Dobrý večer, dnes je úterý 11.5.2021.
Svátek slaví Svatava, zítra Pankrác.
2020 predplatne
Proti lídrům to eskáčku nepadalo

Fotbal

Dvě těžká utkání v uplynulém týdnu mají za sebou fotbalisté eskáčka. Po prvním Hradci Králové doma přivítali druhou Líšeň, bohužel ani v jednom případě to nedopadlo. Tým se navíc musel v obou utkáních obejít ze zdravotních důvodů bez několika hráčů. Nespokojenost tak je do určité míry pochopitelná. Jsou zde však i pozitivnější momenty. Například konec vyčkávání na nástup Dominika Straňáka do akce – nová posila se zapojila do utkání s Líšní. Nebo fakt, že poprvé po půl roce se podívali na fotbal i diváci.

Značky: ,
Dohráno! Sezóna amatérských fotbalistů je předčasně ukončena

Fotbal

A je to oficiální. Amatérské i mládežnické soutěže se ani v sezóně 2020/21 stejně jako v předchozí nedohrají. Úterní jednání výkonného výboru Fotbalové asociace už tak pouze oficiální cestou potvrdilo informaci, o které se po vydání rozvolňovacích balíčků vlády nahlas mluvilo. Všechny soutěže pořádané Fotbalovou asociací (FAČR) byly dnešním dnem předčasně ukončeny, jedinou výjimkou je Český pohár MOL Cup. Ostatní soutěže od třetí ligy po nejnižší okresní soutěže včetně mládeže nepoznají vítěze ani poražené. Ani v letošním roce totiž nikdo nepostoupí, ale ani nesestoupí, protože se nepodařilo dohrát alespoň polovinu ročníku, budou soutěže anulovány.

Eskáčko stále venku neporaženo

Fotbal

Televizní utkání mají za sebou po minulém týdnu fotbalisté 1.SK Prostějov. Svěřenci trenéra Pavla Šustra v něm zvítězili 2:1 na půdě houževnatého Ústí nad Labem. A mohou se dál dívat na soupeře z popředí tabulky Fortuna:Národní ligy, konkrétně ze třetího místa. V nejbližších kolech je přitom čekají právě výše postavení protivníci – druhá Líšeň a lídr z Hradce Králové! Navíc se tak stane doma, kde se ovšem eskáčku moc nedaří. Avšak v honbě za body hráčům tentokrát mohou pomoct už diváci. Zatleskat jim mohou i za dosavadní výkony venku. V jedenácti zápasech probíhající sezóny totiž prostějovští fotbalisté nepoznali přemožitele a s bilancí 9 - 2 - 0 vévodí celému pelotonu.

Značky:

Anketa

Na co se nejvíce těšíte při plánovaném rozvolnění opatření proti covidu-19?
Copyright © 2004 - 2021 Prostějovský Večerník (Haná Press s.r.o.). Všechna práva vyhrazena. | Vytvořil: Joomla weby.