Další pokračování napsala i „A“ skupina I.A třídy, kde se v domácím prostředí povedlo bodovat Pivínu a Protivanovu. Prvně jmenovaný si zpříjemnil hodové slavnosti jasnou výhrou a v zápase exceloval po krátké pauze Jan Ježek. V domácím prostředí se k bodu dostal i Protivanov, který uhrál remízu s Troubelicemi, a bod s pátým týmem nový kouč Miroslav Takáč bere. Plumlov naopak utkání v Lošticích nezvládl, prohrál o dvě branky a domů jel s prázdnou.

SK Loštice 1923

Sokol Plumlov

3:1 (0:0)

Branky: 79. Mikeš, 81. Tomáščák, 87. Kneifel – 50. Hladký. Rozhodčí: Brázdil – Chuda. Žluté karty: 56. Kobza – 83. Vyroubal. Diváků: 100.

Sestava Plumlova: Simandl – Plajner, Vyroubal, J. Kiška, V. Kotlán, Frantík, F. Kotlán, Martin Bureš (64. Marek Bureš), Hladký, Vysloužil, Kolařík. Trenér: Karel Frantík.

Hodnocení trenéra Plumlova se do redakční uzávěrky nepodařilo získat.

Sokol v Pivíně

SK Náměšť na Hané

6:0 (2:0)

Branky: 6., 33. z penalty, 54. a 77. J. Ježek, 43. Bartoník, 89. J. Svozil. Rozhodčí: Hausnerová – Kopecký, Vachutka. Žluté karty: 34. Večeřa, 53. J. Svozil – 28. Řípa, 90. Nepožitek. Diváků: 101.

Sestava Pivína: Běhalík – S. Vrba, T. Vrba, Zbožínek, T. Ježek – Hýžďál (65. Prečan), J. Svozil, Valtr, Večeřa (54. M. Svozil) – J. Ježek (77. Zlámal), Bartoník. Trenér: Pavel Valtr.

Hodnocení trenéra Pivína Pavla Valtra: „Před zápasem jsme si řekli, že po minulém týdnu a špatném výkonu k tomu musíme přistoupit daleko lépe, doma se vrátit na vítěznou vlnu. Navíc u nás byly hody, chtěli jsme potěšit fanoušky. Musím říct, že kluci k tomu přistoupili zodpovědně. Začali jsme skvěle a byli jsme aktivní. Soupeře jsme k ničemu nepouštěli, musel se jen bránit. Už do poločasu jsme dali tři branky a ve druhém jsme v našem výkonu pokračovali. Byly to pěkné akce a bylo se skutečně na co dívat. Za dnešní výkon i to, jak jsme přistoupili ke druhému poločasu, musím kluky pochválit a smeknout klobouk, protože tak bychom se chtěli prezentovat pravidelně. Doufám, že nám to vydrží a zvládneme to potvrdit i venku.“

SK Protivanov

Sokol Troubelice

2:2 (1:1)

Branky: 3. A. Růžička, 61. z penalty Nejedlý – 20. Vasiljev, 81. Šmíd. Rozhodčí: Straka – Šebesta, Foral. Žluté karty: 76. M. Pospíšil – 89. Dokoupil. Diváků: 43.

Sestava Protivanova: Růžička – D. Sedlák (71. R. Sedlák), M. Pospíšil, Kropáč, Z. Pospíšil – Přibyl, A. Růžička, Nejedlý, F. Pospíšil, Liška – Grmela. Trenér: Miroslav Takáč.

Hodnocení trenéra Protivanova Miroslava Takáče: „Vrátil jsem se na Prostějovsko, kde hraju opět v Plumlově za béčko, nyní jsem vzal mužstvo Protivanova. Úvod nám vyšel výborně a po první standardce jsme dali branku. Soupeř byl ale velice kvalitní a měl skvělého středního záložníka, který hrál i divizi. Bylo vidět, že dokázal tahat za nitky zápasu. Soupeř pak zaslouženě srovnal. Potom se už první poločas spíše dohrával bez šancí. Ve druhém poločase jsme měli penaltu po faulu na penaltu a řekl bych, že jsme celkově převzali iniciativu. Bohužel pak po jedné z chyb dokázali hosté srovnat, kdy to trefil krásně do šibenice. Bohužel tak máme jen bod, ale i ten bereme, protože s kvalitním soupeřem to odpovídalo průběhu hry.“

18. kolo: Libina – Šternberk „B“ 2:4 (0:2). Branky: 63. Bartoněk, 65. Jirgl – 12. Bernát, 39. Fiala, 46. Mikula, 83. John. ŽK: 33. Ošlejšek, 69. Pospíšil, 80. Langman – 36. Sedlařík, 90. Mudrák. * Bludov – Paseka 1:3 (1:1). Branky: 21. Sadil – 30. Vojtášek, 52. Geier, 64. Kučera. ŽK: 87. Dudycha – 27. a 45. Piruch, 41. J.Mako, 82. Krejčí, 87. K.Mako. ČK: 45. Piruch. * Maletín – Bernartice 6:2 (5:0). Branky: 12. a 20. Gronych, 29. a 38. Michalčák, 44. Svačina, 77. Bartošík – 47. Planý, 89. Kaleja. ŽK: 31. Marák – 63. Červeňák. * Protivanov – Troubelice 2:2 (1:1). Branky: 3. Růžička, 61. Nejedlý – 20. Vasiljev, 81. Šmíd. ŽK: 76. Pospíšil – 89. Dokoupil. * Loštice – Plumlov 3:1 (0:0). Branky: 79. Mikeš, 81. Tomaščák, 87. Kneifel – 50. Hladký. ŽK: 56. Kobza – 83. Vyroubal. * Lesnice – Olešnice 0:0. ŽK: 82. Křenek – 81. Kocourek, 90. Kolomazník. * Pivín – Náměšť na Hané 6:0 (3:0). Branky: 6., 33., 54. a 77. Ježek, 43. Bartoník, 89. Svozil. ŽK: 34. Večeřa, 53. Svozil – 28. Řípa, 90. Nepožitek.

1 1.FC Olešnice 18 15 3 0 69:11 48

2 SK PASEKA 18 12 3 3 56:30 39

3 Sokol v Pivíně 18 11 5 2 53:22 38

4 Sokol Bernartice 18 10 3 5 64:52 33

5 Sokol Troubelice 18 8 6 4 41:33 30

6 SK Loštice 1923 18 8 1 9 33:32 25

7 SOKOL Plumlov 18 6 4 8 27:33 22

8 TJ Maletín 18 6 3 9 39:53 21