Na čtyři sta dětí se pobavilo, zasportovalo i poučilo při Dětském dni ve Vrahovicích, který předminulou sobotu za místním fotbalovým hřištěm uspořádal Rybářský spolek Nemary společně s vrahovickými sokoly. Krásné počasí hodně nahrálo vysoké účasti.

„Připravili jsme pro děti spoustu zábavy od skákacího hradu až po nejrůznější dovednostní soutěže. Díky účasti policistů mohli děti i dospělí zhlédnout ukázky práce psovodů a připravena bude i výstava policejních vozidel. Přijedou i naši vrahovičtí hasiči, kteří zase předvedou svoji techniku a samozřejmě pak dětem vytvoří i další atrakci v podobě nastříkání husté pěny, ve které se mohou zájemci vyřádit. Máme tady i stánky s malováním na obličej, tetováním a programem bude provázet taky diskžokej. Takže i k tanečkům děti vyzveme,“ usmíval se Pavel Svozil ze spolku Nemary.

Dětský den ve Vrahovicích trval až do pozdních odpoledních hodin a pořadatelé měli obrovskou radost z velké účasti. Tradičním maskotem akce byl nefalšovaný vodník, který děti mimo jiné povzbuzoval při plnění soutěžních úkolů.