Trápení Havířova v této sezóně nemá konce. Někteří fanoušci už dokonce na sociálních sítích vedení klubu vyzývají k odstoupení. A to jak k z funkcí, tak i ze soutěže! Uplynulý týden navíc dal kritikům další důvod. Tím je průběh zápasu s Jihlavou. Havířov jej mohl snadno ovládnout. Ve 41. minutě vedl Havířov 5:3.

Kromě dvoubrankového náskoku měl v zádech taky jinak vydařený zápas, v němž měl místy mírně navrch. Pak ale přišel výbuch. Během následujících 19 minut totiž Havířov inkasoval hned tři branky, navíc Jihlavě povolil ještě řadu dalších šancí, které však Helt ani Fronk nevyužili. Závěrečná power-play už nijak Havířovu nepomohla. Zatímco tak fanoušci po nedávné výhře s Přerovem tým velebili, nyní se vrátila do tábora havířovských špatná nálada. Z posledních deseti zápasů Havířov vyhrál pouze dva, přičemž navíc jedním ze dvou je po kontumaci s Kadaní. Na čtrnáctý celek tabulky nyní ztrácí už 9 bodů.