Dobré poledne, dnes je čtvrtek 27.2.2020
svátek slaví Alexandr,
zítra Lumír
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

23 veselyČistě domácího duelu v závěrečném dni UniCredit Czech Open se fanoušci nedočkali. Přesto budou mít komu fandit. O ceněnou trofej bude usilovat Jiří Veselý, hráč TK Agrofert Prostějov.

V repríze posledního finále na sebe narazili Radek Štěpánek a Jiří Veselý. Před rokem se radoval zkušený daviscupový reprezentant po poměrně jasném výsledku 6:4, 6:2. Po roce to ale byl mnohem vyrovnanější zápas. V jeho úvodu si oba soupeři brali servis, pak se však projevila dravost Veselého, který vyhrál 7:5. Ve druhé sadě Štěpánek vedl již 5:2, prostějovský hráč i tak srovnal krok a vynutil si zkrácenou hru. V tie-breaku zvítězil 7:1 a ukončil Štěpánkův sen o čtvrtém vítězství v Prostějově.

„Prohrál jsem vyhrané utkání. V každém setu jsem měl dva brejky. Pokaždé ale přišla slabší chvilka, což mě provázelo celý týden. Chtěl jsem vyhrát počtvrté, nevyšlo to. Možná za rok,“ uvedl po porážce Štěpánek, který chce na vyřazení co nejdříve zapomenout. „Antuková část sezony skončila. Teď je na řadě tráva.“

Především s postupem byl spokojený Veselý, 81. hráč světa. Jinak však byl k výkonu poměrně kritický. „V žebříčku krásy by tenhle zápas byl hodně dole. Bylo to nahoru dolů, taková oťukávaná. Na dívání to moc nebylo,“ mínil Veselý. „Na rozdíl od Radka jsem přestal v závěrech setů kazit a to rozhodlo. Jsem rád, že jsem to ustál především psychicky,“ dodal Veselý.

Ve druhém semifinále narazil Adam Pavlásek na Norberta Gomboše a slovenský tenista byl tentokrát nad síly prostějovského hráče. V každém setu dovolil soupeři pouze dvě hry a podruhé v sezoně postoupil do finále challengeru. „Porážka pochopitelně mrzí, ale celkově musím brát tento týden pozitivně. Věřím, že mi tento výsledek pomůže v dalším průběhu sezony,“ řekl Pavlásek.

Program pátého dne uzavřelo finále čtyřhry, ve kterém pár Lukáš Rosol, Andre Begemann porazil kanadskou dvojici Peter Polansky, Adil Shamasdin 6:1, 6:2.

Výsledky Unicredit Czech Open 2014

Total Comments

  • Doka izol
  • Ples Jevíčko
  • Interforst
  • Kendrion
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE LÍBÍ V ZAHRANIČNÍCH RESTAURACÍCH?

2020 plesy
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Domy po cikánech zmizí.

Až tři miliony korun hodlají v Hradčanech-Kobeřicích investovat do demolice ohyzdných nemovitostí, které v obci zůstaly po vystěhování nepřizpůsobivých občanů a jsou zcela neobyvatelné. Po zbourání domů hodlají místní zastupitelé na uvolněném místě vybudovat okrasný park.

Radary zpět do akce!

V tichosti a režimu přísného utajení upekli prostějovští radní plán, dle něhož se v co nejzazší době má na silnicích opět měřit formou tzv. ptačích budek Ty jsou přitom již dobrých devět roků mimo provoz a v posledních letech se mluvilo o jejich zcela odlišném využití. A ejhle, bude se prý znovu fotit!

Total Comments

Osobnost týdne

JIŘÍ VYKOUKAL
06 pawlovska

To jsou věci! Sportovní manažer Jestřábů se uplynulou sobotu vrátil po osmi sezónách na led a ve věku, kdy brzy oslaví 49. narozeniny, se stal nejstarším hráčem historie, který oblékl dres Prostějova v soutěžním utkání.

Total Comments

Číslo týdne

104

Úctyhodných sto čtyř roků se takřka dožila Josefa Schlesingerová, která byla nejstarší občankou města Prostějova. Minulé úterý bohužel její srdce dotlouklo.

Total Comments

Výrok týdne

„DVA MĚSÍCE JEDL MIXOVANOU STRAVU“

U Okresního soudu v Prostějově vypovídala v případu Jiřího Otáhala alias „kanibala“ jeho exmilenka. A z některých slov šel mráz po zádech…

Total Comments