Dobré ráno, dnes je neděle 22.9.2019
svátek slaví Darina,
zítra Berta
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Uplynulé úterý se konal koncert uskupení 4TET, který byl původně naplánován již na středu 12. prosince. Kvůli nemoci člena skupiny Jiřího Korna musel být ovšem odložen, publiku to ale očividně nevadilo. Na hudebníky si počkali a možná i o to víc se bavili. Zažili jedinečnou a velice různorodou show plnou výjimečných vokálních výkonů, tanečků, průpovídek i promítání. A návštěvníci se smáli, až chrochtali… A Večerník byl u toho!

Po dvou letech se do Městského divadla v Prostějově vrátilo se svým unikátním programem známé uskupení 4TET. Koncem roku 2016 představilo svou čtvrtou koncertní verzi a od poloviny října 2018 již vystupuje s novou pátou verzí, kterou mohli zažít i Prostějované. Ani tentokrát publikum nezklamali.
Z úst čtyř skvělých zpěváků v čele s charismatickým Jiřím Kornem opět zazněly známé melodie v úpravě pro čtyři mužské hlasy. A nejen to. Tito showmani se na úvod nečekaně představili s pracovním náčiním v rukou včetně hrábí, motyky nebo kosy. Poté publikum bavili projekcí komických výstupů z minulých let, neobvyklými tanečními kreacemi, jimiž doprovázeli svá vokální vystoupení, nebo průpovídkami Jiřího Korna. „Veškeré rekvizity na pódiu si musíme od nynějška chystat sami. Dosud jsme na to měli hostesku, ale včera ji někdo z našeho týmu obtěžoval a dneska už nepřišla,“ zavtipkoval.
Vyprodaným sálem se nesl nejen smích, doprovázely jej i jásání, hvízdání, a dokonce i chrochtání těch, co se smíchem až zajíkali. „Skupina 4TET je naprosto fantastická. Nejenže všichni její hudebníci jsou báječní zpěváci, ale také neuvěřitelní baviči, kteří se nebojí si ze sebe udělat legraci. Musím říct, že u žádného vystoupení jsem se takto nezasmála, nejvíce mě přitom pobavily tanečky Jiřího Škorpíka, který se úžasně vlnil do rytmu písní,“ zhodnotila koncert jedna z návštěvnic.
Jak vidno, šlo o jedinečný koncert, na němž se bavili všichni napříč generacemi. Gentlemani v cylindrech opět připravili originální podívanou, přičemž nová pátá koncertní verze byla scénicky a obsahově zcela jiná než verze předchozí. Ale pořád neotřelá, osobitá a profesionální. Pokud jste se nedostali na úterní představení, určitě si vstupenky kupte na nějaké příští. Skupina 4TET se v Prostějově jednoho dne pravděpodobně zase objeví a vy byste litovali, kdybyste jejich vystoupení ani potom neviděli!
Další akcí, na niž se můžete v divadle těšit, je představení Víš přece, že neslyším, když teče voda. Bude se konat již toto pondělí 28. ledna od 19:00 hodin a uvidíte v něm Petra Nárožného, Václava Vydru nebo třeba Naďu Konvalinkovou.

Koncert seskupení 4TET v Městském divadle v Prostějově byl beznadějně vyprodán.
04 4tet 2

Total Comments

 • Interforst
 • Bazárek
 • Bladenights
 • Šumnica
 • O pohár primátora
 • Basket
 • Floria Dušičky
 • Dny evropského dědictví
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

A JAK VÁM SE BĚHEM LÉTA LÍBÍ V PROSTĚJOVSKÝCH RESTAURACÍCH?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Sláva se povedla.

Jen velice příznivé ohlasy sbíral po páteční akci u příležitosti 115. výročí založení prostějovského fotbalového klubu předseda současnéh 1.SK František Jura. Povedl se jak zápas legend, na který zavítaly více jak tři tisícovky příznivců, tak i slavnostní galavečer. A přijel i Karel Brückner s Ivo Viktorem!

Mizivý zájem.

 Hodně málo návštěvníků zavítalo v letošní letní sezóně do prostějovského aquaparku, ale také na vrahovické koupaliště. Ve vedení Domovní správy, která areály provozuje, tak panuje nespokojenost. Ostatně, není se co divit, když jde o druhý nejhorší ročník za čtrnáct let jexistence nových „Koupelek“...

Total Comments

Osobnost týdne

KATEŘINA DRÁBKOVÁ
36 drabkova
Rodačka z Určic během prázdnin ušla pěšky od hranic z Mexika přes Kalifornii, Oregon a Washington až do kanadského Vancouveru ohromných 1920 mil za 104 dní! Tomu se říká cestovatelská vášeň.

Total Comments

Číslo týdne

4000
Burza volného času má v Prostějově dlouholetou tradici. Akce se koná každoročně od roku 2004 a pravidelně ji navštíví spousta lidí. I letos tomu nebylo jinak. Na prezentaci kroužků a aktivit se přišlo podívat přes čtyři tisíce lidí.

Burza volného času má v Prostějově dlouholetou tradici. Akce se koná každoročně od roku 2004 a pravidelně ji navštíví spousta lidí. I letos tomu nebylo jinak. Na prezentaci kroužků a aktivit se přišlo podívat přes čtyři tisíce lidí.

Total Comments

Výrok týdne

„TO SI NEUMÍM PŘEDSTAVIT. ZUBY BY JÍ VYPADLY...“
Žena z Horního Štěpánova takto u prostějovského soudu odmítala tvrzení, že by její maminka pokousala manžela, neboť má zubní násadu.

Total Comments