Hodové slavnosti probíhaly v září ve velkém také v Brodku u Prostějova, kde bylo v areálu hřiště připraveno vše, na co si návštěvníci jen vzpomněli. Pro děti nechyběla celá řada atrakcí, na kterých se mohly vyřádit. Samozřejmost představovaly klasické stánky, z nichž lákavě voněly sladké dobroty. U pohostinství na hřišti se pro změnu sliny sbíhaly na maso na grilu. Spoustu fanoušků pak přitáhl sportovní program, takže v areálu vládla velmi příjemná a přátelská atmosféra, všichni si užívali pohodového dne. U toho prostě Večerník nemohl chybět!

 

Co bylo k vidění? K pobavení návštěvníků okolí hřiště vyplňovaly pouťové atrakce. Především ti nejmenší si užívali labutí, řetízkového kolotoče, skákacích hradů či jízdy vláčkem, vše za doprovodu nezbytné porce hudby, která k tomuto typu zábavy nerozlučně patří. Pamatovalo se i na starší děti, proto nechyběla klasická střelnice ani autodrom. Spousta návštěvníků se zastavovala u stánků s různými dobrotami, táhla cukrová vata, pendreky. Největší radost projevovaly děti, užívaly si nejen kolotočů, ale také i dětského hřiště, kde doslova řádily s různými spreji a hračkami.

V areálu hřiště samozřejmě nemohl chybět ani sportovní program. Na travnatém hřišti se tak mohli fanoušci podívat na hladkou výhru svého mužstva proti Určicím a o kousek dál na betonovém hřišti si na své přišli fandové volejbalu, kteří mohli sledovat zápas okresní ligy. Ten se ale domácím hráčkám nevydařil a prohrály nula dva na sety. Celkovou atmosféru to ale určitě nepokazilo, bavily se opravdu všechny generace.

Z prostoru mezi hřišti navíc voněly různé dobroty z udírny, nechyběly klobásy, makrely ani hranolky a kýta na ohni. Každý po svém si tak užil nejen krásné odpoledne.

Večerní hodová zábava, která každým rokem doprovází program slavností, byla sice zrušena, ale i bez „juchandy“ se všichni náramně bavili.