Dnes zavřeno! Plachtu s tímto sdělením lze od letošního června objevit před prodejnou Lidl v Anenské ulici. Původní objekt této prodejny byl v létě srovnán se zemí a na jeho místě již roste nová prodejna. Večerník zajímalo, zda je již znám přesný termín, od kterého začne fungovat. 

Otevření nové prodejny Lidl v Anenské ulici bylo původně plánováno na konec roku. Zřejmě se však uskuteční o něco dřív. „Mělo by k němu dojít v první polovině prosince tohoto roku, a to za předpokladu, že nenastanou žádné komplikace,“ odpověděl na náš dotaz David Šíma, PR specialista z uvedeného řetězce.

Nová moderní jednopatrová prodejna by měla mít uvnitř dostatek denního světla, které zajistí prosklená část fasády. K pohodlnějšímu nakupování mají přispět široké uličky, pokladny s velkou odkládací plochou nebo také dřevěné prvky sjednocené v dekoru světlého dubu.

Změn dozná i parkoviště, které bude vybaveno širšími místy, než je obvyklé. Vyčleněna tu budou i parkovací místa pro rodiny s dětmi. Pro ně budou k dispozici i speciální vozíky pro upevnění autosedačky či dětské nákupní vozíky. Parkoviště bude nově vybaveno také závorami. Tuto novinku, které se budeme více věnovat v příštím vydání, jistě neuvítají obyvatelé blízkého sídliště, kteří zde dosud byli zvyklí nechávat své vozy.