Dobrý podvečer, dnes je neděle 15.9.2019
svátek slaví Jolana,
zítra Ludmila
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

46 agelky kazanVánoce 2014 už jsou nenávratnou minulostí, což pro naše volejbalistky značí jediné: návrat do tréninkového procesu. Ženy VK AGEL Prostějov měly zasloužené volno od 23. do 26. prosince, načež v sobotu sedmadvacátého odpoledne znovu začaly s přípravou. Na druhou polovinu aktuálního ročníku potřebují být maximálně nachystané.

„Holky dostaly čtyři a půl volného dne, což je podle mě určitě dost. Za kvalitní první půlku sezóny si zasloužily odpočinout i pořádně užít svátky, ovšem ještě delší oddech už by byl příliš, neboť nás čeká extrémně nabitý leden jak zápasově, tak z hlediska náročnosti cestování. A na to se musíme co nejlépe připravit,“ řekl kouč vékáčka Miroslav Čada jasně.

Téměř všechny Agelky naskočily po vánočních radovánkách do tréninku v sobotním podvečeru. Pouze dvěma svým svěřenkám povolil kormidelník pozdější nástup do tréninku a jedna je zdravotně mimo hru. „Vyšel jsem vstříc Tatsianě Markevich a Solange Soares, které si potřebovaly vyřešit nějaké rodinné záležitosti. Proto letěly na svátky domů, přičemž Táňa se k nám připojila jen o den později a Soli dorazí 30. prosince. Samozřejmě chybí také zraněná Ana Bogdanovic, která je v rekonvalescenci se zlomeným kotníkem,“ prozradil Čada.

Právě místo srbské čahounky teď s prostějovským áčkem maká juniorská odchovankyně našeho klubu Aneta Chludová. „Potřebujeme mít k dispozici tři blokařky, takže dostává prostor. Žádná další mladá děvčata tentokrát do současné fáze přípravy zařadit nemůžeme, protože si plní reprezentační povinnosti,“ upřesnil lodivod, jenž nyní dává – okolo Nového roku již tradičně – větší prostor k práci kondiční trenérce Michaele Jelínkové. „Potřebujeme oživit fyzičku, proto většinu dnů děláme dvoufázově s tím, že dopoledne patří kondici a odpoledne volejbalovým věcem. Náročnost je samozřejmě vysoká,“ ujistil Čada.

Přesto hráčkám dopřeje ještě jedno dvoudenní volno 31. prosince a 1. ledna. „To však bude na dlouho poslední větší odpočinek, neboť počínaje 7. lednem pojedeme v neustálém těžkém zápřahu. Během jednadvaceti dnů absolvujeme devět utkání včetně tří mimořádně náročných bitev Champions League, navíc pocestujeme do Baku i do Police. A je nezbytné, abychom tuhle vydatnou porci dokázali zvládnout po všech stránkách na maximálně možné úrovni. Tím pádem nelze absolutně nic podcenit či dokonce ošidit, naopak do společné práce nadále dáváme naprosto vše,“ uzavřel Miroslav Čada.

Total Comments

 • Národní dum
 • Hanácké Slavnosti
 • Prohlídky Plumlov
 • Bonsaj
 • Box
 • Floria Dušičky
 • Dny evropského dědictví
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Kdo je podle vás největším fotbalistou prostějovské historie?

P3_aplaus
Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Sláva se povedla.

Jen velice příznivé ohlasy sbíral po páteční akci u příležitosti 115. výročí založení prostějovského fotbalového klubu předseda současnéh 1.SK František Jura. Povedl se jak zápas legend, na který zavítaly více jak tři tisícovky příznivců, tak i slavnostní galavečer. A přijel i Karel Brückner s Ivo Viktorem!

Mizivý zájem.

 Hodně málo návštěvníků zavítalo v letošní letní sezóně do prostějovského aquaparku, ale také na vrahovické koupaliště. Ve vedení Domovní správy, která areály provozuje, tak panuje nespokojenost. Ostatně, není se co divit, když jde o druhý nejhorší ročník za čtrnáct let jexistence nových „Koupelek“...

Total Comments

Osobnost týdne

KATEŘINA DRÁBKOVÁ
36 drabkova
Rodačka z Určic během prázdnin ušla pěšky od hranic z Mexika přes Kalifornii, Oregon a Washington až do kanadského Vancouveru ohromných 1920 mil za 104 dní! Tomu se říká cestovatelská vášeň.

Total Comments

Číslo týdne

4000
Burza volného času má v Prostějově dlouholetou tradici. Akce se koná každoročně od roku 2004 a pravidelně ji navštíví spousta lidí. I letos tomu nebylo jinak. Na prezentaci kroužků a aktivit se přišlo podívat přes čtyři tisíce lidí.

Burza volného času má v Prostějově dlouholetou tradici. Akce se koná každoročně od roku 2004 a pravidelně ji navštíví spousta lidí. I letos tomu nebylo jinak. Na prezentaci kroužků a aktivit se přišlo podívat přes čtyři tisíce lidí.

Total Comments

Výrok týdne

„TO SI NEUMÍM PŘEDSTAVIT. ZUBY BY JÍ VYPADLY...“
Žena z Horního Štěpánova takto u prostějovského soudu odmítala tvrzení, že by její maminka pokousala manžela, neboť má zubní násadu.

Total Comments