Dobrý večer, dnes je středa 23.9.2020
svátek slaví Berta,
zítra Jaromír
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

gambovaJedna z mladých talentovaných hráček, kterou VK AGEL Prostějov v létě angažoval, míří na čas jinam. Vedení klubu se totiž dohodlo s TJ Sokol Frýdek-Místek na hostování smečařky Barbory Gambové v severomoravském oddílu do konce probíhající sezóny 2013-2014. Pikantní pro Gambovou je (ať už nastoupí, nebo ne), že prostějovské družstvo čeká v nadcházejícím 6. kole UNIQA extraligy střetnutí zrovna na hřišti TJ. Souboj dvou vedoucích celků tabulky propukne ve čtvrtek 7. listopadu od 17.00 hodin.

Jednadvacetiletá volejbalistka přišla po minulém soutěžním ročníku z PVK Přerov, jenže za Agelky dosud neodehrála žádný přátelský ani soutěžní zápas. Ukázalo se, že po jarní operaci pochroumaného ramene bude potřebovat delší dobu na úplné uzdravení, tudíž během přípravy trénovala pouze částečně a postupně přidávala herní zátěž. Momentálně už je ze zdravotního hlediska v pořádku.

 

„Na smečařském postu ale v našem týmu panuje dost velká konkurence a Bára by to zvlášť po takové pauze měla hodně těžké, aby se prosadila do sestavy. Proto jsme se na základě domluvy s ní i vedením Frýdku-Místku rozhodli, že půjde hostovat do Sokola, kde má šanci na rozehrání i nabrání formy určitě větší. Hostování platí do závěru letošní sezóny, ovšem lze jej kdykoliv ukončit,“ prozradil sportovní manažer VK Peter Goga.

A co říká kouč Čada před čtvrtečním duelem? „Stejně jako loni měl Frýdek skvělý start do soutěže. A všichni ještě máme v živé paměti prosincovou domácí prohru 0:3, kterou nám právě tento soupeř ukončil dlouhou neporazitelnost na české scéně. Proto si musíme dát velký pozor a žádné podobné zaváhání nepřipustit,“ zdůraznil hlavní trenér VK AGEL.

Total Comments

  • Hradišťan
  • Vinotéka Hruška
  • ČSSD
  • Interforst
  • Bellis
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak byste řešili vzrůstající pandemii koronaviru?

2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Smích s klasikou.

Koronavir – nekoronaavir, prostějovská veřejnost chce žít! Není proto divu, že letní promítání na nádvoří zámku mělo značnou diváckou kulisu. A co dávali? No přece klasickou českou komedii Postřižiny! A organizátoři vsadili na dobrou kartu, když se rozhodli pro film nedávno zesnulého režiséra Menzla!

 

Lidová tvořivost před volbami.
Předvolební kampaně politických stran a hnutí nabírají na intenzitě a s tím také množství různých billboardů či plakátů v ulicích města. A stejně jako před každými volbami se tyto propagační záležitosti stávají terčem vandalů. Mnoha politikům tak přibyly vousy, vlasy, dokonce mají propíchnuté oči...

Nezapomněli na lidi.

Total Comments

Osobnost týdne

Petr JANDA

Nestárnoucí rocker řádil uplynulou sobotu večer se svým Olympicem na pláži U Vrbiček na plumlovské přehradě. Jak? Jako zamlada!

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

47 722

Město Prostějov má v tuto chvíli přesně tolik obyvatel. Jejich počet rok od roku klesá a doby, kdy jsme se chlubili více než padesátitisícovým městem, jsou dávno pryč.

33

Total Comments

Výrok týdne

„ONI POTŘEBUJÍ MASY, KTERÉ BY DĚLALY BEZ REPTÁNÍ TO, CO CHTĚJÍ. TO JSME JIM KAZILI...“

Jednadevadesátiletý Ladislav „Bor“ Šín, který byl u znovuzaložení skautů v Konici v roce 1991, takto promluvil ke komunistům.

Total Comments

-