Dnes si zasoutěžíme o vstupenky na film Sviňa (promítání ve čtvrtek 20. února v 17:30 hodin), jenž se odehrává ve světě vysoké politiky, mafie bílých límečků, zločinu, obchodu s bílým masem a velkých peněz. Kdo má rád thrillery inspirované životem a smrtí, bude s filmem jistě spokojen.

Soutěžní otázka o dvě vstupenky na film Sviňa: Film je natočen podle knižního bestselleru Sviňa. Kdo knihu napsal?
a) Arpád Soltész
b) Jason Matthews
c) Kwan Kevin

Správná odpověď z minulého čísla na soutěžní otázku „Birds of Prey: Podivuhodná proměna Harley Quinn: Z jaké země pochází herečka Margot Robbie?“ je b) Austrálie. Dvě vstupenky na film získává Jana Zapletalová, Prostějov.
Správná odpověď z minulého čísla na soutěžní otázku „Chlap na střídačku: Jaký herec ztvárnil postavu Jiřího?“ je c) Jiří Langmajer. Dvě vstupenky na film získává Petr Radus, Držovice.

Své odpovědi zasílejte prostřednictvím e-mailové adresy Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. s heslem „KINO“. Zavolat svoji odpověď nám můžete také na známé telefonní číslo 582 333 433 či zaslat SMS zprávou na telefonní číslo 608 960 042, případně přijďte osobně do redakce na adrese Vápenice 19, Prostějov.
Na odpovědi čekáme do pátku 14. února do 10:00 hodin. Jméno výherce bude zveřejněno v následujícím vydání Večerníku. Vstupenky je možné vyzvednout při předložení občanského průkazu na pokladně kina Metro 70 před promítáním filmu.