Dobré odpoledne, dnes je pondělí 20.1.2020
svátek slaví Ilona,
zítra Běla
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

49 tenis_extraliga_ilusJeště jednu oslavu na konci roku. S jednoznačným cílem půjdou do extraligy smíšených družstev tenisté TK Agrofert Prostějov. Tím je celkové vítězství. Největší oporou bude Tomáš Berdych, jedničkou mezi ženami je Polka Agniezska Radwaňská. „Ke konci roku jsme velice pečlivě zvažovali projekty roku 2014 a 2015. Došli jsme k závěru, že tlak na nové prvky v přípravě dospělých hráčů, je takový, že se chtějí připravovat v teple, což u nás není možné. My proto letos naposledy vrhneme všechny síly a prostředky k tomu, abychom zvítězili v extralize,“ prohlásil sportovní Manažer Miroslav Černošek, který dlouhodobě stojí za úspěchy prostějovského tenisu.Oproti původní soupisce bude v sestavě chybět Petra Kvitová a Lucie Šafářová. Obě se připravují na novou sezonu v zámoří a manažer Černošek je nechtěl nutit k přeletu do České republiky kvůli extralize. „Třeba u Petry jsem cítil, že kdybych na ni tlačil, přijede. Ale my potřebujeme, aby se vrátila na pozice, na kterých již před časem byla. Nutit ji, aby přerušila přípravu, mi přišlo absurdní,“ uvedl Černošek.

S největší pravděpodobností se hvězdná sestava s jednoznačně mistrovskými ambicemi sejde naposledy. Hodně bude záležet na tom, v jakém modelu se bude hrát týmová soutěž v příštích letech. Přednost zřejmě dostanou především mladí hráči.„To ale neznamená, že bychom nemohli získat další medaile. Uvidíme, co bude za rok,“ dodal manažer.

Prostějovskou sestavu povede v zápasech kapitánské trio Jaroslav Navrátil, Jiří Novák a David Koryza. Společně se budou snažit do každého zápasu nasadit odpovídající tým, který bude na konci soutěže oslavovat zlaté medaile. „Stejně jako v minulém roce se budeme radit po každém odehraném zápase. Koho nasadit do následujícího utkání, kdo třeba dostane pauzu. To vše pochopitelně může ovlivnit momentální forma a třeba zdravotní stav. Soupisku ale máme širokou, takže si se vším určitě poradíme. Víme, že se od družstva očekává vítězství a chceme tento náš úkol splnit,“ řekl Jiří Novák.

Soupiska TK Agrofert Prostějov

Muži:
Tomáš Berdych (7. ATP)
Philips Kohlschreiber (Něm. 22. ATP)
Andrea Seppi (It. 25. ATP)
Jarkko Nieminen (Fin. 39. ATP)
Florian Mayer (Něm. 40. ATP)
Jiří Veselý (85. ATP)
Jan Hájek (106. ATP)

 Ženy 

Agniezska Radwaňská (Pol. 5. WTA)
Karolína Plíšková (71. WTA)
Kristýna Plíšková (129. WTA)
Petra Cetkovská (138. WTA)
Tereza Smitková (210. WTA)
Barbora Krejčíková (342. WTA)

Total Comments

  • Lesy Pv
  • Národní dům
  • Nemocnice Agel
  • Kendrion
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

P2_tenis

Anketa - hlavní

A JAK VÁM SE LÍBÍ V HOSTINCI U ANDĚLA V TYLOVĚ ULICI?

2020 plesy
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Něco teplého do žaludku.

Rozlévání polévek v režii náměstkyně prostějovského primátora Milady Sokolové minulý týden opět po roce začalo. Bezdomovci u místního nádraží se na tuto tradiční charitativní akci viditelně těšili a odpovídala tomu jejich účast. Konečně dostali zase něco teplého do žaludku.

Kdo všechno jezdí po dálnici.

Tři v jednom, tak by se dala charakterizovat běžná policejní kontrola řidiče, který uháněl po dálnici směrem k Prostějovu. Na skle neměl dálniční známku a vozidlo nemělo platnou technickou prohlídku. Ale co je úplně nejhorší, řidič byl pod vlivem extáze a marihuany…

Kdo všechno jezdí po dálnici. Tři v jednom, tak by se dala charakterizovat běžná policejní kontrola řidiče, který uháněl po dálnici směrem k Prostějovu. Na skle neměl dálniční známku a vozidlo nemělo platnou technickou prohlídku. Ale co je úplně nejhorší, řidič byl pod vlivem extáze a marihuany…

Total Comments

Osobnost týdne

ANDREJ BABIŠ
02 babisPremiér České republiky a šéf nejsilnější politické strany ANO 2011 navštívil během své inspekční cesty po Olomouckém kraji také Prostějov. A nechal se slyšet, že naše město si ostatní mohou brát za vzor.

Total Comments

Číslo týdne

832

Smutný rekord ohlásila prostějovská nemocnice. Ve zdejší porodnici se totiž v roce 2019 narodilo právě jen něco přes osm stovek dětí, což je nejméně za posledních třináct let! Vymřeme snad?

Total Comments

Výrok týdne

„JÁ BYCH TENTO VÝROK OZNAČIL ZA NEHORÁZNOST“

Tiskový mluvčí Petry Kvitové Karel Tejkal takto okomentoval slova Radima Žondry, že si tenistka způsobila zranění sama…

Total Comments