Dobrý večer, dnes je úterý 1.12.2020.
Svátek slaví Iva, zítra Blanka.
2020 predplatne
Senzace  z Hradce

Fotbal

Skvělý počin se uplynulou sobotu povedl fotbalistům 1.SK Prostějov. V utkání 10. kola Fotbalové:Národní ligy totiž dokázali porazit Hradec Králové, první tým tabulky srazili dokonce na jeho půdě! Východočeský celek přitom v této sezóně dosud neprohrál.

Vítězná šňůra eskáčka. Venku se daří!

Fotbal

Prostějovští fotbalisté si na opětovnou koronavirovou pauzu věru nemohou stěžovat. Jestliže se po premiérové výhře v Jihlavě počátkem října trochu smutnilo, že přestávka naruší možnou nastartovanou vítěznou vlnu, pak takové obavy byly liché. Po restartu Fortuna:Národní ligy a obnovení ligových utkání drží eskáčko stoprocentní bilanci, ať už se hraje doma, nebo venku. Výsledkem je posun už na třetí příčku tabulky druhé nejvyšší soutěže! A narůstá i počet vstřelených branek a na obzoru je také střelec, byť se nejedná o vyloženého forvarda.

Dohrávka a osmé kolo, to jsou dva zápasy eskáčka venku

Fotbal

A máme tu první „anglický“ týden, kterých vzhledem ke skluzu podzimní části Fortuna:Národní ligy bude v termínové listině asi víc. Tentokrát platí pouze pro Vlašim a Prostějov, dva kluby, které na Mezinárodní den studenstva dohrají odložený zápas čtvrtého kola. Kompletní osmé kolo, v rámci něhož bude Prostějov cestovat do Chrudimi, je na programu o víkendu. Eskáčko by mělo odcestovat na zápasy v kompletní sestavě, absentovat ve Vlašimi bude jen vykartovaný Zapletal.

NEJ sestava krajského přeboru? Nechybí ani hráč Lipové!

Fotbal

Nejen první a druhá liga se dočkají vyhlášení sestavy měsíce nebo nejlepších hráčů. Obdobné soutěže, byť ne tak populární, se občas objevují i na nižších úrovních. Třeba v krajském přeboru. Jednu takovou spolu vyhlásily Pivovary Lobkowicz a sportovní server www.fotbalunas.cz. Do hledáčku si vzaly právě krajský přebor v Olomouckém kraji, v němž má Prostějovsko dva vyslance. A v sestavě podzimu se objevila i hvězda Lipové!

Strana 1 z 3

Anketa

Budou vám chybět akce v rámci projektu PROSTĚJOVSKÁ ZIMA? A které?
Copyright © 2004 - 2020 Prostějovský Večerník (Haná Press s.r.o.). Všechna práva vyhrazena. | Vytvořil: Joomla weby.