Příjemnou noc, dnes je pondělí 6.7.2020
svátek slaví Státní svátek,
zítra Bohuslava
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram
* Lenko, jak se po proměně cítíte?

„Naprosto skvěle! Nový účes je vzdušný i svěží, jsem s ním úplně spojená. Nikdy dřív jsem se neodvážila zkrátit si vlasy více jak o pár centimetrů, teď jsem takřka na mikádo a nemůžu si to vynachválit. Oblečení i líčení je také perfektní. Nemám slov, fakt skvělé!“ (úsměv)

Splnila naše proměna vaše očekávání?

* Splnila tedy naše PROMĚNA vaše očekávání?

„Ano, určitě. Chtěla jsem zkusit něco nového ať už v oblasti vlasů, kosmetiky, tak i oblečení. Odborníci z těchto oblastí mi se vším velmi dobře a mile poradili. Můžu jen pochválit jejich přátelský a vstřícný přístup. Připadala jsem si jako z nějakého filmu. (smích) Běžně si člověk na sebe tolik času neudělá a ani kolikrát nemá možnost nechat si dopřát takových služeb. Mé očekávání bylo jednoznačně splněno!“ (úsměv)

* Jak na vás reagovala rodina a známí?

„Přítel i rodina byli velmi příjemně překvapení a novou image mi chválili. Některým jsem ani neříkala, že se chystám zúčastnit PROMĚNY IMAGE, o to více v šoku byli. (smích) I moje okolí pělo samou chválu a ze všech stran jsem slyšela jen kladné ohlasy, což je moc příjemné.“ (úsměv)

* Přihlásila byste se do PROMĚN Večerníku znovu?

„Byla to skvělá zkušenost a určitě bych do proměny šla znovu. Všichni mě hýčkali, starali se o mě a obletovali, což se jen tak nevidí. Až budou o Vánocích pohádky o princeznách, určitě si vybavím pocit, kdy jsem se díky Večerníku jako princezna opravdu cítila. Mohu všem doporučit, opravdu to stojí za to!“ (úsměv)

 

Total Comments

  • Rock memory of
  • Elite
  • Vestour
  • KSČM
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Půjdete v tomto týdnu do Prostějova na tenis?

2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Dražší, ale ekologičtější.

Vedení prostějovského magistrátu se rozhodlo při ničení plevele v různých lokalitách města upřednostnit spaření zeleně technologií téměř vařící vody nebo páry. Upozaděny jsou tak chemické přípravky, především tolik kritizovaný Roundup. Má to ale jeden háček, ekologické ničení plevele bude mnohem dražší.

Vydržel jen rok.

Když byl 1. června loňského roku po vítězství ve výběrovém řízení jmenován po Janu Páleníkovi ředitelem Národního domu v Prostějově, měl s tímto zařízením velkolepé plány. Jiří Hloch však ve funkci vydržel jen něco málo přes jeden rok. Minulý týden byl městem odvolán z několika důvodů.

Nezapomněli na lidi.

Total Comments

Osobnost týdne

Vladimír Franz

Hudební skladatel, výtvarník a vysokoškolský profesor nadchl v kostele Povýšení svatého Kříže varhanním koncertem. Prostějované si pak ve Zlaté bráně mohli prohlédnout také jeho výstavu obrazů.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

61


Přesně tolik dní bude uzavřena jedna z nejfrekventovanějších komunikací v Prostějově. Už tuto středu bude zahájena rekonstrukce povrchu vozovky na Vápenici, která potrvá až do konce prázdnin.

8 000 000

 

Total Comments

Výrok týdne

„ŽENY MAJÍ ŠITÍ V GENECH! ŠKODA ŽE SE MU VÍCE NEVĚNUJÍ...“

Jana Komárková navrhuje pro Ptenské dětské divadlo nádherné kostýmy a v exkluzivním rozhovoru pro Večerník (čtěte na straně 10) vyzývá své pohlaví k větší aktivitě s jehlou a nití.

Total Comments

-