Dobré dopoledne, dnes je středa 30.9.2020
svátek slaví Jeroným,
zítra Igor
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

00 tenis ilustHned šest zástupců prostějovského TK Agrofert se dostalo do hlavní soutěže skvěle obsazeného turnaje v Indian Wells. První ze dvou „minigrandslamů“ vyvrcholí na konci týdne, pak se elitní hráči přesunou do Miami.

Úspěšný vstup absolvovala Karolína Plíšková. Nasazená čtrnáctka porazila Arruabarrenaovou ze Španělska ve dvou setech, i když v tom druhém za stavu 4:5 odvracela setbol. Následující tři hry ale patřily české tenistce. „Byla to jen malá komplikace,“ uvedla Plíšková. V útoku na elitní desítku pokračuje Lucie Šafářová. Stejně jako Plíšková měla nasazená desítka v prvním kole volný los, a pak si poradila s Němkou Barthelovou ve dvou setech. „Nebylo to snadné, ale výsledek se počítá. Byl to dobrý rozjezd,“ radovala se Šafářová po výhře. Hned na začátku turnaje naopak skončily Tereza Smitková a Petra Cetkovská. Ta se na turnajích představila poprvé od loňského US Open a prohrála s Američankou Christinou McHaleovou. Smitková pak prohrála vyrovnanou bitvu s Putincevovou z Kazachstánu.
Zdravotní problémy vystavily stopku Jiřímu Veselému. S Marcosem Baghdatisem z Kypru ztratil první sadu a po dvou hrách druhého setu utkání kvůli nemoci skrečoval. „Mrzí mě, že jsem nebyl schopný zápas dohrát a bojovat o vítězství. Po příletu na mě skočila angína. Bohužel jsem poslední dva dny nevzal raketu do ruky, s horečkou 38,5 se hraje těžce,“ litoval odstoupení z turnaje Veselý.

Total Comments

 • Ano
 • SPD
 • Vinotéka Hruška
 • ČSSD
 • Interforst
 • Bellis
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak byste řešili vzrůstající pandemii koronaviru?

2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Smích s klasikou.

Koronavir – nekoronaavir, prostějovská veřejnost chce žít! Není proto divu, že letní promítání na nádvoří zámku mělo značnou diváckou kulisu. A co dávali? No přece klasickou českou komedii Postřižiny! A organizátoři vsadili na dobrou kartu, když se rozhodli pro film nedávno zesnulého režiséra Menzla!

 

Lidová tvořivost před volbami.
Předvolební kampaně politických stran a hnutí nabírají na intenzitě a s tím také množství různých billboardů či plakátů v ulicích města. A stejně jako před každými volbami se tyto propagační záležitosti stávají terčem vandalů. Mnoha politikům tak přibyly vousy, vlasy, dokonce mají propíchnuté oči...

Nezapomněli na lidi.

Total Comments

Osobnost týdne

Petr JANDA

Nestárnoucí rocker řádil uplynulou sobotu večer se svým Olympicem na pláži U Vrbiček na plumlovské přehradě. Jak? Jako zamlada!

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

47 722

Město Prostějov má v tuto chvíli přesně tolik obyvatel. Jejich počet rok od roku klesá a doby, kdy jsme se chlubili více než padesátitisícovým městem, jsou dávno pryč.

33

Total Comments

Výrok týdne

„ONI POTŘEBUJÍ MASY, KTERÉ BY DĚLALY BEZ REPTÁNÍ TO, CO CHTĚJÍ. TO JSME JIM KAZILI...“

Jednadevadesátiletý Ladislav „Bor“ Šín, který byl u znovuzaložení skautů v Konici v roce 1991, takto promluvil ke komunistům.

Total Comments

-