Dobré odpoledne, dnes je pátek 15.11.2019
svátek slaví Leopold,
zítra Otmar
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

ctyrhra den_prvniMezinárodní tenisový turnaj mužů kategorie Futures s dotací 15.000 USD odstartoval dnes svou hlavní soutěž v prostějovském tenisovém areálu Za Kosteleckou ulicí. Na centrálním dvorci i zbývajících kurtech se odehrály bitvy v singlu, stejně tak i dvouhry již mají za sebou několik zápasů. Vítězně do turnaje vstoupil i zástupce prostějovského tenisu, Adam Pavlásek.

Ani krátká dešťová přeháňka nenarušila jinak vedrem rozžhavené antukové dvorce v prostějovském tenisovém areálu. Na kurtu číslo dvě se divákům představil i prostějovský borec Adam Pavlásek. Vyzyvatelem mu byl Polák Mateusz Szmigiel. I když měl polský hráč vysoké procento úspěšnosti prvního podání (79%), jeho protějšek však tuto skvělou bilanci eliminoval skvělými returny a nedopustil žádné drama v utkání. Životní partner Petry Kvitové tak vstoupil do utkání vítězně a po setech 6:3 a 6:3 postoupil do další fáze turnaje.

Další prostějovští tenisté, Jiří Veselý a Robert Rumler vstoupí do turnaje zítra. Utkání začínájí denně v 11 hodin. Postřehy z utkání, rozhovory se samotnými hráči Vám přineseme v průběhu konání turnaje.

Dnešní výsledky:

Dvouhra
Kuncik Jan [DK] - Partl Adrian 6:3 2:6 6:2
Kovalik Jozef [3] - Farkas Viktor [Q] 6:1 6:3
Smola Maciej - Sabeckis Gvidas 6:0 6:4
Amado Juan-Pablo [2] - Masar Juraj 7:5 6:2
Weinhandl Lukas [Q] - Herzan Miroslav [Q] 7:6(2) 6:3
Pavlasek Adam - Szmigiel Mateusz 6:3 6:3
Bellotti Riccardo [1] - Hadrava Jakub 6:1 6:2

Čtyřhra
Hrabec/Nebojsa - Krcek/Rumler 6:3 6:4
Bellotti/Thiem [4] - Masar/Weinhandl 6:4 6:3
Kubis/Novodomec - Stakhovsky/Vrnak 4:6 6:1 10:5
 
 
 

 

 

 

Total Comments

  • 30 klíčů
  • ZŠ Melantrichova
  • Sametova třicítka
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak oslavíte 30. výročí sametové revoluce?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Úspěch desetiletí.

Výzkum Město pro byznys desetiletí v rámci Olomouckého kraje má svého jednoznačného vítěze. K velké radosti se jim stal Prostějov, který v uplynulých letech hned několikrát triumfoval v krajských výzkumech a v loňském roce dokonce tuto prestižní odbornou anketu ovládl v rámci celé České republiky.


Hulvát zůstane hulvátem.

Nebylo to poprvé, ale od předešlých vulgárních excesů občana Vrahovic Čeňka Svobody na půdě prostějovského zastupitelstva se čekalo, že věčný stěžovatel na všechny a na všechno bude tentokrát slušnější. Dostal možnost promluvit před zastupiteli a nazval je bezcharakterními darebáky.

Total Comments

Osobnost týdne

DANA BATULKOVÁ

45 batulkovaSkvělá herečka se společně s Danielou Kolářovou představila v neděli na prknech Městského divadla v Prostějově v představení Arnošta Goldflama Dámská šatna.

Total Comments

Číslo týdne

 5

Od úterý do čtvrtka minulého týdn probíhalo u Krajského soudu v Brně projednávání žaloby na bývalého předsedu mládežnického hokejového klubu Jestřábi Prostějov spolek Michala Tomigu. Ten si nakonec odnesl pětiletý trest za zpronevěru a podvod.

Total Comments

Výrok týdne

„VŮBEC NETUŠÍM, NAJEDNOU BYLY FUČ!“

Náměstkyně primátora Alena Rašková nebyl schopna zastupitelům sdělit, kdy si Manthellan odvezl betonové zátarasy z parkoviště u Společenského domu

Koordinátor útvaru BESIP pro Olomoucký kraj MIROSLAV CHAROUZ se k současnému stavu na silnici vyjadřuje v exkluzivním rozhovoru na strna 14 hodně kriticky.

Total Comments