Dobré dopoledne, dnes je středa 12.8.2020
svátek slaví Klára,
zítra Alena
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

02 berdychKrátce po zveřejnění svého zasnoubení absolvoval Tomáš Berdych na Australian Open své druhé utkání. S levorukým Rakušanem Melzerem se příliš netrápil. Po dvou hodinách postoupil po setech 7:6, 6:2, 6:2, když od skvěle zvládnutého tie-breaku na kurtu dominoval. „Zpočátku jsem byl trochu ospalý, od druhého setu to bylo lepší,“ uvedl Berdych.

V první sadě český tenista prohrával 3:5, dokázal ale prorazil soupeřovo podání a ve zkrácené hře nedovolil Melzerovi ani bod. „Loni jsem ve zkrácených hrách spíše prohrával. Je to příjemná změna,“ usmíval se Berdych.

V dalších dvou setech favorizovaný hráč ztratil jedno podání, byl ale často úspěšný při Rakušanově servisu a mohl se radovat z postupu. „Nebyl to lehký zápas, Melzer hrál hodně chytře. Postupně se mi podařilo přečíst jeho hru. Pomohl i trénink s jedním levorukým australským juniorem,“ prohlásil Berdych.

Českého tenistu čeká ve třetím kole Srb Viktor Troický, který na začátku Australian Open vyřadil Jiřího Veselého.

Total Comments

  • Babi leto
  • Gulas Fest
  • Olympic
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak se díváte na tzv. boj s chudobou?

P3_hana_nabor
2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Vlna zbrzdila.

Zatímco koronavirové číslo z předminulého týdne kdekoho vystrašilo, uplynulý týden by mohl zklidnit i ty největší pesimisty. Přírůstek jedenácti nakažených je sice nemilý, nicméně z celkového pohledu se nejedná o žádný citelný nárůst a tím pádem je vyloučeno, že bychom zde aktuálně měli nějaké ohnisko.

Chování policistů.
Pokud je pravda to, co tvrdí zaměstnanci krasického aquaparku, je tak na pováženou, proč si platíme státní složky. Poté, co se v „Koupelkách“ rozhořel konflikt se skupinkou Romů, přijela hlídka Policie ČR, avšak místo vyřešení problémů se s výtečníky jen přátelsky pozdravila! A tak si tady žijeme…

Nezapomněli na lidi.

Total Comments

Osobnost týdne

Irena BLAŽKOVÁ

Po Faltýnkovi, Oklešťkovi a R. Fialovi se stala čtvrtou zástupkyní Prostějovska v Parlamentu Poslanecké sněmovny ČR. Dlouholetá starostka Vranovic-Kelčic nahradila přerovského kolegu Petra Vránu.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

2,8

Prostějovsko si i ke konci července drží nejnižší podíl nezaměstnaných osob v Olomouckém kraji, přičemž oproti předchozímu měsíci číslo lidí bez práce dokonce mírně pokleslo.

Total Comments

Výrok týdne

„OPRAVOVAT CHCEME UŽ NA JAŘE“

Primátor Statutárního města Prostějov František Jura přivítal rozhodnutí Nejvyššího soudu, které zamítlo dovolání společnosti Manthellan.

Total Comments

-