Příjemnou noc, dnes je sobota 30.9.2023.
Svátek slaví Jeroným, zítra Igor.
2020 predplatne
facebook twitter youtube instagram
Eskáčko odpálilo bombu v „realizáku“! Lukáš Krajíček asistentem kouče Janečka

Lední hokej

S novinkou jako hrom přišli před prvním domácím zápasem hokejisté SK Prostějov 1913. Nad jejich progresem bude nyní kromě hlavního kouče Michala Janečka dohlížet také bývalý špičkový obránce, majitel více než tří set startů v NHL, finalista Stanley Cupu, vítěz extraligy, majitel tří medailí z mistroství světa a jeden z nejslavnějších prostějovských rodáků z hokejového prostředí Lukáš Krajíček!

SIDA CUP opět bavil

Lední hokej
Aktualizováno

Ani v letošním roce nemohl chybět tradiční hokejový turnaj mládežníků, který v Prostějově probíhá už třetí desetiletí. Tentokrát ale proběhl SIDA CUP v odlišném termínu, než byli hokejoví fanoušci zvyklí. I tak si ale našel řadu diváků, kteří sledovali líté boje mládežníků ročníku 2012. V nabité konkurenci se neztratili ani domácí hráči, kteří se dostali na medailové umístění a brali třetí místo. K tomu si vysloužil individuální ocenění i Nikolas Krajíček, který se stal nejlepším obráncem turnaje.

Hokejový SK PROSTĚJOV 1913 vstoupí do nové sezóny i s mužským týmem v krajské lize!

Lední hokej
Fotogalerie
Video

Před sedmi lety hokejový klub SK Prostějov 1913 zachránil další existenci mládeže v tomto divácky oblíbeném ledovém sportu. Od té doby se snaží místní talenty kvalitně vychovávat. Teď navíc vedení eskáčka přichází s bombastickou novinkou: téměř výhradně z Prostějováků různého věku vytvořilo tým dospělých, který už zanedlouho vstoupí do Krajské ligy mužů 2023/2024! A PROSTĚJOVSKÝ Večerník se stal exkluzivním mediálním partnerem, tudíž se můžete těšit v každém čísle nejen na pravidelné zpravodajství z chodu „A“-týmu eskáčka, ale i nejrůznější novinky, rozhovory a pokračovat budeme i v servisu z dění v mládežnickém hokeji.

Značky:
BOMBA! HOKEJOVÉ ESKÁČKO BUDE MÍT  MUŽE!

Lední hokej

„Už je čas, pane profesore…“ Možná že i touhle populární hláškou z legendárního českého filmu se řídilo vedení prostějovského SK 1913. od svého založení se klub zaměřoval výhradně na mládež, ale po pětiletce chce nejen svým odchovancům, ale i dalším prostějovským rodákům, kteří nedostávají příležitost u Jestřábů, dát příležitost zůstat či se dokonce vrátit ke svému oblíbenému sportu.

Značky:
Vítězná premiéra mužů  před třemi stovkami diváků

Lední hokej

Páteční podvečer patřil led prostějovské Víceúčelové haly-ZS oddílu SK 1913. Na tom by nebylo, vzhledem k početnému množství kategorií mládežnického hokeje a jeho nadějí, nic zvláštního. Jenže 25. srpna se odehrálo na „zimáku“ něco výjimečného. Vůbec poprvé oficiálně vyjel na led mužský výběr tohoto klubu! A bylo se na co dívat. Jak však Večerník zjistil, ty největší pecky se teprve budou odpalovat...

Anketa

Rozbíhají se sezóny kolektivních soutěží. Na který ze sportů se nejvíce těšíte?
Copyright © 2004 - 2023 Prostějovský Večerník (Haná Press s.r.o.). Všechna práva vyhrazena. | Vytvořil: Joomla weby.