Dobré ráno, dnes je pátek 6.12.2019
svátek slaví Mikuláš,
zítra Ambrož a Benjamín
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

49 tenis_extraliga_ilusJeště jednu oslavu na konci roku. S jednoznačným cílem půjdou do extraligy smíšených družstev tenisté TK Agrofert Prostějov. Tím je celkové vítězství. Největší oporou bude Tomáš Berdych, jedničkou mezi ženami je Polka Agniezska Radwaňská. „Ke konci roku jsme velice pečlivě zvažovali projekty roku 2014 a 2015. Došli jsme k závěru, že tlak na nové prvky v přípravě dospělých hráčů, je takový, že se chtějí připravovat v teple, což u nás není možné. My proto letos naposledy vrhneme všechny síly a prostředky k tomu, abychom zvítězili v extralize,“ prohlásil sportovní Manažer Miroslav Černošek, který dlouhodobě stojí za úspěchy prostějovského tenisu.Oproti původní soupisce bude v sestavě chybět Petra Kvitová a Lucie Šafářová. Obě se připravují na novou sezonu v zámoří a manažer Černošek je nechtěl nutit k přeletu do České republiky kvůli extralize. „Třeba u Petry jsem cítil, že kdybych na ni tlačil, přijede. Ale my potřebujeme, aby se vrátila na pozice, na kterých již před časem byla. Nutit ji, aby přerušila přípravu, mi přišlo absurdní,“ uvedl Černošek.

S největší pravděpodobností se hvězdná sestava s jednoznačně mistrovskými ambicemi sejde naposledy. Hodně bude záležet na tom, v jakém modelu se bude hrát týmová soutěž v příštích letech. Přednost zřejmě dostanou především mladí hráči.„To ale neznamená, že bychom nemohli získat další medaile. Uvidíme, co bude za rok,“ dodal manažer.

Prostějovskou sestavu povede v zápasech kapitánské trio Jaroslav Navrátil, Jiří Novák a David Koryza. Společně se budou snažit do každého zápasu nasadit odpovídající tým, který bude na konci soutěže oslavovat zlaté medaile. „Stejně jako v minulém roce se budeme radit po každém odehraném zápase. Koho nasadit do následujícího utkání, kdo třeba dostane pauzu. To vše pochopitelně může ovlivnit momentální forma a třeba zdravotní stav. Soupisku ale máme širokou, takže si se vším určitě poradíme. Víme, že se od družstva očekává vítězství a chceme tento náš úkol splnit,“ řekl Jiří Novák.

Soupiska TK Agrofert Prostějov

Muži:
Tomáš Berdych (7. ATP)
Philips Kohlschreiber (Něm. 22. ATP)
Andrea Seppi (It. 25. ATP)
Jarkko Nieminen (Fin. 39. ATP)
Florian Mayer (Něm. 40. ATP)
Jiří Veselý (85. ATP)
Jan Hájek (106. ATP)

 Ženy 

Agniezska Radwaňská (Pol. 5. WTA)
Karolína Plíšková (71. WTA)
Kristýna Plíšková (129. WTA)
Petra Cetkovská (138. WTA)
Tereza Smitková (210. WTA)
Barbora Krejčíková (342. WTA)

Total Comments

 • Box
 • Konstrukta
 • Zima PV
 • Kendrion
 • Praktik
 • Hopi
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE LÍBÍ V RESTAURACI BĚLECKÝ MLÝN?

P3_restaurace_lazne
Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Skutečně pomohli a chránili.

Policejní eskortu z Prostějova, která vezla po dálnici D1 v Praze dopadeného pachatele trestného činu spáchaného v prostějovské ubytovně, potkala nečekaná situace. Naši policisté se stali svědky nehody dvou osobních vozidel. Zastavili a vyprostili dvě zraněné osoby z převrácené škodovky. Bravo!

Sdílená kola zmizí z města.

 Vedení radnice kvůli velkému zájmu občanů prodloužilo smlouvu s provozovatelem, lidé tak budou moci oproti původnímu plánu používat sdílená kola i během listopadu a prosince. Jenže poté kola na půjčení na dva měsíce zmizí a znovu se objeví až 1. března. Stroje prý potřebují servis...

Total Comments

Osobnost týdne

ILONA CSÁKOVÁ

48 csakovaPáteční slavnostní rozsvícení vánočního stromu na náměstí T. G. Masaryka zpestřila svým nádherným vystoupením před tisícovkami Prostějovanů právě tato skvělá muzikálová zpěvačka.

Total Comments

Číslo týdne

 69 356 000

Už na zítřejším zasedání zastupitelstva se bude projednávat rozpočet Prostějova na příští rok. Jak Večerník už minulý týden zjistil, ke schválení míří rozpočet se schodkem za bezmála 70 milionů korun.

Total Comments

Výrok týdne

„CHČIJE A JE MI ZIMA. TAK SE TAK BLBĚ NEPTEJ!“

Na otázku Večerníku, jak jde život, měl bezdomovec stojící před místním nádražím zcela jasnou odpověď...

Koordinátor útvaru BESIP pro Olomoucký kraj MIROSLAV CHAROUZ se k současnému stavu na silnici vyjadřuje v exkluzivním rozhovoru na strna 14 hodně kriticky.

Total Comments