Dobré ráno, dnes je neděle 27.9.2020
svátek slaví Jonáš,
zítra Václav
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

01 vk p 6Odvetná část skupiny „C“ 2. ligy žen 2013/2014 začala pro volejbalistky TJ OP Prostějov stejně, jak končila úvodní polovina soutěže. Tedy neslavně. Po čtyřech porážkách však hanácký tým v posledním dvoukole konečně zabral a důležitými venkovními triumfy se vrátil do boje o solidní šesté místo tabulky. Téměř měsíční zápasovou přestávku vyplněnou svátky „oděvářky“ ukončily 11. ledna na hřišti favorizovaných Palkovic, přičemž druhý celek průběžného pořadí suverénně kraloval 3:0 (21, 24, 17) a 3:0 (20, 16, 20). Svěřenkyně Ladislava Sypka ale v jednotlivých setech neinkasovaly žádné bodové dardy, tudíž věřily v následný výraznější zisk doma proti čtvrtému Bílovci.

Leč bodík urvaly pouze jediný, když ve vyrovnaných bitvách podlehly 2:3 (-22, 21, -19, 23, -10) a 1:3 (20, -22, -22, -24). Vinou šňůry osmi proher za sebou (ještě v součtu s prosincovými duely) tak „ópéčko“ kleslo na předposlední osmou pozici, navíc s rostoucí ztrátou na vyšší příčky. Naštěstí 25. ledna v Uherském Hradišti přišlo po viditelném herním zlepšení konečně i výsledkové vzepětí, což přímý konkurent v tabulkové přetahované odnesl dvěma porážkami. Výběr TJ na Slovácku ukořistil kladné rezultáty 2:3 (-13, 17, 19, -14, -12) a 1:3 (16, -15, -14, -19). V druholigovém „céčku“ jsou nyní prostějovské ženy sedmé, mají stejně bodů jako šestý i osmý mančaft, slibný náskok na devátý post a před sebou další klíčové mače. Probíhající ročník tedy ještě lze dovést k alespoň slušnému vyústění...

Total Comments

  • Vinotéka Hruška
  • ČSSD
  • Interforst
  • Bellis
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak byste řešili vzrůstající pandemii koronaviru?

2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Smích s klasikou.

Koronavir – nekoronaavir, prostějovská veřejnost chce žít! Není proto divu, že letní promítání na nádvoří zámku mělo značnou diváckou kulisu. A co dávali? No přece klasickou českou komedii Postřižiny! A organizátoři vsadili na dobrou kartu, když se rozhodli pro film nedávno zesnulého režiséra Menzla!

 

Lidová tvořivost před volbami.
Předvolební kampaně politických stran a hnutí nabírají na intenzitě a s tím také množství různých billboardů či plakátů v ulicích města. A stejně jako před každými volbami se tyto propagační záležitosti stávají terčem vandalů. Mnoha politikům tak přibyly vousy, vlasy, dokonce mají propíchnuté oči...

Nezapomněli na lidi.

Total Comments

Osobnost týdne

Petr JANDA

Nestárnoucí rocker řádil uplynulou sobotu večer se svým Olympicem na pláži U Vrbiček na plumlovské přehradě. Jak? Jako zamlada!

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

47 722

Město Prostějov má v tuto chvíli přesně tolik obyvatel. Jejich počet rok od roku klesá a doby, kdy jsme se chlubili více než padesátitisícovým městem, jsou dávno pryč.

33

Total Comments

Výrok týdne

„ONI POTŘEBUJÍ MASY, KTERÉ BY DĚLALY BEZ REPTÁNÍ TO, CO CHTĚJÍ. TO JSME JIM KAZILI...“

Jednadevadesátiletý Ladislav „Bor“ Šín, který byl u znovuzaložení skautů v Konici v roce 1991, takto promluvil ke komunistům.

Total Comments

-