Dobrý podvečer, dnes je pondělí 20.1.2020
svátek slaví Ilona,
zítra Běla
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

ctyrhra den_prvniMezinárodní tenisový turnaj mužů kategorie Futures s dotací 15.000 USD odstartoval dnes svou hlavní soutěž v prostějovském tenisovém areálu Za Kosteleckou ulicí. Na centrálním dvorci i zbývajících kurtech se odehrály bitvy v singlu, stejně tak i dvouhry již mají za sebou několik zápasů. Vítězně do turnaje vstoupil i zástupce prostějovského tenisu, Adam Pavlásek.

Ani krátká dešťová přeháňka nenarušila jinak vedrem rozžhavené antukové dvorce v prostějovském tenisovém areálu. Na kurtu číslo dvě se divákům představil i prostějovský borec Adam Pavlásek. Vyzyvatelem mu byl Polák Mateusz Szmigiel. I když měl polský hráč vysoké procento úspěšnosti prvního podání (79%), jeho protějšek však tuto skvělou bilanci eliminoval skvělými returny a nedopustil žádné drama v utkání. Životní partner Petry Kvitové tak vstoupil do utkání vítězně a po setech 6:3 a 6:3 postoupil do další fáze turnaje.

Další prostějovští tenisté, Jiří Veselý a Robert Rumler vstoupí do turnaje zítra. Utkání začínájí denně v 11 hodin. Postřehy z utkání, rozhovory se samotnými hráči Vám přineseme v průběhu konání turnaje.

Dnešní výsledky:

Dvouhra
Kuncik Jan [DK] - Partl Adrian 6:3 2:6 6:2
Kovalik Jozef [3] - Farkas Viktor [Q] 6:1 6:3
Smola Maciej - Sabeckis Gvidas 6:0 6:4
Amado Juan-Pablo [2] - Masar Juraj 7:5 6:2
Weinhandl Lukas [Q] - Herzan Miroslav [Q] 7:6(2) 6:3
Pavlasek Adam - Szmigiel Mateusz 6:3 6:3
Bellotti Riccardo [1] - Hadrava Jakub 6:1 6:2

Čtyřhra
Hrabec/Nebojsa - Krcek/Rumler 6:3 6:4
Bellotti/Thiem [4] - Masar/Weinhandl 6:4 6:3
Kubis/Novodomec - Stakhovsky/Vrnak 4:6 6:1 10:5
 
 
 

 

 

 

Total Comments

  • Lesy Pv
  • Národní dům
  • Nemocnice Agel
  • Kendrion
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

P2_tenis

Anketa - hlavní

A JAK VÁM SE LÍBÍ V HOSTINCI U ANDĚLA V TYLOVĚ ULICI?

2020 plesy
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Něco teplého do žaludku.

Rozlévání polévek v režii náměstkyně prostějovského primátora Milady Sokolové minulý týden opět po roce začalo. Bezdomovci u místního nádraží se na tuto tradiční charitativní akci viditelně těšili a odpovídala tomu jejich účast. Konečně dostali zase něco teplého do žaludku.

Kdo všechno jezdí po dálnici.

Tři v jednom, tak by se dala charakterizovat běžná policejní kontrola řidiče, který uháněl po dálnici směrem k Prostějovu. Na skle neměl dálniční známku a vozidlo nemělo platnou technickou prohlídku. Ale co je úplně nejhorší, řidič byl pod vlivem extáze a marihuany…

Kdo všechno jezdí po dálnici. Tři v jednom, tak by se dala charakterizovat běžná policejní kontrola řidiče, který uháněl po dálnici směrem k Prostějovu. Na skle neměl dálniční známku a vozidlo nemělo platnou technickou prohlídku. Ale co je úplně nejhorší, řidič byl pod vlivem extáze a marihuany…

Total Comments

Osobnost týdne

ANDREJ BABIŠ
02 babisPremiér České republiky a šéf nejsilnější politické strany ANO 2011 navštívil během své inspekční cesty po Olomouckém kraji také Prostějov. A nechal se slyšet, že naše město si ostatní mohou brát za vzor.

Total Comments

Číslo týdne

832

Smutný rekord ohlásila prostějovská nemocnice. Ve zdejší porodnici se totiž v roce 2019 narodilo právě jen něco přes osm stovek dětí, což je nejméně za posledních třináct let! Vymřeme snad?

Total Comments

Výrok týdne

„JÁ BYCH TENTO VÝROK OZNAČIL ZA NEHORÁZNOST“

Tiskový mluvčí Petry Kvitové Karel Tejkal takto okomentoval slova Radima Žondry, že si tenistka způsobila zranění sama…

Total Comments