Příjemnou noc, dnes je pondělí 9.12.2019
svátek slaví Vratislav,
zítra Julie
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

49 pohar_vecerJednoznačně nejlepším tenisovým oddílem v České republice je již řadu let TK Agrofert Prostějov. A hodně dlouho k dobře zavedené tradici hanáckého klubu patří Večer mistrů, v jehož rámci jsou top reprezentanti bílého sportu z našeho města oceněni za své skvělé výsledky. Další ročník této společenské akce se koná už tento pátek 13. prosince od 17.30 hodin v konferenčním sálu Hotelu Tennis Club.

Důraz celého slavnostního setkání přitom bude jako obvykle kladen na výtečnou tenisovou mládež, která Prostějov výrazně zviditelňuje nejen v rámci ČR, ale též daleko za hranicemi. I letos dosáhla mnoha cenných mezinárodních úspěchů a unikátní je kompletní sbírka pěti mistrovských titulů z extralig smíšených družstev 2013 všech mládežnických kategorií (babytenis, minitenis, mladší žactvo, starší žactvo, dorost)!
„Moc si vážíme každého úspěchu, kterého zástupci našeho klubu od těch nejmenších po dospělé dosáhnou. A cítíme povinnost jim vzdát hold na patřičné společenské úrovni. Proto Večer mistrů pořádáme, letošek není žádnou výjimkou. Zvlášť pokud mládežnické týmy získaly všech pět možných extraligových titulů a prostějovští tenisté se rozhodující měrou podíleli na excelentní obhajobě Davis Cupu. Nebojím se říct, že jsme jedním z nejlepších tenisových oddílů na celém světě a naši členové si zaslouží, abychom jim za to patřičně poděkovali,“ uvedl šéf marketingové agentury TK PLUS i celého prostějovského tenisu Miroslav Černošek.
Na Večer mistrů 2013 jsou pozváni úspěšní reprezentanti TK Agrofert všeho věku i se svými rodiči, chybět nebude vycházející hvězda mužské kategorie Jiří Veselý a už dlouho zářící star Tomáš Berdych. Naopak Petra Kvitová tentokrát nedorazí, neboť se na příští sezónu připravuje se svým přítelem Radkem Štěpánkem na Floridě v USA.
„Moderátorem celého setkání bude tradičně Petr Salava, doprovodný kulturní program obstarají písně velmi oblíbeného zpěváka Tomáše Kluse. A stejně jako loni se všichni přítomní mohou těšit na slavnou salátovou mísu za triumf v Davisově poháru, kterou v rámci slavnostního večera vystavíme,“ prozradil něco málo ze scénáře pátečního večera Tomáš Cibulec, manažer TK PLUS Prostějov a sám bývalý vynikající deblista profesionálního tenisu.

Total Comments

 • Box
 • Konstrukta
 • Zima PV
 • Kendrion
 • Praktik
 • Hopi
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VNÍMÁTE DÍVKY, KTERÉ SI NECHÁVAJÍ PLATIT OD MUŽŮ ZA "OTROCTVÍ"?

P3_restaurace_lazne
Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Skutečně pomohli a chránili.

Policejní eskortu z Prostějova, která vezla po dálnici D1 v Praze dopadeného pachatele trestného činu spáchaného v prostějovské ubytovně, potkala nečekaná situace. Naši policisté se stali svědky nehody dvou osobních vozidel. Zastavili a vyprostili dvě zraněné osoby z převrácené škodovky. Bravo!

Sdílená kola zmizí z města.

 Vedení radnice kvůli velkému zájmu občanů prodloužilo smlouvu s provozovatelem, lidé tak budou moci oproti původnímu plánu používat sdílená kola i během listopadu a prosince. Jenže poté kola na půjčení na dva měsíce zmizí a znovu se objeví až 1. března. Stroje prý potřebují servis...

Total Comments

Osobnost týdne

ILONA CSÁKOVÁ

48 csakovaPáteční slavnostní rozsvícení vánočního stromu na náměstí T. G. Masaryka zpestřila svým nádherným vystoupením před tisícovkami Prostějovanů právě tato skvělá muzikálová zpěvačka.

Total Comments

Číslo týdne

 69 356 000

Už na zítřejším zasedání zastupitelstva se bude projednávat rozpočet Prostějova na příští rok. Jak Večerník už minulý týden zjistil, ke schválení míří rozpočet se schodkem za bezmála 70 milionů korun.

Total Comments

Výrok týdne

„CHČIJE A JE MI ZIMA. TAK SE TAK BLBĚ NEPTEJ!“

Na otázku Večerníku, jak jde život, měl bezdomovec stojící před místním nádražím zcela jasnou odpověď...

Koordinátor útvaru BESIP pro Olomoucký kraj MIROSLAV CHAROUZ se k současnému stavu na silnici vyjadřuje v exkluzivním rozhovoru na strna 14 hodně kriticky.

Total Comments