Na kurtech pražské Sparty bojoval minitenisový výběr TK Agrofert Prostějov o úspěch na finálovém turnaji mistrovství republiky družstev, který se tradičně hraje jako Memoriál Zdeňka Kocmana. Hanáci si do soubojů o titul přinesli parádní formu, během celého šampionátu prohráli pouze šest zápasů a vybojovali zlaté medaile.

Družstvo Prostějova nejprve porazilo Plzeň 6:2 a pak v semifinále přehrálo jednoznačně 7:1 Dvůr Králové nad Labem. V rozhodujícím souboji pak mladé prostějovské naděje vyzvaly pražskou Spartu a po vyrovnaném souboji vyhrály 5:3 a mohly se radovat z krásného týmového úspěchu. Začínající tenisté tak opět ukázali, že Prostějov je baštou mládežnického tenisu, kde se daří vychovávat budoucí velké hvězdy.