Dobré ráno, dnes je středa 24.7.2019
svátek slaví Kristýna,
zítra Jakub
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

41 velikiyTak tohle mohl čekat jen málokdo! Jedna z hráček, která po skončení minulé sezóny opustila kádr VK AGEL, se teď po uplynutí pouhých pěti měsíců znovu vrací takzvaně na místo činu. Jedná se o izraelskou smečařku Annu Velikiy, jež v Prostějově podepsala krátkodobou smlouvu platící do konce působení týmu v evropské Lize mistryň 2012/13.

„V okamžiku, kdy se dlouhodobě zranila Šárka Melichárková, jsme začali přemýšlet nad různými variantami možného doplnění kádru. A objevila se možnost, že by alespoň na omezený čas šlo získat nám všem dobře známou Aňu. Jako klub jsme se s ní rozešli v dobrém, tudíž návrat neznamenal problém pro ni ani pro nás,“ vysvětlil hlavní trenér VK Miroslav Čada.

Vzrůstem sice menší, ale velmi průbojnou plejerku vítá zpět všemi deseti. „Během dvou let, kdy oblékala prostějovský dres, podávala stabilně kvalitní výkony. A hlavně má bohaté mezinárodní zkušenosti, což budeme v Champions League hodně potřebovat. Annu jsme přivedli hlavně s vidinou posílení omlazeného kolektivu pro těžkou základní skupinu Ligy mistryň,“ zdůraznil Čada.

Připravený kontrakt Velikiy stvrdila podpisem v pátek 5. října, smlouva prozatím platí do posledního utkání grupy B v nejprestižnějším evropském poháru (11. prosince v Baku). „Kdybychom však postoupili do play off, spolupráci ještě prodloužíme,“ prozradil kouč. Do přípravy se svým staronovým družstvem se fanoušky oblíbená Izraelka zapojí už v tomto týdnu. „Přiletí v úterý 9. října, o den později absolvuje první trénink. A odcestuje s námi na turnaj do San Rema, což je pro její zpětné zabudování do mančaftu výborné,“ pravil Čada spokojeně.

Total Comments

  • Makovec
  • Zlatá Brána
  • Václavková
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak se vám líbí v kavárně FACE TO FACE CAFE-BAR

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Bavily se tisícovky lidí.

Uplynulý víkend přinesl dvě naprosto velkolepé akce v prostějovského regionu. Keltská noc v plumlovském kempu Žralok i tradiční Josefkol v zámeckém parku v Čechách pod Kosířem přilákaly tisíce lidí k návštěvám. Nejen organizátoři tak mohli být spokojeni, vyšlo dokonce i počasí.

Krást je tak jednoduché?

Policisté řeší aktuálně případ, nad kterým zůstává rozum stát. Zatím neznámý drzoun se vloupal do chaty u Mostkovic a vůbec mu nevadilo, že uvnitř spalo hned několik osob! Ty se bohužel neprobudily, takže zloděj si zcela nerušeně pobral věci za 30 tisíc korun, včetně inhalátoru pro astmatiky…

Total Comments

Osobnost týdne

MIRAI
29 mirai
Jednu z největších „pecek“ připravili organizátoři Prostějovského léta minulý čtvrtek, kdy večer na náměstí T. G. Masaryka vystoupila kapela Mirai. O tom, že mezi stovkami fanoušků byla nejvíce zastoupena nejmladší generace, snad není třeba hovořit...

Total Comments

Číslo týdne

4 486
Prostějované se během prvního pololetí tohoto roku výrazně pohoršili ve svém chování. Letos od ledna do konce června řešili strážníci městské policie celkem 4 486 přestupků, což je o 718 případů více než za stejné období roku 2018.

Total Comments

Výrok týdne

„Lidé se nestyděli plakat, také já jsem uronila slzu!

Náměstkyně primátora Milada Sokolová takto v exkluzivním rozhovoru pro Večerník komentovala atmosféru na náměstí při promítání filmu Bohemian Rhapsody.

Total Comments