Příjemnou noc, dnes je neděle 19.1.2020
svátek slaví Doubravka,
zítra Ilona
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

49 pohar_vecerJednoznačně nejlepším tenisovým oddílem v České republice je již řadu let TK Agrofert Prostějov. A hodně dlouho k dobře zavedené tradici hanáckého klubu patří Večer mistrů, v jehož rámci jsou top reprezentanti bílého sportu z našeho města oceněni za své skvělé výsledky. Další ročník této společenské akce se koná už tento pátek 13. prosince od 17.30 hodin v konferenčním sálu Hotelu Tennis Club.

Důraz celého slavnostního setkání přitom bude jako obvykle kladen na výtečnou tenisovou mládež, která Prostějov výrazně zviditelňuje nejen v rámci ČR, ale též daleko za hranicemi. I letos dosáhla mnoha cenných mezinárodních úspěchů a unikátní je kompletní sbírka pěti mistrovských titulů z extralig smíšených družstev 2013 všech mládežnických kategorií (babytenis, minitenis, mladší žactvo, starší žactvo, dorost)!
„Moc si vážíme každého úspěchu, kterého zástupci našeho klubu od těch nejmenších po dospělé dosáhnou. A cítíme povinnost jim vzdát hold na patřičné společenské úrovni. Proto Večer mistrů pořádáme, letošek není žádnou výjimkou. Zvlášť pokud mládežnické týmy získaly všech pět možných extraligových titulů a prostějovští tenisté se rozhodující měrou podíleli na excelentní obhajobě Davis Cupu. Nebojím se říct, že jsme jedním z nejlepších tenisových oddílů na celém světě a naši členové si zaslouží, abychom jim za to patřičně poděkovali,“ uvedl šéf marketingové agentury TK PLUS i celého prostějovského tenisu Miroslav Černošek.
Na Večer mistrů 2013 jsou pozváni úspěšní reprezentanti TK Agrofert všeho věku i se svými rodiči, chybět nebude vycházející hvězda mužské kategorie Jiří Veselý a už dlouho zářící star Tomáš Berdych. Naopak Petra Kvitová tentokrát nedorazí, neboť se na příští sezónu připravuje se svým přítelem Radkem Štěpánkem na Floridě v USA.
„Moderátorem celého setkání bude tradičně Petr Salava, doprovodný kulturní program obstarají písně velmi oblíbeného zpěváka Tomáše Kluse. A stejně jako loni se všichni přítomní mohou těšit na slavnou salátovou mísu za triumf v Davisově poháru, kterou v rámci slavnostního večera vystavíme,“ prozradil něco málo ze scénáře pátečního večera Tomáš Cibulec, manažer TK PLUS Prostějov a sám bývalý vynikající deblista profesionálního tenisu.

Total Comments

  • Lesy Pv
  • Národní dům
  • Pomahame tancem
  • Kendrion
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

P2_tenis

Anketa - hlavní

Kdyby se o víkendu konaly komunální volby, komu byste dali svůj hlas?

2020 plesy
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Něco teplého do žaludku.

Rozlévání polévek v režii náměstkyně prostějovského primátora Milady Sokolové minulý týden opět po roce začalo. Bezdomovci u místního nádraží se na tuto tradiční charitativní akci viditelně těšili a odpovídala tomu jejich účast. Konečně dostali zase něco teplého do žaludku.

Kdo všechno jezdí po dálnici.

Tři v jednom, tak by se dala charakterizovat běžná policejní kontrola řidiče, který uháněl po dálnici směrem k Prostějovu. Na skle neměl dálniční známku a vozidlo nemělo platnou technickou prohlídku. Ale co je úplně nejhorší, řidič byl pod vlivem extáze a marihuany…

Kdo všechno jezdí po dálnici. Tři v jednom, tak by se dala charakterizovat běžná policejní kontrola řidiče, který uháněl po dálnici směrem k Prostějovu. Na skle neměl dálniční známku a vozidlo nemělo platnou technickou prohlídku. Ale co je úplně nejhorší, řidič byl pod vlivem extáze a marihuany…

Total Comments

Osobnost týdne

ANDREJ BABIŠ
02 babisPremiér České republiky a šéf nejsilnější politické strany ANO 2011 navštívil během své inspekční cesty po Olomouckém kraji také Prostějov. A nechal se slyšet, že naše město si ostatní mohou brát za vzor.

Total Comments

Číslo týdne

832

Smutný rekord ohlásila prostějovská nemocnice. Ve zdejší porodnici se totiž v roce 2019 narodilo právě jen něco přes osm stovek dětí, což je nejméně za posledních třináct let! Vymřeme snad?

Total Comments

Výrok týdne

„JÁ BYCH TENTO VÝROK OZNAČIL ZA NEHORÁZNOST“

Tiskový mluvčí Petry Kvitové Karel Tejkal takto okomentoval slova Radima Žondry, že si tenistka způsobila zranění sama…

Total Comments