Na další skvělý úspěch dosáhla Kateřina Siniaková, která patří do stáje prostějovské marketingové společnosti TK PLUS. Společně s Barborou Krejčíkovou na prestižním turnaji v Indian Wells ovládly turnaj ve čtyřhře. Deblové světové jedničky získaly cenný titul, když ve finále vyhrály 6:1, 6:7, 10:7 nad Beatriz Haddad Maiovou a Laurou Siegemundovou.

„Díky, že se mnou hraješ už tak dlouhé a úspěšné období. Jsem šťastná, že s tebou mohu pořád hrát. Je to sice vždycky velmi stresující, ale užívám si to,“ smála se na kurtu po utkání už uvolněná Krejčíková, která spolu se Siniakovou hraje čtyřhru už od juniorek.

Finále v Indian Wells bylo hodně dramatické. Především ve druhé sadě měly Češky se hrou soupeřek velké problémy. Haddad Maiová a Siegemundová dokázaly dvakrát získat brejk. Krejčíková se Siniakovou nicméně v obou případech dokázaly kontrovat a ve dvanáctém gemu měly dokonce mečbol. Přesto nakonec musel rozhodovat supertiebreak, v němž si už vítězství vzít nenechaly. Dostaly se ke třem dalším mečbolům a ten druhý za stavu 9:7 proměnily. „Supertiebreak bývá velmi rychlý, člověk tak musí být připravený hned od prvního míčku. Je v něm spousta emocí a myšlenek, jak co hrát, ale stačí jít bod po bodu a prostě dál bojovat. Myslím, že to je to, co nám pomáhá,“ vysvětlila recept na úspěch Siniaková.

Krejčíková a Siniaková spolu vyhrály už sedm grandslamových trofejí a v Indian Wells vybojovaly svůj patnáctý společný titul na okruhu WTA, přičemž startovaly už na 69. deblovém turnaji. V této sezóně se pak nachází v úctyhodné formě, když vyhrály všech jedenáct zápasů, do kterých spolu nastoupily.

MUŽI

Phoenix – ITF challenger

Dvouhra – 1. kolo: Lehečka (5) – Kokkinakis (Austrálie) 6:7, 4:6

ŽENY

Indian Wells – WTA Tour

Dvouhra – 3. kolo: Plíšková (17) – Kuděrmětovová (11-Rusko) 6:1, 7:5; Kvitová (15) – Ostapenková (24-Lotyšsko) 0:6, 6:0, 6:4; Krejčíková (16-ČR) – Wang Sin-jü (Čína) 6:2, 6:7, 6:2; Muchová – Trevisanová (23-Itálie) 6:4, 3:6, 6:4. 4. kolo: Kvitová – Pegulaová (3-USA) 6:2, 3:6, 7:6; Muchová – Vondroušová 6:4, 6:7, 6:4; Plíšková – Sakkariová (7-Řecko) 4:6, 7:5, 3:6; Krejčíková – Sabalenková (2-Bělorusko) 3:6, 6:2, 4:6. Čtvrtfinále: Kvitová – Sakkariová 6:4, 5:7, 1:6; Muchová – Rybakinová (10-Kazachstán) 6:7, 6:2, 4:6