Necelý týden po zasedání zastupitelstva se ke svému jednání sejdou opět prostějovští radní. Schůze rady města se uskuteční v úterý 24. listopadu a konšelé budou mimo jiné jednat také o dotacích sportovním oddílům na profesionální úrovni. Na programu budou ale i další zajímavé body jako například dar Armádě spásy či volba přísedících u Okresního soudu v Prostějově.

„Během úterního jednání si vyslechneme zprávy o činnosti dozorčích rad městských společností, budeme projednávat průběžné výsledky hospodaření Domovní správy nebo Lesů města Prostějova, dále návrhy změn organizační struktury odboru správy a údržby majetku města, volbu přísedících u Okresního soudu v Prostějově, dotace sportovním oddílům na profesionální úrovni a rovněž se budeme zabývat sociálními záležitostmi a mnohými dalšími tématy,“ uvedl primátor Prostějova František Jura.

Radní budou mít na programu jako vždy několik majetkoprávních záležitostí a budou rovněž projednávat přípravy na prosincové jednání zastupitelstva. Na stole budou mít taktéž plány termínů zasedání rady i zastupitelstva pro příští rok.

V příštím vydání přinese Večerník podrobné informace o výsledcích jednání prostějovských radních.