Dobré poledne, dnes je středa 19.1.2022.
Svátek slaví Doubravka, zítra Ilona.
2020 predplatne
Zlatý kanár pro Krejčíkovou, u mužů dominoval prostějovský tenista Lehečka

Tenis
Fotogalerie

Barbora Krejčíková, která ještě loni figurovala na soupisce extraligového prostějovského týmu, zcela ovládla prestižní anketu OKsystem Zlatý kanár 2021. Šestadvacetiletá tenistka, jež letos triumfovala na Roland Garros ve dvouhře i ve čtyřhře, opanovala kategorie hráčka roku i postup na žebříčku WTA, stala se absolutní vítězkou ankety a spolu s parťačkou Kateřinou Siniakovou navíc slaví i v kategorii deblový pár roku. Nejlepším hráčem je člen TK Agrofert Prostějov Jiří Lehečka. Slavnostní vyhlášení ankety proběhlo v úterý 21. prosince v Přerově.

Značky:
Tenisová mládež prožila Večer mistrů

Tenis

 Ve velkorysém prostoru Národního sportovního centra, přesto v přátelské a téměř rodinné atmosféře proběhlo uplynulou středu 15. prosince tradiční ocenění výkonů nejúspěšnějších mládežnických tenistů klubu TK Agrofert Prostějov. Večer mistrů a medailistů oslavil své kulaté výročí, protože šlo o dvacáté setkání nadějných prostějovských sportovců.

TK Agrofert slaví extraligové zlato. Po čtyřech letech

Tenis
Fotogalerie

Skvělým způsobem zakončili sezónu tenisté TK Agrofert Prostějov, kteří po čtyřech letech ovládli extraligu smíšených družstev a získali pro klub rekordní osmnáctý titul. V průběhu soutěže porazili nebezpečný Přerov a Pardubice a ve finále si po dramatickém průběhu poradili i s pražskou Spartou. Navázali tak na své mladší soukmenovce a doplnili počet pohárů ve vitríně za letošní republikové boje týmů na rovných pět!

Značky:
JSME VE FINÁLE! Tenisté Prostějova přejeli Pardubice a zahrají si finále

Tenis

Na očekávané vítězství dosáhli ve druhém utkání extraligy smíšených družstev tenisté TK Agrofert Prostějov. Celek LTK Pardubice porazili 5:1 už po dvouhrách. Za rozhodnutého stavu se čtyřhry nehrály. Prostějov díky výhře postoupil do pátečního finále, ve kterém v Miloticích vyzve pražskou Spartu.

Značky:
K velkému obratu s Přerovem zavelela Sára Bejlek

Tenis

Tenisté prostějovského TK Agrofert vykročili za obhajobou loňského finále v extralize smíšených družstev. Ve svém úvodním vystoupení porazili ambiciozní Přerov 6:2, když klíčový náskok získali už po singlech.

Úvodní runda pořádajícímu klubu vůbec nevyšla. Linda Klimovičová podle předpokladů nestačila na favorizovanou jmenovkyni Noskovou a po vyrovnané první sadě se její hra rozpadla. Vít Kopřiva šel sice v utkání s Pavlem Nejedlým do vedení, v dalším průběhu se ale více dařilo soupeři, který po více než dvou hodinách vydřel pro přerovskou sestavu druhý bod.

Značky:

Anketa

Vyhledáváte povánoční výprodeje?
Copyright © 2004 - 2022 Prostějovský Večerník (Haná Press s.r.o.). Všechna práva vyhrazena. | Vytvořil: Joomla weby.