Dobré dopoledne, dnes je úterý 25.6.2019
svátek slaví Ivan,
zítra Adriana
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

23 finalisteVe dvacátém finále UniCredit Czech Open na sebe narazí česká špička. Devatenáctiletý mladíček Jiří Veselý vyzve o patnáct let staršího matadora Radka Štěpánka.  Na jedné straně vycházející mládí ve službách prostějovského tenisu, na straně druhé vyzrálý a všestranný Radek Štěpánek. Kdo z koho?

Radek Štěpánek se vrátil na kurty nedávno, a každým zápasem jeho výkonnost roste. Na hráči je vidět, jak ho vítězství psychicky zvedá, a tak si leckdy může dovolit nějakou tu emotivní “SHOW“ směrem k ochozům, jako tomu bylo v předchozích kolech. Na svého mladého soka může svoji hru založit na čemkoliv. Všestrannost a zkušenosti hrají obrovský prim v jeho prospěch. Otázkou ale zůstává, zda mu hra Jiřího Veselého bude sedět. Jiří Veselý se celý turnaj prezentoval dobrým tenisem a zaslouženě také prošel až do jejího finále. Prostějovský tenista se opírá o kvalitní servis, ale i v poli dokázal v předchozích kolech, že umí! V rozhovoru jsme se proto krátce Jiřího Veselého zeptali, jak vidí finále. „Na tenhle zapás se strašně těším. S Radkem jsem jenom jednou trénoval, bylo to tady v Prostějově. Bude to zajímavý utkání. On hraje takovou hodně variabilní hru, já zas dobře servíruju, teda doufám, že budu,“ pousmál se Veselý a dodal: “Budu se snažit předvést svůj nejlepší tenis. A pokusit se vyhrát.“ A co by na zkušeného pardála mohlo platit?  „Myslím si, že teď ta jeho forma šla hodně nahoru. V Paříži jsem ho viděl hrát s Australanem Kyrgiosem. Tam se ještě hodně trápil, hodně mu pomohla ta výhra, kdy si to musel tady vybojovat. Včera a dneska už předvedl velice solidní hru. Bude to rozhodně strašně těžkej zápas.

Na závěr je třeba připomenout, že si vítěz odnese nejen lukrativnější finanční obnos, ale i slušné body do žebříčku ATP. Letošní finále tak bude zajímavé i s ohledem na posunutí v žebříčku.

Total Comments

 • Rock of Memory
 • BIG BEN
 • Jelen
 • Domovní správa Prostějov
 • Prostějov Cup 2019
 • Interforst
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

P2_bigben

Anketa - hlavní

Na kterou z letních akcí se těšíte nejvíce?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Pokračování tradice.

Na kvalitní vystoupení z Argentiny navázali parašutisté Armádního sportovního oddílu Dukla Prostějov reprezentující Českou republiku při úvodním závodě Světového poháru 2019 na přesnost přistání. Konal se v Chorvatsku a Hanáci přivezli z Balkánu jedno zlato i bronz!

Měsíc potop neskončil.

Jestli si někdo myslel, že záplavy na Němčicku z předminulého týdne byly těmi posledními, co prostějovský region postihly, zmýlil se. Minulý týden vtrhla velká voda po krátké průtrži mračen i do Čech pod Kosířem a Stařechovic. Kanály nestíhaly pobrat veškerou vodu, ta pak vyplavila tři desítky rodinných domů.

Total Comments

Osobnost týdne

Pavel CALLTA
25 callta
V rámci programu Prostějovského léta vystoupil uplynulý čtvrtek na náměstí T. G. Masaryka zpěvák, kterého obdivuje především mladá generace. Není tedy divu, že mezi stovkami diváků koncertu byly především náctileté fanynky.

Total Comments

Číslo týdne

42 437 704

Přesně tuto sumu peněz muselo v roce 2018 zaplatit statutární město Prostějov za odvoz a likvidaci komunálního odpadu. Občané však prostřednictvím poplatků uhradili pouhou polovinu uvedených nákladů. Odborníci tvrdí, že je to málo!

Total Comments

Výrok týdne

„KDYŽ NĚKDO UMÍRÁ,
NESMÍ ANI NA CHVILIČKU
POCIŤOVAT, ŽE JE ODEPSANÝ!“

Odborný garant paliativní péče prostějovské nemocnice Miroslav Kala takto hovořil při slavnostním otevření nového oddělení.

Total Comments