Dobrý podvečer, dnes je sobota 8.8.2020
svátek slaví Soběslav,
zítra Roman
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

04 berdych australian2FOTO: Ve vítězné sérii na Australian Open pokračuje Tomáš Berdych. Prostějovský tenista neztratil ani set ani ve třetím zápase. Viktora Troického ze Srbska porazil 6:4, 6:3, 6:4 a v zápase zaznamenal padesát pět vítězných úderů, z toho rovných dvacet es. „Servis fungoval celý zápas,“ pochvaloval si loňský semifinalista.

Srbský tenista se během utkání ani v jednom případě nepropracoval k brejbolu. Agresivní hra české jedničky slavila úspěch. Berdych v Melbourne zatím vždy postoupil ve třech setech a díky tomu šetří potřebnou energii. „Zatím se mi daří. Musím se ale v každém zápase zlepšovat pokud chci zůstat v turnaji dlouho,“ uvědomuje si hráč prostějovského Agrofertu.

V osmifinále na Berdycha čeká domácí vycházející hvězda Bernard Tomic, který do 4. kola přešel přes krajana Samuela Grotha. „Možné soupeře dopředu nesleduji, soustředím se na sebe. Tomic nebude snadným soupeřem. Naše předcházející zápasy byly docela vyrovnané. Navíc bude mít podporu diváků,“ uvažuje před následujícím duelem Berdych. Nepřátelské nálady v hledišti se však neobává. „Australané tenisu rozumí a jsou féroví. Navíc už mám hodně zkušeností z takovým prostředím. Z daviscupových zápasů, nebo z Roland Garros, kde už jsem narazil na hodně Francouzů,“ dodal sedmý hráč světa.

04 berdych australian

Total Comments

  • Gulas Fest
  • Olypmic
  • Czech Tour
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Obáváte se druhé vlny koronavirusu?

P3_hana_nabor
2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Počasí konečně přálo.

Během uplynulého víkendu se v celém prostějovském regionu konal bezpočet kulturních a společenských akcí, které tentokrát nemusely být rušeny kvůli nepřízni počasí. Oproti předešlému fiasku tak v rámci Léta s hvězdami mohla při druhém pokusu nejen kapela Argema zahrát vícero návštěvníkům.

Koronavirus odložil investice.
Stavební investice za desítky milionů korun byli nuceni na příští rok odložit prostějovští radní. Důvodem je až příliš velké množství peněz vynaložených radnicí během nouzového stavu a zároveň obava z dalšího šíření nákazy covid-19. Počkat si musí Národní dům, kino Metro 70 a další.

Nezapomněli na lidi.

Total Comments

Osobnost týdne

Pavel ŠPORCL

Fenomenální český houslista uhranul své příznivce při svém vystoupení s názvem Pocta Paganinimu na zámku v Plumlově.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

5 417

Přesně tolik zákazníků využilo během prvního pololetí službu Senior taxi v Prostějově. Velký pokles počtu klientů kvůli covid-19 byl zaznamenán během nouzového stavu.

Total Comments

Výrok týdne

„Takhle kdyby mi vařila moje žena!“

Jeden ze spokojených účastníků ptenského Gulášfestu určitě nechtěl urazit svoji manželku, ale...

Total Comments

-