Dobré odpoledne, dnes je čtvrtek 23.1.2020
svátek slaví Zdeněk,
zítra Milena
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Věrnou čtenářku Libuši Zwyrtkovou přihlásila do PROMĚNY IMAGE její dcera, která usilovně bojovala o to, abychom maminku vybrali. Svůj pokus totiž učinila již počtvrté. A jelikož všechno má svůj čas, musela si nějakou dobu na samotné finále počkat. Štěstí se na paní Libuši usmálo začátkem listopadu, kdy nás při výběru z pětice semifinalistek zaujala nejvíce. Krátce po skončení jsme jí položili několik otázek.  

* Paní Libuše, jak se po PROMĚNĚ IMAGE cítíte?

„Velice dobře. (úsměv) Jsem absolutně spokojená se vším všudy. Moje nová vizáž je skvělá a tým lidí, co se o mě staral, byl opravdu výborný. Od redaktorky přes fotografa, v Magnolii, u pana Wagnera z optiky až přes kadeřnici a kosmetičku se o mě všichni ohromně starali, což přispělo k bezvadně strávenému odpoledni a příjemnému pocitu z celé proměny.“

* Co vás na celé proměně nejvíce překvapilo?

„Udivila mě celá moje nová vizáž. Když jsem se po proměně uviděla poprvé v zrcadle, málem jsem se lekla, že to nejsem vůbec já. (smích) Nové vlasy, líčení, oblečení a doplňky ze mě udělaly úplně někoho jiného, až jsem z toho byla skutečně překvapená a nutno říci, že opravdu mile překvapená.“

* Jak na vás reagovala rodina a známí?

„Jako první mě viděli dcera a její přítel, kteří se na závěr proměny přišli osobně podívat. Oba dva byli z mého nového já úplně nadšení. Poté jsem se šla ukázat mamince, která mě taktéž pochválila a ocenila moji odvahu a celkovou účast. Všem jsem se líbila od hlavy až k patě.“ (úsměv)

* Co byste vzkázala čtenářkám Večerníku?

„S čistým svědomím mohu PROMĚNU IMAGE, kterou pořádá Večerník, doporučit úplně všem od mladších slečen až po prababičky. Sami uvidíte, je to ohromný zážitek, zároveň bezvadný relax a zkrátka stojí to za to! Jsem dceři vděčná, že mě přihlásila.“ 

Total Comments

  • gatta
  • Nemocnice Agel
  • Kendrion
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

P2_tenis

Anketa - hlavní

A JAK VÁM SE LÍBÍ V HOSTINCI U ANDĚLA V TYLOVĚ ULICI?

2020 plesy
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2019 tv pohoda banner

 

Barometr

K charitě se přidávají další.

Rovněž během uplynulého týdne pokračovala před místním nádražím v Prostějově charitativní akce v podobě rozlévání polévek bezdomovcům. Je potěšitelné, že k Miladě Sokolové s přidávají i majitelé občerstvení, kteří v sobotu lidem bez domova dovezli pochoutky s kebabem.

Smrt osobností.

 

Prostějovskou společnost zasáhly v posledních dnech hned dvě nešťastné zprávy. Zemřela dlouholetá prostějovská komunální politička, členka ČSSD a ředitelka Domova pro seniory v Jesenci Zuzana Bratterová, zesnul rovněž bývalý ředitel Obchodní akademie v Prostějově Pavel Sekanina. Čest jejich památce!

Total Comments

Osobnost týdne

TEREZA DOČKALOVÁ
03 dockalova
Držitelka dvou Cen Thálie byla hlavní postavou ve hře Nora, kterou minulé úterý přijelo do Prostějova představit pražské Divadlo pod Palmovkou.

Total Comments

Číslo týdne

1 801 797

Bravo! Téměř dva miliony korun přinesla letošní tříkrálová sbírka z celého Prostějovska, čímž byl zase o něco více překonán loňský rekord. Konická charita získala 579 028 korun, prostějovská 1 222 769 korun.

Total Comments

Výrok týdne

„KDYŽ JSEM SE PROBUDILA, TAK KOLEM MĚ BYLY PLAMENY…“

Desetiletá Laura Čurejová vzpomíná na oheň, který pohltil celý dům její rodiny ve Vrbátkách a ona sama se ocitla v Dětském domově v Prostějově...

Total Comments