Srovnejte své síly s proslulým detektivem Sherlockem Holmesem a vyluštěte nejednu z připravených záhad! Za současné situace, kdy je bezpečnější zůstat doma, je potřeba se udržovat v kondici, a to zejména té psychické. Zažeňte pesimistické myšlenky prostřednictvím naší soutěže, ve které jsme pro vás připravili zapeklité úkoly. Nedají vám totiž spát, dokud je nerozlousknete! Za správné vyluštění pěti soutěžních úkolů můžete získat poukaz na nákup sportovního oblečení a samozřejmě předplatné PROSTĚJOVSKÉHO Večerníku. Dnes pokračujeme druhým kolem.

2. soutěžní úkol: URČÍTE SPRÁVNÉ DATUM?

V letošním roce opět plánujeme pořádání akcí na koupalištích. Jedna z nich se uskuteční 11. července 2020. Na které datum připadne zahájení příprav, abychom na plánování akce měli od tohoto data 123 dnů? Jako den příprav se počítá i den konání akce.

Správné odpovědi budou zveřejněny po ukončení soutěže.

Pravidla soutěže
Soutěžící musí správně vyřešit a zodpovědět 5 soutěžních úkolů, které vyšly nebo budou vycházet v PROSTĚJOVSKÉM Večerníku v následujících termínech: 16. 3., 23. 3., 30. 3., 6. 4. a 14. 4. 2020. V každém vydání bude k zodpovězení 1 úkol.
Soutěžící může správné odpovědi zasílat postupně, tj. každý týden, nebo dohromady, nejpozději však do pátku 17. dubna 2020 do 10:00 hodin.
Soutěže se může zúčastnit pouze fyzická osoba starší 15 let s trvalým pobytem a doručovací adresou na území ČR, jejíž správné odpovědi budou v daném termínu doručeny, a to poštou na adresu Vápenice 19, Prostějov, e-mailem Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., SMS zprávou na číslo 608 960 042 či prostřednictvím sociálních sítí nebo osobně v redakci. Tři výherci budou vylosováni po ukončení akce.
Soutěžící musí uvést čitelně své jméno, příjmení, bydliště a číslo telefonu pro možnost kontaktování v případě výhry. Do soutěže nebudou zařazeny anonymní, pozdě dodané či nesprávné odpovědi.
VYHRÁT MŮŽETE...
1. cena: DÁRKOVÝ POUKAZ na nákup sportovního oblečení v hodnotě 1 000 Kč + ROČNÍ předplatné PROSTĚJOVSKÉHO Večerníku
2. cena: DÁRKOVÝ POUKAZ na nákup sportovního oblečení v hodnotě 500 Kč + PŮLROČNÍ předplatné PROSTĚJOVSKÉHO Večerníku
3. cena: DÁRKOVÝ POUKAZ na nákup sportovního oblečení v hodnotě 300 Kč + ČTVRTLETNÍ předplatné PROSTĚJOVSKÉHO Večerníku

Výherci budou kontaktováni telefonicky a jejich jména a fotografie budou zveřejněny v tištěném vydání PROSTĚJOVSKÉHO Večerníku, na webovém portálu www.vecernikpv.cz a na sociálních sítích spravovaných pořadatelem akce (Facebook, Twitter a Instagram).
Z účasti na akci jsou vyloučeni zaměstnanci pořadatele, včetně jejich rodinných příslušníků.
Účastí v soutěži vyjadřuje soutěžící souhlas s pravidly soutěže, GDPR a zavazuje se je plně dodržovat. V případě výhry soutěžící souhlasí s uveřejněním dodaného snímku a vlastní fotografie s výhrou. Výhru v soutěži není možné vymáhat právní cestou ani alternativně plnit v penězích.
Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo konečného rozhodnutí souvisejícího s konáním soutěže.