Dobrý večer, dnes je sobota 8.8.2020
svátek slaví Soběslav,
zítra Roman
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

03 kvitova1Skvělé výkony před Australian Open předvedla v Sydney Petra Kvitová. Na silně obsazeném turnaji nenašla přemožitelku a získala patnáctý titul v kariéře. V českém finále porazila Karolínu Plíškovou 7:6, 7:6 a získala velkou porci sebevědomí před Australian Open.

„Byl to skvělý turnaj, na který budu mít krásné vzpomínky. Výkony byly dobré, je to povzbuzení před začátkem grandslamu. Ve finále rozhodlo pár míčků, klíčové okamžiky jsem zvládla. Kristýna hrála opravdu výborně. Věřím, že se jí bude dařit i v dalších turnajích a příště už finále vyhraje,“ řekla Kvitová, jejíž soupeřka se poprvé v životě dostane v novém vydání žebříčku WTA do první dvacítky.

Životní formu potvrdil Jiří Veselý v Aucklandu. Prostějovský tenista si poprvé v kariéře zahraje finále na turnaji ATP. O postupu do závěrečného utkání se rozhodovalo v zápase s Kevinem Andersenem z Jihoafrické republiky. Jednadvacetiletý tenista vyhrál 6:4, 7:6 a zápase i první titul na něj čeká Francouz Adrian Mannarino, 44. hráč světa. „Cítím se výborně. Předvádím svůj nejlepší tenis a pokusím se dotáhnout turnaj do vítězného konce,“ řekl Veselý po semifinále.

Total Comments

  • Gulas Fest
  • Olypmic
  • Czech Tour
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Obáváte se druhé vlny koronavirusu?

P3_hana_nabor
2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Počasí konečně přálo.

Během uplynulého víkendu se v celém prostějovském regionu konal bezpočet kulturních a společenských akcí, které tentokrát nemusely být rušeny kvůli nepřízni počasí. Oproti předešlému fiasku tak v rámci Léta s hvězdami mohla při druhém pokusu nejen kapela Argema zahrát vícero návštěvníkům.

Koronavirus odložil investice.
Stavební investice za desítky milionů korun byli nuceni na příští rok odložit prostějovští radní. Důvodem je až příliš velké množství peněz vynaložených radnicí během nouzového stavu a zároveň obava z dalšího šíření nákazy covid-19. Počkat si musí Národní dům, kino Metro 70 a další.

Nezapomněli na lidi.

Total Comments

Osobnost týdne

Pavel ŠPORCL

Fenomenální český houslista uhranul své příznivce při svém vystoupení s názvem Pocta Paganinimu na zámku v Plumlově.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

5 417

Přesně tolik zákazníků využilo během prvního pololetí službu Senior taxi v Prostějově. Velký pokles počtu klientů kvůli covid-19 byl zaznamenán během nouzového stavu.

Total Comments

Výrok týdne

„Takhle kdyby mi vařila moje žena!“

Jeden ze spokojených účastníků ptenského Gulášfestu určitě nechtěl urazit svoji manželku, ale...

Total Comments

-