Příjemnou noc, dnes je středa 4.8.2021.
Svátek slaví Dominik, zítra Kristián.
2020 predplatne
Kapitán Klenovic vlezl do chomoutu

Fotbal

V polovině července zažili v klenovickém sportovním areálu velkolepou událost. Nešlo však o žádné sportovní klání, jak bývá na místním hřišti zvykem, ale o svátost manželství. Ženichem nebyl nikdo jiný než dlouholetý člen domácího výběru a kapitán mužstva Tomáš Rozehnal. Ten navlékl prstýnek Kateřině Cetkovské, nyní již Rozehnalové, jež je dcerou předsedy klubu a klenovického starosty.

Příprava je minulostí. Eskáčko se muselo vyrovnat se řadou změn

Fotbal

Letní příprava celku 1.SK Prostějov je zdárně u konce. Ani ne měsíc trvající příprava hráčů vyústila v sobotu v generálku s třetiligovými Rosicemi. Co ale utkání předcházelo? Jak se tým připravoval na vstup do nového soutěžního ročníku? A co některá čísla z přípravy? Právě tohle vše nabídnou následující řádky, kde si uplynulý měsíc rozebereme.

Z otloukánka respektovaný soupeř, eskáčko vstupuje do rozhodující sezóny

Fotbal

Není to tak dlouho, co 1.SK Prostějov končíval okolo desátého místa. A větší část sezóny bojoval o to, aby se vůbec ve Fortuna:Národní lize udržel. Doba se však změnila. Nyní je tým pasován i do role černého koně soutěže. Za vše „může“ minulá sezóna, která se týmu nadmíru povedla – třetí místo bylo rozhodně nad očekávání. Mužstvo se nyní sice změnilo, přesto by ale mělo mít podobné vyhlídky. Krátce před startem nového ročníku se v dnešním drobnohledu zaměříme na to, co v sezóně čeká (nebo může čekat) hráče 1.SK Prostějov.

Anketa

Chtěli byste mít v Prostějově"Zimní stadion Oldřicha Machače"?
Copyright © 2004 - 2021 Prostějovský Večerník (Haná Press s.r.o.). Všechna práva vyhrazena. | Vytvořil: Joomla weby.