Dobrý podvečer, dnes je čtvrtek 25.4.2019
svátek slaví Marek,
zítra Oto
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

41 velikiyTak tohle mohl čekat jen málokdo! Jedna z hráček, která po skončení minulé sezóny opustila kádr VK AGEL, se teď po uplynutí pouhých pěti měsíců znovu vrací takzvaně na místo činu. Jedná se o izraelskou smečařku Annu Velikiy, jež v Prostějově podepsala krátkodobou smlouvu platící do konce působení týmu v evropské Lize mistryň 2012/13.

„V okamžiku, kdy se dlouhodobě zranila Šárka Melichárková, jsme začali přemýšlet nad různými variantami možného doplnění kádru. A objevila se možnost, že by alespoň na omezený čas šlo získat nám všem dobře známou Aňu. Jako klub jsme se s ní rozešli v dobrém, tudíž návrat neznamenal problém pro ni ani pro nás,“ vysvětlil hlavní trenér VK Miroslav Čada.

Vzrůstem sice menší, ale velmi průbojnou plejerku vítá zpět všemi deseti. „Během dvou let, kdy oblékala prostějovský dres, podávala stabilně kvalitní výkony. A hlavně má bohaté mezinárodní zkušenosti, což budeme v Champions League hodně potřebovat. Annu jsme přivedli hlavně s vidinou posílení omlazeného kolektivu pro těžkou základní skupinu Ligy mistryň,“ zdůraznil Čada.

Připravený kontrakt Velikiy stvrdila podpisem v pátek 5. října, smlouva prozatím platí do posledního utkání grupy B v nejprestižnějším evropském poháru (11. prosince v Baku). „Kdybychom však postoupili do play off, spolupráci ještě prodloužíme,“ prozradil kouč. Do přípravy se svým staronovým družstvem se fanoušky oblíbená Izraelka zapojí už v tomto týdnu. „Přiletí v úterý 9. října, o den později absolvuje první trénink. A odcestuje s námi na turnaj do San Rema, což je pro její zpětné zabudování do mančaftu výborné,“ pravil Čada spokojeně.

Total Comments

  • Taneční čaje
  • Zagorová v Prostějově
  • Semo Smržice
  • Tvaruzkovy festival
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE LÍBÍ V MOTORESTU U KOLA?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Chvályhodný počin.

Přesně 251 velikonočních beránků nabídla středeční charitativní akce v Národním domě v Prostějově, kterou každoročně pořádá Rotary klub. Jak jsme zjistili, část krasavců byla přímo na místě prodána, zbývající originální kousky putovaly do sociálních ústavů a domovů.

Smrt pohřešovaného.

V minulém vydání Večerníku jsme zveřejnili policejní pátrací relaci po pohřešovaném seniorovi z Olšan u Prostějova. Sedmdesátiletý muž odjel osobním vozidlem k lékaři a slehla se po něm zem.
Na začátku minulého týdne přišla krutá zpráva. Důchodce byl nalezen mrtev v okrese Olomouc...

Total Comments

Osobnost týdne

HARLEJ
16 harlej 1
Pražská skupina vznikla v roce 1995 a za tu dobu si její dravé rockové písničky našly tisíce fanoušků. Svérázní muzikanti potěšili prostějovské fandy uplynulý čtvrtek večer v sále Společenského domu.

Total Comments

Číslo týdne

103
Josefa Schlesingerová spatřila světlo světa 19. dubna 1916. Na Velký pátek tak oslavila neuvěřitelné 103. narozeniny a stala se nejstarší obyvatelkou Prostějova. Vitální a stále čiperná dáma maturovala na obchodní akademii a celý život pracovala jako účetní. Dnes žije u své dcery.

Total Comments

Výrok týdne

„VEČERNÍK PRÝ VÍ VŠECHNO. TAKŽE URČITĚ VÍTE, ŽE MÁM FAKT HROZNOU ŽÍZEŇ!“

Jeden z dobře známých bezdomovců na náměstí T. G. Masaryka oslovil redaktora Večerníku se žádostí o finanční podporu na zakoupení krabicového vína.

Total Comments