Příjemnou noc, dnes je středa 4.8.2021.
Svátek slaví Dominik, zítra Kristián.
2020 predplatne
Vzpěračky opět fotí sexy kalendář

Ostatní

Vzpěračky jsou krásné ženy, ne pouze hory svalů. Už popáté to úspěšně kalendářem dokazuje rodačka z Prostějova Julie Švecová, sama vzpěračka, která znovu zorganizovala focení sebe a svých kolegyň napříč republikou. A jak se ukazuje, vzpěračky se rozhodly vrátit ke klasice. Přitom v minulém roce se objevily na snímcích kalendáře i dražených plakátů ve stylu postapokalyptického světa.

Značky:
Další sportovní klub na Prostějovsku!

Ostatní

Na střední Hané hlásí vznik nového sportovního klubu, tentokrát lukostřeleckého. K Prostějovu nebo Kostelci na Hané se v červnu přidaly také Němčice nad Hanou. Tamní Kroužek lukostřelby Orion je nyní oficiálně zapsaným klubem a členem lukostřelecké asociace. „Jsme klubem 3D lukostřelby, který dosud na Prostějovsku nebyl. Jde o tradiční lukostřelbu v terénu, takzvanou instinktivní lukostřelbu. Máme luky, kde se střílí buď dřevem, nebo reflexní, s karbonovými šípy. To vše bez mířidel,“ uvádí za vedoucí klubu Antonín Bartošík.

Novým reprezentačním trenérem parašutistů ČR je stále ještě aktivní skokan!

Ostatní

Jak Večerník avizoval již před nedávnem, na pozici trenéra národního týmu České republiky v klasickém parašutismu se rozhodl skončit bývalý vynikající závodník Ivan Hovorka. Nyní už má nástupce v současném a stále aktivním parašutistovi, kterým je jeho dosavadní svěřenec Libor Jiroušek (na snímku).

Značky:

Anketa

Chtěli byste mít v Prostějově"Zimní stadion Oldřicha Machače"?
Copyright © 2004 - 2021 Prostějovský Večerník (Haná Press s.r.o.). Všechna práva vyhrazena. | Vytvořil: Joomla weby.