Dobrý večer, dnes je sobota 8.8.2020
svátek slaví Soběslav,
zítra Roman
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

51 tk agrofertDuelem s týmem z pražské Štvanice zahájí tenisté TK Agrofert svoji cestu za obhajobou titulu v extralize smíšených družstev. Utkání se hraje na dvou kurtech v hale za hotelem Tennis Club a úvodní dvouhry odstartovaly v 10.00 hodin. „Jdeme do zápasu v plné síle. Naplno od prvního míčku. Půjdeme si pro vítězství,“ plánuje nehrající kapitán domácí sestavy Jaroslav Navrátil. O přesném nasazení hráčů do jednotlivých zápasů se rozhodne po domluvě s Davidem Kotyzou a Jiřím Novákem těsně před startem zahajovacích dvouher.

Duely v základních skupinách rozhodly o postupujících do další fáze soutěže. V Prostějově se kromě nasazených týmů představí Liberec, který v první fázi soutěže porazil Mariánské Lázně i Pardubice. Proti Severočechům nastoupí Hanáci ve čtvrtek.
Do přerovské skupiny pak postoupilo družstvo Miltenu po vítězství nad Jihlavou a doplnilo domácí Prechezu a pražskou Spartu.Total Comments

  • Gulas Fest
  • Olypmic
  • Czech Tour
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Obáváte se druhé vlny koronavirusu?

P3_hana_nabor
2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Počasí konečně přálo.

Během uplynulého víkendu se v celém prostějovském regionu konal bezpočet kulturních a společenských akcí, které tentokrát nemusely být rušeny kvůli nepřízni počasí. Oproti předešlému fiasku tak v rámci Léta s hvězdami mohla při druhém pokusu nejen kapela Argema zahrát vícero návštěvníkům.

Koronavirus odložil investice.
Stavební investice za desítky milionů korun byli nuceni na příští rok odložit prostějovští radní. Důvodem je až příliš velké množství peněz vynaložených radnicí během nouzového stavu a zároveň obava z dalšího šíření nákazy covid-19. Počkat si musí Národní dům, kino Metro 70 a další.

Nezapomněli na lidi.

Total Comments

Osobnost týdne

Pavel ŠPORCL

Fenomenální český houslista uhranul své příznivce při svém vystoupení s názvem Pocta Paganinimu na zámku v Plumlově.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

5 417

Přesně tolik zákazníků využilo během prvního pololetí službu Senior taxi v Prostějově. Velký pokles počtu klientů kvůli covid-19 byl zaznamenán během nouzového stavu.

Total Comments

Výrok týdne

„Takhle kdyby mi vařila moje žena!“

Jeden ze spokojených účastníků ptenského Gulášfestu určitě nechtěl urazit svoji manželku, ale...

Total Comments

-