Dobrý podvečer, dnes je pondělí 18.11.2019
svátek slaví Romana,
zítra Alžběta
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram
cada anketa_vitezSobotní večer byl v Městském divadle Brno věnován slavnostnímu vyhlášení ankety Volejbalista a volejbalistka ČR 2011/12. Jednu z kategorií ovládl kouč VK AGEL Prostějov Miroslav Čada, který se stal za uplynulou sezónu nejlepším trenérem ženského týmu.

V hlasování odborníků nechal zkušený lodivod za sebou zbylé dva kandidáty Ondřeje Marka z KP Brno a Stanislava Mitáče z Olympu Praha. Vítěz si však nemohl svou cenu osobně převzít, neboť zrovna pobývá se slovenskou reprezentací ve Francii, kde tým SR absolvuje tři přípravné zápasy. První duel v pátek prohrál hladce 0:4, když v základní sestavě figurovaly dvě členky VK Solange Soaresová a Veronika Hrončeková, střídala Monika Smáková.

Prostějovský stratég měl z ocenění navzdory své nepřítomnosti v rodném Brně radost. „Každá taková cena samozřejmě potěší. Je to určité vyznamenání za práci, kterou člověk odvádí, v mém případě jak u družstva Prostějova, tak u nároďáku Slovenska. Musím ale poděkovat svým svěřenkám, bez jejichž dobrých výkonů i našich společných úspěchů bych na prvenství v anketě nedosáhl,“ uvedl Čada.

Výsledky ankety Volejbalista a volejbalistka ČR 2011/12

Nejlepší hráč: 1. Jan Štokr (Trentino), 2. až 3. David Konečný (Tours) a Lukáš Ticháček (Rzeszow).

Nejlepší hráčka: 1. Aneta Havlíčková (Busto Arsizio), 2. až 3. Helena Havelková (Busto Arsizio) a Ivana Plchotová (Dabrowa Gornicza).

Nejlepší trenér mužů: 1. Jan Svoboda (České Budějovice + reprezentace Česka), 2. až 3. Petr Brom (Příbram) a Zdeněk Šmejkal (Ostrava).

Nejlepší trenér žen: 1. Miroslav Čada (Prostějov + reprezentace Slovenska), 2. až 3. Ondřej Marek (KP Brno) a Stanislav Mitáč (Olymp Praha).

Nejlepší beachvolejbalista: 1. Přemysl Kubala, 2. až 3. Petr Beneš a Martin Tichý.

Nejlepší beachvolejbalistka: 1. Lenka Háječková, 2. až 3. Kristýna Kolocová a Markéta Sluková.

Nejlepší trenér mládežníků: 1. Tomáš John (ČZU Praha), 2. až 3. Petr Juda (Velké Meziříčí) a Jaroslav Šamšula (Volejbal Brno).

Nejlepší trenér mládežnic: 1. Miroslav Horáček (Olymp Praha), 2. až 3. Miroslav Diepold (VŠ Plzeň) a Josef Lundák (České Budějovice).

Osobnost sezóny: Jan Hronek (místopředseda Evropské volejbalové federace).

Total Comments

  • ZŠ Melantrichova
  • 1

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE LÍBÍ V HOSTINCI U POSLEDNÍHO HALÍŘE?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Bílá pastelka zabrala.

Jubilejní dvacátá sbírka na speciální služby pro nevidomé, slabozraké a na podporu speciálních výukových programů měla širokou odezvu i mezi dětmi základních škol a studenty středních škol v Prostějově. Dohromady se mezi školní mládeží v Prostějově vybralo 60 328 korun.

Opět bez tiskové konference.

Radní už podruhé za sebou prokázali, že o setkání s novináři zřejmě příliš nestojí. Informace z magistrátu o jednání rady města v úterý 19. listopadu sice došla, jedním dechem ale bylo sděleno, že se tradiční následná tisková konference konat nebude... Vivat transparentnost!

Total Comments

Osobnost týdne

JAN DOLANSKÝ

46 dolanskySpolečně s dalšími známými herci se v prostějovském divadle představil v rámci akce Noc divadel ve hře Perfect Days. Partnery mu byli například Jan Hofman, Lenka Vlasáková a Dana Syslová.

Total Comments

Číslo týdne

 30

Celý minulý týden se logicky nesl ve znamení oslav a připomínek třicátého výročí listopadových událostí roku 1989. Vrcholem všeho byly nedělní oslavy sametové revoluce na prostějovském náměstí T. G. Masaryka.

Total Comments

Výrok týdne

„KDYŽ JSEM SI PŘEČETL  ROZHOVOR S PANEM  ŠLAMBOREM, TAK JSEM  SI MUSEL DÁT SKLENIČKU  STUDENÉ VODY!“

Předseda Oblastního sdružení ODS Prostějov Petr Sokol žasne, jak po třiceti letech někteří vidí sametovou revoluci...

Koordinátor útvaru BESIP pro Olomoucký kraj MIROSLAV CHAROUZ se k současnému stavu na silnici vyjadřuje v exkluzivním rozhovoru na strna 14 hodně kriticky.

Total Comments