Dobré dopoledne, dnes je středa 5.8.2020
svátek slaví Kristián,
zítra Oldřiška
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

23 finalisteVe dvacátém finále UniCredit Czech Open na sebe narazí česká špička. Devatenáctiletý mladíček Jiří Veselý vyzve o patnáct let staršího matadora Radka Štěpánka.  Na jedné straně vycházející mládí ve službách prostějovského tenisu, na straně druhé vyzrálý a všestranný Radek Štěpánek. Kdo z koho?

Radek Štěpánek se vrátil na kurty nedávno, a každým zápasem jeho výkonnost roste. Na hráči je vidět, jak ho vítězství psychicky zvedá, a tak si leckdy může dovolit nějakou tu emotivní “SHOW“ směrem k ochozům, jako tomu bylo v předchozích kolech. Na svého mladého soka může svoji hru založit na čemkoliv. Všestrannost a zkušenosti hrají obrovský prim v jeho prospěch. Otázkou ale zůstává, zda mu hra Jiřího Veselého bude sedět. Jiří Veselý se celý turnaj prezentoval dobrým tenisem a zaslouženě také prošel až do jejího finále. Prostějovský tenista se opírá o kvalitní servis, ale i v poli dokázal v předchozích kolech, že umí! V rozhovoru jsme se proto krátce Jiřího Veselého zeptali, jak vidí finále. „Na tenhle zapás se strašně těším. S Radkem jsem jenom jednou trénoval, bylo to tady v Prostějově. Bude to zajímavý utkání. On hraje takovou hodně variabilní hru, já zas dobře servíruju, teda doufám, že budu,“ pousmál se Veselý a dodal: “Budu se snažit předvést svůj nejlepší tenis. A pokusit se vyhrát.“ A co by na zkušeného pardála mohlo platit?  „Myslím si, že teď ta jeho forma šla hodně nahoru. V Paříži jsem ho viděl hrát s Australanem Kyrgiosem. Tam se ještě hodně trápil, hodně mu pomohla ta výhra, kdy si to musel tady vybojovat. Včera a dneska už předvedl velice solidní hru. Bude to rozhodně strašně těžkej zápas.

Na závěr je třeba připomenout, že si vítěz odnese nejen lukrativnější finanční obnos, ale i slušné body do žebříčku ATP. Letošní finále tak bude zajímavé i s ohledem na posunutí v žebříčku.

Total Comments

  • Gulas Fest
  • Olypmic
  • Czech Tour
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Obáváte se druhé vlny koronavirusu?

P3_hana_nabor
2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Počasí konečně přálo.

Během uplynulého víkendu se v celém prostějovském regionu konal bezpočet kulturních a společenských akcí, které tentokrát nemusely být rušeny kvůli nepřízni počasí. Oproti předešlému fiasku tak v rámci Léta s hvězdami mohla při druhém pokusu nejen kapela Argema zahrát vícero návštěvníkům.

Koronavirus odložil investice.
Stavební investice za desítky milionů korun byli nuceni na příští rok odložit prostějovští radní. Důvodem je až příliš velké množství peněz vynaložených radnicí během nouzového stavu a zároveň obava z dalšího šíření nákazy covid-19. Počkat si musí Národní dům, kino Metro 70 a další.

Nezapomněli na lidi.

Total Comments

Osobnost týdne

Pavel ŠPORCL

Fenomenální český houslista uhranul své příznivce při svém vystoupení s názvem Pocta Paganinimu na zámku v Plumlově.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

5 417

Přesně tolik zákazníků využilo během prvního pololetí službu Senior taxi v Prostějově. Velký pokles počtu klientů kvůli covid-19 byl zaznamenán během nouzového stavu.

Total Comments

Výrok týdne

„Takhle kdyby mi vařila moje žena!“

Jeden ze spokojených účastníků ptenského Gulášfestu určitě nechtěl urazit svoji manželku, ale...

Total Comments

-