Dobrý podvečer, dnes je úterý 4.8.2020
svátek slaví Dominik,
zítra Kristián
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

49 tenis_extraliga_ilusJeště jednu oslavu na konci roku. S jednoznačným cílem půjdou do extraligy smíšených družstev tenisté TK Agrofert Prostějov. Tím je celkové vítězství. Největší oporou bude Tomáš Berdych, jedničkou mezi ženami je Polka Agniezska Radwaňská. „Ke konci roku jsme velice pečlivě zvažovali projekty roku 2014 a 2015. Došli jsme k závěru, že tlak na nové prvky v přípravě dospělých hráčů, je takový, že se chtějí připravovat v teple, což u nás není možné. My proto letos naposledy vrhneme všechny síly a prostředky k tomu, abychom zvítězili v extralize,“ prohlásil sportovní Manažer Miroslav Černošek, který dlouhodobě stojí za úspěchy prostějovského tenisu.Oproti původní soupisce bude v sestavě chybět Petra Kvitová a Lucie Šafářová. Obě se připravují na novou sezonu v zámoří a manažer Černošek je nechtěl nutit k přeletu do České republiky kvůli extralize. „Třeba u Petry jsem cítil, že kdybych na ni tlačil, přijede. Ale my potřebujeme, aby se vrátila na pozice, na kterých již před časem byla. Nutit ji, aby přerušila přípravu, mi přišlo absurdní,“ uvedl Černošek.

S největší pravděpodobností se hvězdná sestava s jednoznačně mistrovskými ambicemi sejde naposledy. Hodně bude záležet na tom, v jakém modelu se bude hrát týmová soutěž v příštích letech. Přednost zřejmě dostanou především mladí hráči.„To ale neznamená, že bychom nemohli získat další medaile. Uvidíme, co bude za rok,“ dodal manažer.

Prostějovskou sestavu povede v zápasech kapitánské trio Jaroslav Navrátil, Jiří Novák a David Koryza. Společně se budou snažit do každého zápasu nasadit odpovídající tým, který bude na konci soutěže oslavovat zlaté medaile. „Stejně jako v minulém roce se budeme radit po každém odehraném zápase. Koho nasadit do následujícího utkání, kdo třeba dostane pauzu. To vše pochopitelně může ovlivnit momentální forma a třeba zdravotní stav. Soupisku ale máme širokou, takže si se vším určitě poradíme. Víme, že se od družstva očekává vítězství a chceme tento náš úkol splnit,“ řekl Jiří Novák.

Soupiska TK Agrofert Prostějov

Muži:
Tomáš Berdych (7. ATP)
Philips Kohlschreiber (Něm. 22. ATP)
Andrea Seppi (It. 25. ATP)
Jarkko Nieminen (Fin. 39. ATP)
Florian Mayer (Něm. 40. ATP)
Jiří Veselý (85. ATP)
Jan Hájek (106. ATP)

 Ženy 

Agniezska Radwaňská (Pol. 5. WTA)
Karolína Plíšková (71. WTA)
Kristýna Plíšková (129. WTA)
Petra Cetkovská (138. WTA)
Tereza Smitková (210. WTA)
Barbora Krejčíková (342. WTA)

Total Comments

  • Gulas Fest
  • Olypmic
  • Czech Tour
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Obáváte se druhé vlny koronavirusu?

P3_hana_nabor
2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Počasí konečně přálo.

Během uplynulého víkendu se v celém prostějovském regionu konal bezpočet kulturních a společenských akcí, které tentokrát nemusely být rušeny kvůli nepřízni počasí. Oproti předešlému fiasku tak v rámci Léta s hvězdami mohla při druhém pokusu nejen kapela Argema zahrát vícero návštěvníkům.

Koronavirus odložil investice.
Stavební investice za desítky milionů korun byli nuceni na příští rok odložit prostějovští radní. Důvodem je až příliš velké množství peněz vynaložených radnicí během nouzového stavu a zároveň obava z dalšího šíření nákazy covid-19. Počkat si musí Národní dům, kino Metro 70 a další.

Nezapomněli na lidi.

Total Comments

Osobnost týdne

Pavel ŠPORCL

Fenomenální český houslista uhranul své příznivce při svém vystoupení s názvem Pocta Paganinimu na zámku v Plumlově.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

5 417

Přesně tolik zákazníků využilo během prvního pololetí službu Senior taxi v Prostějově. Velký pokles počtu klientů kvůli covid-19 byl zaznamenán během nouzového stavu.

Total Comments

Výrok týdne

„Takhle kdyby mi vařila moje žena!“

Jeden ze spokojených účastníků ptenského Gulášfestu určitě nechtěl urazit svoji manželku, ale...

Total Comments

-