Hnutí ANO 2011 ve spolupráci s PROSTĚJOVSKÝM Večerníkem přichází s poznávací soutěží pro občany města. Cílem je zábavnou formou připomenout důležité okamžiky z historie Prostějova a upozornit na zajímavá místa a osobnosti, které jsou s naším městem spojeny. Dnes pokračujeme již šestým dějstvím, ještě předtím pak došlo na toužebně očekávané slosování. A vítězkou dubnového cyklu se stává Marie Honová, která vyhrává vyhlídkový let nad městem Prostějovem.

Organizátoři soutěže se s dámou v příštích dnech spojí, aby doladili podrobnosti. Soutěže ale nadále frčí dál. Každý týden až do konce září se na stránkách Večerníku objeví jedna otázka. Bude na čtenářích, aby na ni nalezli správnou odpověď a tu zaslali buď korespondenčně na adresu Večerníku, nebo využili formuláře pro elektronickou odpověď na webu ano-prostejov.cz/soutez.

Každý čtenář může zaslat pokaždé jednu odpověď. Jednou měsíčně bude ze správných odpovědí zaslaných za týdenní kola v daném měsíci soutěže vylosován vítěz. Jeden člověk tak bude moci mít „v osudí“ za každý týden jeden odpovědní lístek.

Vítěz měsíčního losování obdrží jako cenu vyhlídkový let nad Prostějovem. Vítěz závěrečného zářijového losování pak získá tandemový seskok padákem. Celkem tedy bude vylosováno šest šťastlivců. Na koho se usměje štěstí v dubnu, květnu, červnu, červenci a srpnu, ten se podívá na město z paluby letadla. Kdo vyhraje závěrečné kolo, bude si moci skočit padákem, na tandemovém seskoku jej bude doprovázet zkušený parašutista zvaný tandem pilot.

 

OTÁZKA NA DRUHÉ KVĚTNOVÉ KOLO:

VE KTERÉM ROCE SE PROSTĚJOV STAL STATUTÁRNÍM MĚSTEM A STAROSTA SE TAK ZMĚNIL V PRIMÁTORA?

 

Písemné odpovědi v obálce označené „SOUTĚŽ ANO 2011“ můžete posílat do konce týdne na adresu PROSTĚJOVSKÝ Večerník, Vápenice 19, 796 01 Prostějov. Pokud dáváte přednost elektronické formě, zasílejte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo zadejte odpověď ve stejném termínu do odpovědního formuláře na adrese ano-prostejov.cz/soutez. Učinit tak musíte do pátku 13. května, 12.00 hodin.