Hnutí ANO 2011 ve spolupráci s PROSTĚJOVSKÝM Večerníkem vám už čtvrtý měsíc přináší poznávací soutěž pro občany města, která pokračuje i během letních prázdnin! Cílem je zábavnou formou připomenout důležité okamžiky z historie Prostějova a upozornit na zajímavá místa i osobnosti, které jsou s naším městem spojeny. Aktuálně zveřejňujeme v srpnu již čtvrté, a přitom ještě ne poslední kolo, přičemž v celkovém pořadí jde už o devatenácté kolo. Příště tak budeme nejen zakončovat další klání, ale i slavit malé jubileum.

A o co přesně v této soutěži jde? Každý týden až do konce září se na stránkách Večerníku objevuje jedna otázka. Je na čtenářích, aby na ni nalezli správnou odpověď a tu zaslali buď korespondenčně na adresu Večerníku, nebo využili formuláře pro elektronickou odpověď na webu ano-prostejov.cz/soutez.

Soutěžící může zaslat pokaždé pouze jednu odpověď. Na konci každého měsíce tedy bude ze správných odpovědí zaslaných za týdenní kola v daném měsíci soutěže vylosován šťastný vítěz.

Jeden či jedna z vás tudíž každý měsíc obdrží jako cenu vyhlídkový let nad Prostějovem. Vítěz či vítězka závěrečného zářijového losování pak získá tandemový seskok padákem. Celkem bude vylosováno šest šťastlivců. Na koho se tedy po dvou slosováních usměje štěstí ještě v červnu, červenci a srpnu, ten se podívá na město z paluby letadla. Kdo vyhraje závěrečné kolo, bude si moci skočit padákem, na tandemovém seskoku jej bude doprovázet zkušený parašutista zvaný tandem pilot. A jeden vítěz obdrží i CELOROČNÍ PŘEDPLATNÉ PROSTĚJOVSKÉHO Večerníku!

OTÁZKA PRO ČTVRTÉ SRPNOVÉ KOLO:

ZE KTERÉHO ROKU POCHÁZÍ PRVNÍ PÍSEMNÁ ZMÍNKA O OBCI PROSTĚJOVICE, PŘEDCHŮDKYNI DNEŠNÍHO PROSTĚJOVA?

 

Písemné odpovědi v obálce označené „SOUTĚŽ ANO 2011“ můžete posílat znovu do konce tohoto týdne na adresu PROSTĚJOVSKÝ Večerník, Vápenice 19, 796 01 Prostějov. Pokud dáváte přednost elektronické formě, zasílejte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo zadejte odpověď ve stejném termínu do odpovědního formuláře na adrese ano-prostejov.cz/soutez. Učinit tak musíte do pátku 26. srpna, 12.00 hodin.