Dobré ráno, dnes je pátek 7.8.2020
svátek slaví Lada,
zítra Soběslav
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Věrnou čtenářku Libuši Zwyrtkovou přihlásila do PROMĚNY IMAGE její dcera, která usilovně bojovala o to, abychom maminku vybrali. Svůj pokus totiž učinila již počtvrté. A jelikož všechno má svůj čas, musela si nějakou dobu na samotné finále počkat. Štěstí se na paní Libuši usmálo začátkem listopadu, kdy nás při výběru z pětice semifinalistek zaujala nejvíce. Krátce po skončení jsme jí položili několik otázek.  

* Paní Libuše, jak se po PROMĚNĚ IMAGE cítíte?

„Velice dobře. (úsměv) Jsem absolutně spokojená se vším všudy. Moje nová vizáž je skvělá a tým lidí, co se o mě staral, byl opravdu výborný. Od redaktorky přes fotografa, v Magnolii, u pana Wagnera z optiky až přes kadeřnici a kosmetičku se o mě všichni ohromně starali, což přispělo k bezvadně strávenému odpoledni a příjemnému pocitu z celé proměny.“

* Co vás na celé proměně nejvíce překvapilo?

„Udivila mě celá moje nová vizáž. Když jsem se po proměně uviděla poprvé v zrcadle, málem jsem se lekla, že to nejsem vůbec já. (smích) Nové vlasy, líčení, oblečení a doplňky ze mě udělaly úplně někoho jiného, až jsem z toho byla skutečně překvapená a nutno říci, že opravdu mile překvapená.“

* Jak na vás reagovala rodina a známí?

„Jako první mě viděli dcera a její přítel, kteří se na závěr proměny přišli osobně podívat. Oba dva byli z mého nového já úplně nadšení. Poté jsem se šla ukázat mamince, která mě taktéž pochválila a ocenila moji odvahu a celkovou účast. Všem jsem se líbila od hlavy až k patě.“ (úsměv)

* Co byste vzkázala čtenářkám Večerníku?

„S čistým svědomím mohu PROMĚNU IMAGE, kterou pořádá Večerník, doporučit úplně všem od mladších slečen až po prababičky. Sami uvidíte, je to ohromný zážitek, zároveň bezvadný relax a zkrátka stojí to za to! Jsem dceři vděčná, že mě přihlásila.“ 

Total Comments

  • Gulas Fest
  • Olypmic
  • Czech Tour
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Obáváte se druhé vlny koronavirusu?

P3_hana_nabor
2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Počasí konečně přálo.

Během uplynulého víkendu se v celém prostějovském regionu konal bezpočet kulturních a společenských akcí, které tentokrát nemusely být rušeny kvůli nepřízni počasí. Oproti předešlému fiasku tak v rámci Léta s hvězdami mohla při druhém pokusu nejen kapela Argema zahrát vícero návštěvníkům.

Koronavirus odložil investice.
Stavební investice za desítky milionů korun byli nuceni na příští rok odložit prostějovští radní. Důvodem je až příliš velké množství peněz vynaložených radnicí během nouzového stavu a zároveň obava z dalšího šíření nákazy covid-19. Počkat si musí Národní dům, kino Metro 70 a další.

Nezapomněli na lidi.

Total Comments

Osobnost týdne

Pavel ŠPORCL

Fenomenální český houslista uhranul své příznivce při svém vystoupení s názvem Pocta Paganinimu na zámku v Plumlově.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

5 417

Přesně tolik zákazníků využilo během prvního pololetí službu Senior taxi v Prostějově. Velký pokles počtu klientů kvůli covid-19 byl zaznamenán během nouzového stavu.

Total Comments

Výrok týdne

„Takhle kdyby mi vařila moje žena!“

Jeden ze spokojených účastníků ptenského Gulášfestu určitě nechtěl urazit svoji manželku, ale...

Total Comments

-