Příjemnou noc, dnes je středa 4.8.2021.
Svátek slaví Dominik, zítra Kristián.
2020 predplatne
TUFO PARDUS VYSLALO NA OLYMPIÁDU  TŘI ČLENY REALIZAČNÍHO TÝMU

Cyklistika

Jak již v minulém čísle Prostějovský Večerník informoval, cyklistický klub TUFO PARDUS Prostějov má své zastoupení na nadcházejících letních olympijských hrách v Japonsku. V nominaci Polska totiž nechybí špičkový dráhový specialista Wojciech Pszczolarski, jenž při o rok odloženém vrcholném sportovním podniku pojede madison – bodovací závod dvojic. Není však zdaleka jedinou prostějovskou stopou v cyklistickém týmu.

Značky:
PSZCZOLARSKI Z TUFO PARDUS DO TOKIA!

Cyklistika

Cyklistický klub TUFO PARDUS Prostějov bude mít své zastoupení na nadcházejících letních olympijských hrách v Japonsku! V nominaci Polska totiž nechybí špičkový dráhový specialista Wojciech Pszczolarski, jenž při o rok odloženém vrcholném sportovním podniku pojede madison – bodovací závod dvojic.

Značky:
Zlato a bronz Bártové Z MČR!

Cyklistika

Letošní mistrovství republiky na silnici pro dospělé a juniorské kategorie proběhlo v Bánovcích nad Bebravou (bylo tradičně společné se Slovenskem). Cyklistický klub TUFO PARDUS Prostějov vyrazil na vrcholnou akci s početnou skupinou svých zástupců i zástupkyň a odvezl si dva cenné kovy. O oba se zasloužila juniorka Gabriela Bártová, nová mistryně v závodě s hromadným startem a bronzová v časovce!

Značky:

Strana 1 z 2

Anketa

Chtěli byste mít v Prostějově"Zimní stadion Oldřicha Machače"?
Copyright © 2004 - 2021 Prostějovský Večerník (Haná Press s.r.o.). Všechna práva vyhrazena. | Vytvořil: Joomla weby.