Dobrý večer, dnes je pondělí 8.3.2021.
Svátek slaví Gabriela, zítra Františka.
2020 predplatne
Další dvě prohry a Jestřábi klesají

Lední hokej

Ode zdi ke zdi létají během posledních týdnů hokejisté LHK Prostějov. Předchozí plodné období, kdy sráželi jednoho papírově slabšího protivníka za druhým, momentálně vystřídalo herní i výsledkové trápení. Dvě uplynulé porážky prodloužily sérií dílčích neúspěchů již na čtyři zápasy, což znamenalo výrazný pokles na jedenácté místo průběžného pořadí. Přesto by účast Jestřábů v play off neměla být ohrožena: ze závěrečných tří duelů dlouhodobé části Chance ligy mužů ČR 2020/2021 stačí získat jeden bodík – a definitiva postupu do předkola bude na světě.

Značky: ,
Jestřáby ještě čeká těžký boj

Lední hokej

Závěr hokejové sezóny je tady. A zatímco loni byl dramatický a pro Jestřáby nakonec smutný, letos to vypadá nadějněji. Prostějovský tým se trvale drží v lepší polovině tabulky Chance ligy a je jen velmi nepravděpodobné, že by se nedostal alespoň do předkola. Jaké jsou ale nyní možnosti svěřenců Jiřího Šejby?

Značky:
DERBY SKONČILO OSTUDOU! Fanoušci Jestřábů  chtěli napadnout  řidiče autobusu!

Lední hokej

Nepěknou kaňku zanechali na sobotním hokejovém derby někteří „fanoušci“ Prostějova. Ti se sice nemohli dostat na stadion, přišli však alespoň podpořit hokejisty před brány stadionu. Do té doby chvályhodný počin se však vymkl z ruky poté, co se podpora změnila v konflikt. Ten nastal po pokusu některých výtržníků polepit přerovský autobus nálepkami. Slovní výměna názorů se zvrhla v napadení a pochopitelný ústup řidiče na stadion...

Jestřábi míří za postupem do play-off

Lední hokej

Reprezentační pauza dala v uplynulém týdnu všem účastníkům Chance ligy mužů ČR 2020/2021 prostor zmobilizovat síly a co nejlépe se připravit na závěrečnou pasáž koronavirem ovlivněné sezóny. Teď už to půjde ráz na ráz: nejprve posledních sedm kol základní části, následně play-off. Postoupí hokejisté LHK Jestřábi Prostějov na rozdíl od loňska do rozhodujících bojů o všechno? Večerník se na aktuální situaci ve druhé nejvyšší soutěži především z pohledu svěřenců kouče Jiřího Šejby podrobně zaměřil a přidáváme i statistická čísla.

Anketa

Dodržujete přísný lockdown a věříte, že pomůže ke zlepšení koronavirové pandemie?
Copyright © 2004 - 2021 Prostějovský Večerník (Haná Press s.r.o.). Všechna práva vyhrazena. | Vytvořil: Joomla weby.