Příjemnou noc, dnes je čtvrtek 19.5.2022.
Svátek slaví Ivo, zítra Zbyšek.
2020 predplatne
Blamáž, pak skvělá přestřelka

Fotbal

Třicet kol je odkopáno, o postupujících, sestupujících i účastnícícíh baráže je jasno, prostě druhá nejvyšší soutěž má hotovo. FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA 2021/2022 v sobotu zakončila svůj program.

Drama ve Vrahovicích

Fotbal

Zajímavý a napínavý souboj nabídlo 19. kolo Přeboru OFS Prostějov- II. třídy. Ve Vrahovicích se střetli domácí fotbalisté s Olšany u Prostějova. Zápas přinesl hned pět branek, hlavně ale nespočet šancí a zcela rozdílné poločasy. Zprvu se přitom zdálo, že domácí duel bez problémů ovládnou. Leč nestalo se. A nakonec se v záchranářském souboji tým kouče Mezuliánka bál o body až do poslední chvíle.

Derniéra eskáčka a třaskavé derby v Kostelci

Fotbal

Sezóna už je ve své závěrečné třetině. Fotbalisté Prostějova dokonce odehrají už jen poslední duel letošního ročníku, kde změří síly proti Příbrami na soupeřově stadionu. Náročné bitvy čekají i na oba účastníky krajského přeboru. Konice bude chtít udržet pětibodový náskok a očekáváný souboj se odehraje v Kostelci, kam dorazí lídr tabulky z Čechovic a o jasném šlágru nemůže být pochyb. Tento víkend pak ale jinak přeje více neděli, kdy se odehraje většina soubojů.

K eskáčku se má vrátit Pavel Šustr

Fotbal

Při nepovedeném jaru fotbalistů 1.SK Prostějov se začalo hovořit o mnoha věcech. O úzkém kádru, o jeho nepovedeném doplnění, o řadě zraněních a zdravotních problémech, které tým provázely. Také však o návratu kouče, který Prostějov sezónu a půl mezi lety 2019 a 2021 vedl – Pavla Šustra. Šustr po svém odchodu z Prostějova působil v ligové slovenské Senici. Ta se však dostala do finančních problémů. Záhy po sezóně se tak kádr rozpadl. A spekulace sílily. Vrátí se sedmačtyřicetiletý kouč na Hanou?

Značky:

Anketa

2. kolo soutěže O NEJLEPŠÍ TABLO PROSTĚJOVSKÉHO Večerníku 2022
Copyright © 2004 - 2022 Prostějovský Večerník (Haná Press s.r.o.). Všechna práva vyhrazena. | Vytvořil: Joomla weby.