiřího Veselého zeptali, jak vidí finále. „Na tenhle zapás se strašně těším. S Radkem jsem jenom jednou trénoval, bylo to tady v Prostějově. Bude to zajímavý utkání. On hraje takovou hodně variabilní hru, já zas dobře servíruju, teda doufám, že budu,“ pousmál se Veselý a dodal: “Budu se snažit předvést svůj nejlepší tenis. A pokusit se vyhrát.“ A co by na zkušeného pardála mohlo platit?  „Myslím si, že teď ta jeho forma šla hodně nahoru. V Paříži jsem ho viděl hrát s Australanem Kyrgiosem. Tam se ještě hodně trápil, hodně mu pomohla ta výhra, kdy si to musel tady vybojovat. Včera a dneska už předvedl velice solidní hru. Bude to rozhodně strašně těžkej zápas.

Na závěr je třeba připomenout, že si vítěz odnese nejen lukrativnější finanční obnos, ale i slušné body do žebříčku ATP. Letošní finále tak bude zajímavé i s ohledem na posunutí v žebříčku.

Total Comments

  • 30 klíčů
  • ZŠ Melantrichova
  • Sametova třicítka
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak oslavíte 30. výročí sametové revoluce?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Úspěch desetiletí.

Výzkum Město pro byznys desetiletí v rámci Olomouckého kraje má svého jednoznačného vítěze. K velké radosti se jim stal Prostějov, který v uplynulých letech hned několikrát triumfoval v krajských výzkumech a v loňském roce dokonce tuto prestižní odbornou anketu ovládl v rámci celé České republiky.


Hulvát zůstane hulvátem.

Nebylo to poprvé, ale od předešlých vulgárních excesů občana Vrahovic Čeňka Svobody na půdě prostějovského zastupitelstva se čekalo, že věčný stěžovatel na všechny a na všechno bude tentokrát slušnější. Dostal možnost promluvit před zastupiteli a nazval je bezcharakterními darebáky.

Total Comments

Osobnost týdne

DANA BATULKOVÁ

45 batulkovaSkvělá herečka se společně s Danielou Kolářovou představila v neděli na prknech Městského divadla v Prostějově v představení Arnošta Goldflama Dámská šatna.

Total Comments

Číslo týdne

 5

Od úterý do čtvrtka minulého týdn probíhalo u Krajského soudu v Brně projednávání žaloby na bývalého předsedu mládežnického hokejového klubu Jestřábi Prostějov spolek Michala Tomigu. Ten si nakonec odnesl pětiletý trest za zpronevěru a podvod.

Total Comments

Výrok týdne

„VŮBEC NETUŠÍM, NAJEDNOU BYLY FUČ!“

Náměstkyně primátora Alena Rašková nebyl schopna zastupitelům sdělit, kdy si Manthellan odvezl betonové zátarasy z parkoviště u Společenského domu

Koordinátor útvaru BESIP pro Olomoucký kraj MIROSLAV CHAROUZ se k současnému stavu na silnici vyjadřuje v exkluzivním rozhovoru na strna 14 hodně kriticky.

Total Comments