Dobrý večer, dnes je sobota 8.8.2020
svátek slaví Soběslav,
zítra Roman
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram
51 tenis2 009FOTOGALERIE: Naprosto jednoznačně si tenisté TK Agrofert Prostějov vybojovali cestu do extraligového finále. V duelu s Libercem nepřipustili žádné překvapení. O celkovém vítězi bylo rozhodnuto už v průběhu dvouher. Obhájce titulu šel tvrdě za svým cílem y vyhrál 5:1, když jediný bod poražené družstvo získalo až za rozhodnutého stavu. Jiří Veselý totiž předčasně ukončil duel s Lukaszem Kubotem za stavu 7:5, 3:6, 0:0.
Nejprve Norbert Gomboš porazil Dominika Süče 6:3 6:2 a vzápětí Petra Kvitová přehrála Katarzynu Piterovou 6:2, 6:4. Domácí dominovali také ve druhé rundě. Tereza Smitková udolala Petru Krejsovou 7:1, 6:1 a Adam Pavlásek zvládl bitvu s Lubomírem Majšajdrem v poměru 7:6, 6:7, 6:4. Vítězný bod pak zařídil Jarkko Nieminen po vítězství nad Michalem Schmidem 6:3, 6:0.

„Neponechali jsme nic náhodě. Je příjemné, že jsme nemuseli hrát čtyřhry. Alespoň budeme na finále odpočinutí,“ těšilo nehrajícího kapitána Jaroslava Navrátila.

Ve finále Prostějov nastoupí proti Přerovu. Hráči Prechezy dokázali v semifinálové skupině využít domácí prostředí. Nejprve porazili pražskou Spartu 5:1 a stejným výsledkem přehráli také tým Miltenu. Repríza loňského finále se hraje v pátek v Prostějově, první dvouhry začínají v 10 hodin.


Total Comments

  • Gulas Fest
  • Olypmic
  • Czech Tour
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Obáváte se druhé vlny koronavirusu?

P3_hana_nabor
2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Počasí konečně přálo.

Během uplynulého víkendu se v celém prostějovském regionu konal bezpočet kulturních a společenských akcí, které tentokrát nemusely být rušeny kvůli nepřízni počasí. Oproti předešlému fiasku tak v rámci Léta s hvězdami mohla při druhém pokusu nejen kapela Argema zahrát vícero návštěvníkům.

Koronavirus odložil investice.
Stavební investice za desítky milionů korun byli nuceni na příští rok odložit prostějovští radní. Důvodem je až příliš velké množství peněz vynaložených radnicí během nouzového stavu a zároveň obava z dalšího šíření nákazy covid-19. Počkat si musí Národní dům, kino Metro 70 a další.

Nezapomněli na lidi.

Total Comments

Osobnost týdne

Pavel ŠPORCL

Fenomenální český houslista uhranul své příznivce při svém vystoupení s názvem Pocta Paganinimu na zámku v Plumlově.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

5 417

Přesně tolik zákazníků využilo během prvního pololetí službu Senior taxi v Prostějově. Velký pokles počtu klientů kvůli covid-19 byl zaznamenán během nouzového stavu.

Total Comments

Výrok týdne

„Takhle kdyby mi vařila moje žena!“

Jeden ze spokojených účastníků ptenského Gulášfestu určitě nechtěl urazit svoji manželku, ale...

Total Comments

-