Dobré dopoledne, dnes je pondělí 21.9.2020
svátek slaví Matouš,
zítra Darina
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

29 vesely_druhe_koloV dopoledních hodinách dalšího hracího dne se na kurtu číslo dva představil Adam Pavlásek, který bohužel nestačil na zkušenějšího soupeře. To na kurtu číslo jedna sehráli prestižní derby zápas borci hájící domácí klub TK Agrofert. V něm se z vítězství radoval Jiří Veselý, který tak postoupil již do čtvrtfinále domácího turnaje.

Ani Petra Kvitová či Lucie Šafářová v hledišti nepřinesly štěstí prostějovskému hráči Adamu Pavláskovi. Ten dnes bohužel nestačil na zkušenějšího a lépe hrajícího Romana Jebavého. První set byl zcela v režii Adamova soupeře, který úspěšně servíroval či returnoval a zaslouženě vyhrál první set v poměru 6:0. Ve druhém setu se prostějovský borec sebral, lépe umísťoval míčky, čímž se dostal do slibného vedení 4:2. Toto vedení bohužel nedokázal využít, soupeř záhy vyrovnal a zaslouženě dovedl i druhý set do vítězného konce – 6:4. Vystavil tak stopku domácímu borci a sám se kvalifikoval do čtvrtfinále prostějovského turnaje. „Adam dnes nevyužil šanci domácího prostředí, špatně servíroval, Jebavý svou razancí, především ve forhendu, zaslouženě zvítězil. Adam má ještě šanci v deblu s Jirkou Veselým, tak věřím, že využije alespoň této příležitosti,“ našel příčiny Adamova neúspěchu ve dvouhře kouč Jaroslav Navrátil.

V souběžně hraném utkání se na kurtu číslo jedna utkali hned dva prostějovští borci, Jiří Veselý a Roman Rumler. Prvně jmenovaný byl mírnějším favoritem, což potvrdil v průběhu celého zápasu. Výborným servisem dostával svého soupeře pod tlak, který dokázal ve většině případech využít. „Utkání bylo prestižní pro oba dva, jelikož spolu trénujeme a navíc jsme hráli před domácím publikem. Chtěli jsme se divákům předvést, ale vítěz může být jen jeden. Jsem rád, že se mi podařilo postoupit už do čtvrtfinále, kde to bude určitě zase o něco těžší,“ podělil se se svými pocity bezprostředně po zápase Jiří Veselý. Svého soupeře porazil ve dvou setech 6:3 a 6:0.

V odpoledních hodinách nastoupí Jirka společně s Adamem Pavlásek k dalšímu kolu ve čtyřhře, my budeme samozřejmě u toho a průběžně vás informovat.

Dosavadní dnešní výsledky:

Dvouhra
Kunčík Jan [DK] - Bellotti Riccardo [1] 6:4 3:6 6:3
Šafránek Václav - Schmid Michal [5] 7:6(3) 2:6 6:4
Thiem Dominic [6] - Bulant Robin [Q] 6:3 6:2
Amado Juan-Pablo [2] - Weinhandl Lukáš [Q] 4:6 7:5 6:0
Sikora Adrian [7] - Stakhovsky Leonard 6:1 7:6(4)
Veselý Jiří [8] - Rumler Robert 6:3 6:0
Jebavý Roman [4] - Pavlásek Adam 6:0 6:4

Total Comments

  • Hradišťan
  • Vinotéka Hruška
  • ČSSD
  • Interforst
  • Bellis
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Byli jste na prostějovských hodech? A jak se vám slavnosti líbily?

2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Smích s klasikou.

Koronavir – nekoronaavir, prostějovská veřejnost chce žít! Není proto divu, že letní promítání na nádvoří zámku mělo značnou diváckou kulisu. A co dávali? No přece klasickou českou komedii Postřižiny! A organizátoři vsadili na dobrou kartu, když se rozhodli pro film nedávno zesnulého režiséra Menzla!

 

Lidová tvořivost před volbami.
Předvolební kampaně politických stran a hnutí nabírají na intenzitě a s tím také množství různých billboardů či plakátů v ulicích města. A stejně jako před každými volbami se tyto propagační záležitosti stávají terčem vandalů. Mnoha politikům tak přibyly vousy, vlasy, dokonce mají propíchnuté oči...

Nezapomněli na lidi.

Total Comments

Osobnost týdne

Petr JANDA

Nestárnoucí rocker řádil uplynulou sobotu večer se svým Olympicem na pláži U Vrbiček na plumlovské přehradě. Jak? Jako zamlada!

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

47 722

Město Prostějov má v tuto chvíli přesně tolik obyvatel. Jejich počet rok od roku klesá a doby, kdy jsme se chlubili více než padesátitisícovým městem, jsou dávno pryč.

33

Total Comments

Výrok týdne

„ONI POTŘEBUJÍ MASY, KTERÉ BY DĚLALY BEZ REPTÁNÍ TO, CO CHTĚJÍ. TO JSME JIM KAZILI...“

Jednadevadesátiletý Ladislav „Bor“ Šín, který byl u znovuzaložení skautů v Konici v roce 1991, takto promluvil ke komunistům.

Total Comments

-