Poznejte fascinující svět masožravých a exotických rostlin při večerních a nočních prohlídkách palmového skleníku na Výstavišti Flora. Akce se koná v rámci Olomoucké muzejní noci. Kapacita je omezená.

 

Zajímá vás tajemný a fascinující svět masožravých rostlin? Chcete vidět jejich smrtonosné pohyby a pasti na vlastní oči? Nyní máte jedinečnou šanci získat vstupenku na výstavu masožravých neboli karnivorních rostlin Živé pasti, která se koná od 10. do 20. června 2021 na Výstavišti Flora Olomouc ve sbírkových sklenících. Zjistěte, které masožravé rostliny si můžete pěstovat i u vás doma! Součástí výstavy bude i prodej rostlin.

Vstupenku na Floru Olomouc získá hned šest vylosovaných šťastlivců.

1. SOUTĚŽNÍ OTÁZKA ZNÍ:

CO JE PRO NÁVŠTĚVNÍKY ŽIVÝCH PASTÍ PŘIPRAVENO V PALMOVÉM SKLENÍKU?

a) rostliny k prodeji

b) Večerník a noční prohlídka

c) nejstarší masožravá rostlina

Správnou odpověď naleznete na oficiálních stránkách Flory Olomouc 2021...

Své odpovědi zasílejte prostřednictvím e-mailové adresy Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. s heslem „FLORA“. Zavolat svoji odpověď nám můžete také na známé telefonní číslo 582 333 433 či zaslat SMS zprávou na telefonní číslo 608 960 042, případně přijďte osobně do redakce na Vápenici 19. NEZAPOMEŇTE UVÉST SVÉ TEL. ČÍSLO!

Na odpovědi čekáme v redakci do středy 16. června do 16:00 hodin. Výherce budeme kontaktovat telefonicky ještě v tentýž den, následně ve čtvrtek si lze vstupenky vyzvednout přímo v redakci.