Veronika Jiříčková je mladá cestovatelka, jež brouzdá světem na své žluté koloběžce. Její „neklidné nohy“ ji už zanesly do Itálie, Polska či Litvy, ale užívá si také krás a kopců České republiky. O své zážitky se dělí se širokou veřejností prostřednictvím přednášek. Tentokrát poreferuje, jak se jí jezdilo na Islandu.

Svět je cestování zcela otevřený a nejen mladí lidé toho využívají dosyta, než se natrvalo usadí na jednom místě. Někteří preferují cestování pěšky, jiní na kole a někteří zase na koloběžce. Cesta to musí být náročná, ale určitě i nádherná. Člověk pak na takové dobrodružství vzpomíná celý život, zvlášť když cestuje sám na vlastní pěst.
„S koloběžkou na Island? Proč ne! Povídání o tom, jak jsem se vydala sama poprvé se svou koloběžkou na expedici na to nejméně vhodné místo pro koloběh. Expedice do země vichru, krvelačných ptáků a strmých kopců. Ale taky do země dechberoucích výhledů za každou zatáčkou, horkých jezírek, vodopádů, papuchalků a mnohého dalšího,“ zve na svoji přednášku s názvem Neklidné nohy: 1000 km s koloběžkou po Islandu Veronika Jiříčková.
Počet míst je omezen, a proto neváhejte a rezervujte si svá místa SMS zprávou na telefonním čísle 731 705 122 nebo e-mailem Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., ať vám nic neunikne!

KDY: SOBOTA 15. ÚNORA, 19:00 HODIN
KDE: DIVADLO POINT, HUSOVO NÁMĚSTÍ 91, PROSTĚJOV