Dobrý večer, dnes je neděle 21.7.2019
svátek slaví Vítězslav,
zítra Magdaléna
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram
cada anketa_vitezSobotní večer byl v Městském divadle Brno věnován slavnostnímu vyhlášení ankety Volejbalista a volejbalistka ČR 2011/12. Jednu z kategorií ovládl kouč VK AGEL Prostějov Miroslav Čada, který se stal za uplynulou sezónu nejlepším trenérem ženského týmu.

V hlasování odborníků nechal zkušený lodivod za sebou zbylé dva kandidáty Ondřeje Marka z KP Brno a Stanislava Mitáče z Olympu Praha. Vítěz si však nemohl svou cenu osobně převzít, neboť zrovna pobývá se slovenskou reprezentací ve Francii, kde tým SR absolvuje tři přípravné zápasy. První duel v pátek prohrál hladce 0:4, když v základní sestavě figurovaly dvě členky VK Solange Soaresová a Veronika Hrončeková, střídala Monika Smáková.

Prostějovský stratég měl z ocenění navzdory své nepřítomnosti v rodném Brně radost. „Každá taková cena samozřejmě potěší. Je to určité vyznamenání za práci, kterou člověk odvádí, v mém případě jak u družstva Prostějova, tak u nároďáku Slovenska. Musím ale poděkovat svým svěřenkám, bez jejichž dobrých výkonů i našich společných úspěchů bych na prvenství v anketě nedosáhl,“ uvedl Čada.

Výsledky ankety Volejbalista a volejbalistka ČR 2011/12

Nejlepší hráč: 1. Jan Štokr (Trentino), 2. až 3. David Konečný (Tours) a Lukáš Ticháček (Rzeszow).

Nejlepší hráčka: 1. Aneta Havlíčková (Busto Arsizio), 2. až 3. Helena Havelková (Busto Arsizio) a Ivana Plchotová (Dabrowa Gornicza).

Nejlepší trenér mužů: 1. Jan Svoboda (České Budějovice + reprezentace Česka), 2. až 3. Petr Brom (Příbram) a Zdeněk Šmejkal (Ostrava).

Nejlepší trenér žen: 1. Miroslav Čada (Prostějov + reprezentace Slovenska), 2. až 3. Ondřej Marek (KP Brno) a Stanislav Mitáč (Olymp Praha).

Nejlepší beachvolejbalista: 1. Přemysl Kubala, 2. až 3. Petr Beneš a Martin Tichý.

Nejlepší beachvolejbalistka: 1. Lenka Háječková, 2. až 3. Kristýna Kolocová a Markéta Sluková.

Nejlepší trenér mládežníků: 1. Tomáš John (ČZU Praha), 2. až 3. Petr Juda (Velké Meziříčí) a Jaroslav Šamšula (Volejbal Brno).

Nejlepší trenér mládežnic: 1. Miroslav Horáček (Olymp Praha), 2. až 3. Miroslav Diepold (VŠ Plzeň) a Josef Lundák (České Budějovice).

Osobnost sezóny: Jan Hronek (místopředseda Evropské volejbalové federace).

Total Comments

  • Makovec
  • Zlatá Brána
  • Václavková
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak se vám líbí v kavárně FACE TO FACE CAFE-BAR

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Chybí už jen dvojčátka.

Během prvního pololetí letošního roku se v prostějovské porodnici narodilo 396 miminek, což je o něco víc než za stejné období roku minulého. Rodiče dávali děvčátkům nejčastěji jméno Eliška nebo Tereza, u chlapců zase převládali Jakubové a Tomášové. Stále se ale letos čeká na dvojčátka.

Opravdu mu nafackoval?

Krajské ředitelství Policie ČR prověřuje údajné selhání prostějovského policisty, který měl podle vyjádření matky nafackovat jejímu čtrnáctiletému synovi na náměstí T. G. Masaryka. A jelikož se jedná o chlapce z romské komunity, může být vyšetřování případu hodně složité a citlivé.

Total Comments

Osobnost týdne

PETR ZLÁMAL
15 zlamal
Ředitel umělecké agentury HIT TRADE má na svědomí famózní sobotní představení prostějovských rockových kapel na pláži U Vrbiček na plumovské přehradě. V rámci Rock Memory Of usedl sám i za bicí ve skupině Plus.

Total Comments

Číslo týdne

1,9
Míra nezaměstnanosti v Prostějově prolomila magickou hranici dvou procent! Aktuálně je v našem regionu bez práce 1 442 lidí, což je další historické minimum.

Total Comments

Výrok týdne

„Koupat se v takové zimě? Jedině doma  v koupelně ve vaně!“

Drtivá většina Prostějovanů míjela koupaliště ve městě během uplynulého týdne obloukem, jeden z mužů před aquaparkem měl jasný názor.

Total Comments