Příjemnou noc, dnes je pátek 18.10.2019
svátek slaví Lukáš,
zítra Michaela
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Jak Večerník již avizoval, byl odstartován nový projekt s názvem PROMĚNY. Naším cílem jsou pravidelné proměny vašeho vzhledu. Chceme vám pomoci vypadat tak, jak si představujete. Doposud (stále ještě máte) jste měli možnost nám zasílat vaše aktuální fotografie s informacemi o vás. Z mnoha desítek přihlášených jsme JIŽ PODRUHÉ vybrali do užšího výběru pět finalistek, z nichž ale mohla šanci dostat jen jedna. Dnes se tak poprvé setkáte s finalistkou druhé naší PROMĚNY, kterou se stala paní Martina Zedková...

„Již tento pátek čeká paní Zedkovou velká proměna. Chopí se jí náš profesionální tým, stejně jako při naší první PROMĚNĚ. Dáme je pětatřicet let, bydlí v Olomouci a pracuje jako zdravotní sestra ve Fakultní nemocnici Olomouc. Náš tým se na naši druhou čtenářku pořádně těší, jelikož, jak sama prozradila, nebojí se žádných změn a nutně prý potřebuje nový styl účesu,“ říká patronka projektu PROMĚNY a redaktorka Večernice Aneta Křížová.
„Jsem opravdu nesmírně ráda, že jsem byla vybrána. Už se nemůžu dočkat, co se mnou profesionální tým provede. Nebráním se skutečně ničemu, počítám úplně se vším,“ neskrývala s úsměvem na rtech svoje nadšení i odhodlání druhá finalistka Večerníkovských PROMĚN. Martina Zedková nám o sobě prozradila, že má ráda sportovní a ležérní styl, ale rozhodně se nebude bránit ani elegantnímu oblečení. Jako první ji tedy čeká změna šatníku. „Naším cílem bude patřičně zvýraznit postavu, ale i přirozeně hezkou tvář čtenářky. Obdobně to bude vypadat i v kadeřnickém a kosmetickém salónu, kde bude provedena velká změna. V přihlášce zaslané do naší redakce totiž mimo jiné uvedla, že nikdy nebyla v kadeřnictví a dlouhé vlasy má již mnoho let. Závěrem se pak stane modelkou a zapózuje před profesionálním fotografem,“ prozradila Aneta Křížová, která bude celý projekt opět pečlivě monitorovat.
Uvidíte, jak čtenářka vypadala těsně před PROMĚNOU a po ní. I tentokrát se můžete tedy těšit na bohatou reportáž, fotky a také video. Také jste zvědaví, jaké bude vzezření druhé naší čtenářky? A splní nová podoba její očekávání? Jak to všechno dopadne, to se dozvíte již brzy na stránkách PROSTĚJOVSKÉHO Večerníku.

Total Comments

  • GJW
  • ME korfbal
  • Dyne
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE LÍBÍ RESTAURACI U CÍSAŘSKÉ CESTY?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Makají jako o život.

Celkovou uzavírku Plumlovské a Blahoslavovy ulice pochopitelně provázejí výrazné dopravní komplikace v centru Prostějova, ovšem stavební dělníci pokračují ve frézování staré vozovky a pokládce nového asfaltového koberce ve zrychleném tempu. Takže nám řidičům nezbývá než to ještě jeden týden vydržet!


Bydlení na „Sušilce“ nezlevní.

Poté, co Večerník v přechozích vydáních popsal a zveřejnil skutečnosti o naprosto nevyhovujících bytech v nově postaveném domě v Sušilově ulici, navíc za nehorázné nájemné až 11 tisíc korun, jsme čekali vstřícný krok prostějovských radních. Ti ale novým nájemníkům mírnější podmínky nenabídnou...


Total Comments

Osobnost týdne

VÁCLAV HUDEČEK
41 hudecek
Stálice českého koncertního umění a fenomenální houslový virtuos potěšil svým sobotním představením na zámku v Konici především fajnšmekry vážné hudby.

Total Comments

Číslo týdne

 1 426
Přesně tolik lidí je nyní aktuálně na Prostějovsku v registru nezaměstnaných. Je to o pětatřicet lidí méně než na konci předchozího měsíce, což znamená, že podíl nezaměstnaných se ve zdejším regionu stále drží pod dvěma procenty.


Total Comments

Výrok týdne

„MAJÍ ŠTĚSTÍ, ŽE JSEM TAM NEBYL. OKAMŽITĚ BYCH CELOU SLAVNOU KOMISI ROZPUSTIL!“

Primátor Prostějova František Jura nechápe, jak speciální komise mohla vybrat tak hnusný „pomník“ E. Husserla

Total Comments