Dobré ráno, dnes je úterý 9.8.2022.
Svátek slaví Roman, zítra Vavřinec.
2020 predplatne
Zlato zůstalo doma!

Tenis
Fotogalerie

Do jednatřicátého ročníku World Junior Tenis Finals 2022 vstupovaly české tenistky pod obrovským tlakem. Hlavní favorit v turnaji týmů do 14 let na celkový triumf, navíc v domácím prostředí. Že by jim ale tlak svázal nohy?

Značky:
Mladý prostějovský tenista  Jan Kumstát ovládl  evropskou olympiádu mládeže

Tenis

Do Banské Bystrice na Evropský olympijský festival mládeže přijel patnáctiletý tenista TK Agrofert Prostějov Jan Kumstát s jasným cílem a nic jiného než vítězství v turnaji si nepřipouštěl. V prvních dvou kolech ztratil jediný game, po vyrovnané první sadě ovládl i čtvrtfinále. V semifinále se nadřel, ale ve finále, které proběhlo dvě hodiny po semifinálové bitvě, už opět vládl. Domů si tak syn bývalého prostějovského hokejisty a českého reprezentanta Pavla Kumstáta dovezl zlatou medaili a zatím svůj největší úspěch kariéry!

Značky:
Slavnostní ceremoniál zahájil mistroství světa hráčů do 14 let

Tenis
Fotogalerie

Šestnáct chlapeckých i dívčích mužstev vstoupili v pondělí do mistroství světa hráčů do 14 let v tenise, který už po třiadvacáté hostí Prostějov. Před úvodními zápasy se mužstva pozdravila a složila přísahu na kurtu číslo jedna, kde proběhl zahajovací ceremoniál, kterého se zúčastnila řada významných hostů. Nyní se tak během bojů po celý týden rozhodne, kdo bude následně patřit mezi největší hvězdy i závěrečné slavnosti.

Značky: ,
Startuje tenisové mistrovství světa družstev chlapců a dívek do 14 let WJTF 2022

Tenis

Právě dnes odstartuje 31. ročník mistrovství světa družstev chlapců a dívek do 14 let v tenisu ITF WORLD JUNIOR TENNIS FINALS 2022. Je to již potřiadvacáté za sebou, kdy prestižní mezinárodní událost hostí TK Prostějov, jehož komfortní prostory, zařízení a vybavení poskytují vhodné prostředí pro nejvýznamnější mládežnickou tenisovou akci, ze které vzešlo mnoho pozdějších vítězů grandslamů včetně Rafaela Nadala, Lleytona Hewitta, Amelie Mauresmové, Justin Heninové, Novaka Djokoviče a také řada českých hvězd jako byly například Tomáš Berdych, Lucie Šafářová nebo Nicol Vaidišová. Po odehraných kvalifikačních bojích se 16 dívčích a 16 chlapeckých družstev probojovalo do závěrečného finále, které se uskuteční od pondělí 1. do soboty 6. srpna v krásném areálu antukových dvorců areálu NTC MORAVA Za Kosteleckou ulicí, část utkání opět přivítají i nedaleké kurty ve Sportovní ulici. Letošního finále se zúčastní celkem 26 národů.

Značky:

Anketa

Po letní přestávce jsou opět na startu fotbalové soutěže. Na který tým se nejvíce těšíte?
Copyright © 2004 - 2022 Prostějovský Večerník (Haná Press s.r.o.). Všechna práva vyhrazena. | Vytvořil: Joomla weby.