Příjemnou noc, dnes je pátek 7.8.2020
svátek slaví Lada,
zítra Soběslav
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

49 pohar_vecerJednoznačně nejlepším tenisovým oddílem v České republice je již řadu let TK Agrofert Prostějov. A hodně dlouho k dobře zavedené tradici hanáckého klubu patří Večer mistrů, v jehož rámci jsou top reprezentanti bílého sportu z našeho města oceněni za své skvělé výsledky. Další ročník této společenské akce se koná už tento pátek 13. prosince od 17.30 hodin v konferenčním sálu Hotelu Tennis Club.

Důraz celého slavnostního setkání přitom bude jako obvykle kladen na výtečnou tenisovou mládež, která Prostějov výrazně zviditelňuje nejen v rámci ČR, ale též daleko za hranicemi. I letos dosáhla mnoha cenných mezinárodních úspěchů a unikátní je kompletní sbírka pěti mistrovských titulů z extralig smíšených družstev 2013 všech mládežnických kategorií (babytenis, minitenis, mladší žactvo, starší žactvo, dorost)!
„Moc si vážíme každého úspěchu, kterého zástupci našeho klubu od těch nejmenších po dospělé dosáhnou. A cítíme povinnost jim vzdát hold na patřičné společenské úrovni. Proto Večer mistrů pořádáme, letošek není žádnou výjimkou. Zvlášť pokud mládežnické týmy získaly všech pět možných extraligových titulů a prostějovští tenisté se rozhodující měrou podíleli na excelentní obhajobě Davis Cupu. Nebojím se říct, že jsme jedním z nejlepších tenisových oddílů na celém světě a naši členové si zaslouží, abychom jim za to patřičně poděkovali,“ uvedl šéf marketingové agentury TK PLUS i celého prostějovského tenisu Miroslav Černošek.
Na Večer mistrů 2013 jsou pozváni úspěšní reprezentanti TK Agrofert všeho věku i se svými rodiči, chybět nebude vycházející hvězda mužské kategorie Jiří Veselý a už dlouho zářící star Tomáš Berdych. Naopak Petra Kvitová tentokrát nedorazí, neboť se na příští sezónu připravuje se svým přítelem Radkem Štěpánkem na Floridě v USA.
„Moderátorem celého setkání bude tradičně Petr Salava, doprovodný kulturní program obstarají písně velmi oblíbeného zpěváka Tomáše Kluse. A stejně jako loni se všichni přítomní mohou těšit na slavnou salátovou mísu za triumf v Davisově poháru, kterou v rámci slavnostního večera vystavíme,“ prozradil něco málo ze scénáře pátečního večera Tomáš Cibulec, manažer TK PLUS Prostějov a sám bývalý vynikající deblista profesionálního tenisu.

Total Comments

  • Gulas Fest
  • Olypmic
  • Czech Tour
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Obáváte se druhé vlny koronavirusu?

P3_hana_nabor
2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Počasí konečně přálo.

Během uplynulého víkendu se v celém prostějovském regionu konal bezpočet kulturních a společenských akcí, které tentokrát nemusely být rušeny kvůli nepřízni počasí. Oproti předešlému fiasku tak v rámci Léta s hvězdami mohla při druhém pokusu nejen kapela Argema zahrát vícero návštěvníkům.

Koronavirus odložil investice.
Stavební investice za desítky milionů korun byli nuceni na příští rok odložit prostějovští radní. Důvodem je až příliš velké množství peněz vynaložených radnicí během nouzového stavu a zároveň obava z dalšího šíření nákazy covid-19. Počkat si musí Národní dům, kino Metro 70 a další.

Nezapomněli na lidi.

Total Comments

Osobnost týdne

Pavel ŠPORCL

Fenomenální český houslista uhranul své příznivce při svém vystoupení s názvem Pocta Paganinimu na zámku v Plumlově.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

5 417

Přesně tolik zákazníků využilo během prvního pololetí službu Senior taxi v Prostějově. Velký pokles počtu klientů kvůli covid-19 byl zaznamenán během nouzového stavu.

Total Comments

Výrok týdne

„Takhle kdyby mi vařila moje žena!“

Jeden ze spokojených účastníků ptenského Gulášfestu určitě nechtěl urazit svoji manželku, ale...

Total Comments

-