Jedno z početné sady šesti cyklistických ocenění v anketě Sportovec města Prostějova 2022 získal Petr Šrámek. Dlouholetý šéf TUFO PARDUS Prostějov obdržel cenu Sportovní srdce a po slavnostním vyhlášení v Národním sportovním centru PV své dekorování krátce okomentoval.

„V klubu prostějovských cyklistů jsem angažovaný již desítky let. Je to něco, co neděláte pro plakety, ale pro radost ze sportu a samozřejmě i z dobrých výsledků. Děkuji městu nejen za toto ocenění, ale především za dlouholetou podporu a dobrou spolupráci,“ zdůraznil Petr Šrámek.

Prostějovští bikrosaři absolvovali závody BMX All Stars Challenge 2023 v Benátkách nad Jizerou coby generálku na blížící se Evropský pohár tamtéž. Silně obsazenou soutěžní show si nenechali ujít Matyáš Vencovský, jenž skončil ve své věkové kategorii třináctý, a Vítek Mikuláš s Filipem Eclerem, kteří ve svých kategoriích obsadili shodně dvaadvacátá místa.