Dobrý podvečer, dnes je čtvrtek 25.4.2019
svátek slaví Marek,
zítra Oto
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram
cada anketa_vitezSobotní večer byl v Městském divadle Brno věnován slavnostnímu vyhlášení ankety Volejbalista a volejbalistka ČR 2011/12. Jednu z kategorií ovládl kouč VK AGEL Prostějov Miroslav Čada, který se stal za uplynulou sezónu nejlepším trenérem ženského týmu.

V hlasování odborníků nechal zkušený lodivod za sebou zbylé dva kandidáty Ondřeje Marka z KP Brno a Stanislava Mitáče z Olympu Praha. Vítěz si však nemohl svou cenu osobně převzít, neboť zrovna pobývá se slovenskou reprezentací ve Francii, kde tým SR absolvuje tři přípravné zápasy. První duel v pátek prohrál hladce 0:4, když v základní sestavě figurovaly dvě členky VK Solange Soaresová a Veronika Hrončeková, střídala Monika Smáková.

Prostějovský stratég měl z ocenění navzdory své nepřítomnosti v rodném Brně radost. „Každá taková cena samozřejmě potěší. Je to určité vyznamenání za práci, kterou člověk odvádí, v mém případě jak u družstva Prostějova, tak u nároďáku Slovenska. Musím ale poděkovat svým svěřenkám, bez jejichž dobrých výkonů i našich společných úspěchů bych na prvenství v anketě nedosáhl,“ uvedl Čada.

Výsledky ankety Volejbalista a volejbalistka ČR 2011/12

Nejlepší hráč: 1. Jan Štokr (Trentino), 2. až 3. David Konečný (Tours) a Lukáš Ticháček (Rzeszow).

Nejlepší hráčka: 1. Aneta Havlíčková (Busto Arsizio), 2. až 3. Helena Havelková (Busto Arsizio) a Ivana Plchotová (Dabrowa Gornicza).

Nejlepší trenér mužů: 1. Jan Svoboda (České Budějovice + reprezentace Česka), 2. až 3. Petr Brom (Příbram) a Zdeněk Šmejkal (Ostrava).

Nejlepší trenér žen: 1. Miroslav Čada (Prostějov + reprezentace Slovenska), 2. až 3. Ondřej Marek (KP Brno) a Stanislav Mitáč (Olymp Praha).

Nejlepší beachvolejbalista: 1. Přemysl Kubala, 2. až 3. Petr Beneš a Martin Tichý.

Nejlepší beachvolejbalistka: 1. Lenka Háječková, 2. až 3. Kristýna Kolocová a Markéta Sluková.

Nejlepší trenér mládežníků: 1. Tomáš John (ČZU Praha), 2. až 3. Petr Juda (Velké Meziříčí) a Jaroslav Šamšula (Volejbal Brno).

Nejlepší trenér mládežnic: 1. Miroslav Horáček (Olymp Praha), 2. až 3. Miroslav Diepold (VŠ Plzeň) a Josef Lundák (České Budějovice).

Osobnost sezóny: Jan Hronek (místopředseda Evropské volejbalové federace).

Total Comments

  • Taneční čaje
  • Zagorová v Prostějově
  • Semo Smržice
  • Tvaruzkovy festival
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE LÍBÍ V MOTORESTU U KOLA?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Chvályhodný počin.

Přesně 251 velikonočních beránků nabídla středeční charitativní akce v Národním domě v Prostějově, kterou každoročně pořádá Rotary klub. Jak jsme zjistili, část krasavců byla přímo na místě prodána, zbývající originální kousky putovaly do sociálních ústavů a domovů.

Smrt pohřešovaného.

V minulém vydání Večerníku jsme zveřejnili policejní pátrací relaci po pohřešovaném seniorovi z Olšan u Prostějova. Sedmdesátiletý muž odjel osobním vozidlem k lékaři a slehla se po něm zem.
Na začátku minulého týdne přišla krutá zpráva. Důchodce byl nalezen mrtev v okrese Olomouc...

Total Comments

Osobnost týdne

HARLEJ
16 harlej 1
Pražská skupina vznikla v roce 1995 a za tu dobu si její dravé rockové písničky našly tisíce fanoušků. Svérázní muzikanti potěšili prostějovské fandy uplynulý čtvrtek večer v sále Společenského domu.

Total Comments

Číslo týdne

103
Josefa Schlesingerová spatřila světlo světa 19. dubna 1916. Na Velký pátek tak oslavila neuvěřitelné 103. narozeniny a stala se nejstarší obyvatelkou Prostějova. Vitální a stále čiperná dáma maturovala na obchodní akademii a celý život pracovala jako účetní. Dnes žije u své dcery.

Total Comments

Výrok týdne

„VEČERNÍK PRÝ VÍ VŠECHNO. TAKŽE URČITĚ VÍTE, ŽE MÁM FAKT HROZNOU ŽÍZEŇ!“

Jeden z dobře známých bezdomovců na náměstí T. G. Masaryka oslovil redaktora Večerníku se žádostí o finanční podporu na zakoupení krabicového vína.

Total Comments