Dobré ráno, dnes je čtvrtek 9.4.2020
svátek slaví Dušan,
zítra Darja
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram
* Lenko, jak se po proměně cítíte?

„Naprosto skvěle! Nový účes je vzdušný i svěží, jsem s ním úplně spojená. Nikdy dřív jsem se neodvážila zkrátit si vlasy více jak o pár centimetrů, teď jsem takřka na mikádo a nemůžu si to vynachválit. Oblečení i líčení je také perfektní. Nemám slov, fakt skvělé!“ (úsměv)

Splnila naše proměna vaše očekávání?

* Splnila tedy naše PROMĚNA vaše očekávání?

„Ano, určitě. Chtěla jsem zkusit něco nového ať už v oblasti vlasů, kosmetiky, tak i oblečení. Odborníci z těchto oblastí mi se vším velmi dobře a mile poradili. Můžu jen pochválit jejich přátelský a vstřícný přístup. Připadala jsem si jako z nějakého filmu. (smích) Běžně si člověk na sebe tolik času neudělá a ani kolikrát nemá možnost nechat si dopřát takových služeb. Mé očekávání bylo jednoznačně splněno!“ (úsměv)

* Jak na vás reagovala rodina a známí?

„Přítel i rodina byli velmi příjemně překvapení a novou image mi chválili. Některým jsem ani neříkala, že se chystám zúčastnit PROMĚNY IMAGE, o to více v šoku byli. (smích) I moje okolí pělo samou chválu a ze všech stran jsem slyšela jen kladné ohlasy, což je moc příjemné.“ (úsměv)

* Přihlásila byste se do PROMĚN Večerníku znovu?

„Byla to skvělá zkušenost a určitě bych do proměny šla znovu. Všichni mě hýčkali, starali se o mě a obletovali, což se jen tak nevidí. Až budou o Vánocích pohádky o princeznách, určitě si vybavím pocit, kdy jsem se díky Večerníku jako princezna opravdu cítila. Mohu všem doporučit, opravdu to stojí za to!“ (úsměv)

 

Total Comments

  • Kominek
  • Naděje Podhorná
  • Kalendář
  • Kendrion
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

P2_pomoc_vecernik

Anketa - hlavní

Co vám nejvíce chybí v době koronavirových zákazů?

2020 plesy
2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Zdražení nájemného odloženo!

Potěšující zpráva pro všechny, kteří aktuálně bydlí v městském bytě. Jak Večerník už během února letošního roku informoval, prostějovští radní rozhodli o poměrně razantním zdražení nájemného. Minulý týden se ale konšelé platnost tohoto opatření rozhodli odložit na neurčito.

Mladí nejdou příkladem.

Mnozí omladinu chválí za jejich příkladný přístup k nouzovému stavu i za to, že na rozdíl od jedinců ze starší generace nosí poctivě roušky. Ovšem případ kouření na dětském hřišti za Penny marketem na sídlišti Hloučela, kdy skupinka několika mladíků měla roušky bůhvíkde, svědčí o něčem úplně jiném.

Total Comments

Osobnost týdne

PETR HANZLÍK

S jedním z nejznámějších prostějovských disidentů a chartistů se minulý týden rozloučila prostějovská veřejnost. Známý antikomunista a normalizační diskžokej zemřel ve věku 75 let.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

11 630 000

Přesně takovou sumu peněz hodlá už letos proinvestovat prostějovský magistrát v rámci první etapy rekonstrukce Sídliště B. Šmerala. Stavební investice je rozdělena na pět etap do tří let a městskou pokladnu má stát v součtu bezmála osmačtyřicet milionů korun.

Total Comments

Výrok týdne

„MATKOU PANA PETRÁŠKA NENÍ“

Spisovatelka a publicistka Blanka Kovaříková na adresu prostějovské rodačky Manon Chaufour, která měla vztah s Janem Werichem.

Total Comments