Dobré odpoledne, dnes je pondělí 25.5.2020
svátek slaví Viola,
zítra Filip
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Jak Večerník již avizoval, byl odstartován nový projekt s názvem PROMĚNY. Naším cílem jsou pravidelné proměny vašeho vzhledu. Chceme vám pomoci vypadat tak, jak si představujete. Doposud (stále ještě máte) jste měli možnost nám zasílat vaše aktuální fotografie s informacemi o vás. Z mnoha desítek přihlášených jsme JIŽ PODRUHÉ vybrali do užšího výběru pět finalistek, z nichž ale mohla šanci dostat jen jedna. Dnes se tak poprvé setkáte s finalistkou druhé naší PROMĚNY, kterou se stala paní Martina Zedková...

„Již tento pátek čeká paní Zedkovou velká proměna. Chopí se jí náš profesionální tým, stejně jako při naší první PROMĚNĚ. Dáme je pětatřicet let, bydlí v Olomouci a pracuje jako zdravotní sestra ve Fakultní nemocnici Olomouc. Náš tým se na naši druhou čtenářku pořádně těší, jelikož, jak sama prozradila, nebojí se žádných změn a nutně prý potřebuje nový styl účesu,“ říká patronka projektu PROMĚNY a redaktorka Večernice Aneta Křížová.
„Jsem opravdu nesmírně ráda, že jsem byla vybrána. Už se nemůžu dočkat, co se mnou profesionální tým provede. Nebráním se skutečně ničemu, počítám úplně se vším,“ neskrývala s úsměvem na rtech svoje nadšení i odhodlání druhá finalistka Večerníkovských PROMĚN. Martina Zedková nám o sobě prozradila, že má ráda sportovní a ležérní styl, ale rozhodně se nebude bránit ani elegantnímu oblečení. Jako první ji tedy čeká změna šatníku. „Naším cílem bude patřičně zvýraznit postavu, ale i přirozeně hezkou tvář čtenářky. Obdobně to bude vypadat i v kadeřnickém a kosmetickém salónu, kde bude provedena velká změna. V přihlášce zaslané do naší redakce totiž mimo jiné uvedla, že nikdy nebyla v kadeřnictví a dlouhé vlasy má již mnoho let. Závěrem se pak stane modelkou a zapózuje před profesionálním fotografem,“ prozradila Aneta Křížová, která bude celý projekt opět pečlivě monitorovat.
Uvidíte, jak čtenářka vypadala těsně před PROMĚNOU a po ní. I tentokrát se můžete tedy těšit na bohatou reportáž, fotky a také video. Také jste zvědaví, jaké bude vzezření druhé naší čtenářky? A splní nová podoba její očekávání? Jak to všechno dopadne, to se dozvíte již brzy na stránkách PROSTĚJOVSKÉHO Večerníku.

Total Comments

 • Bezruč
 • Lexinka
 • Mobil 4U
 • Koupelny RP
 • MJM Krmiva
 • interforst
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Co říkáte na opětovné odložení rekonstrukce Vrahovické ulice?

2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Vlna zájmu.

Obrovský zájem vyvolal příběh nemocné holčičky, která trpí epilepsií, vzácnou genetickou vadou a prošla si také dětskou mozkovou obrnou. Po zveřejnění v minulém vydání jsme zaregistrovali několik dárců, kteří chtěli rodičům tříapůlroční Lexinky pomoci. Sbírka proběhla i mezi členy redakce a přidali se k nám také manželé Černoškovi, načež došlo k předání více jak třiceti tisíc korun.

Opět bez tiskovky.

Přestože byl nouzový stav ukončen a v platnost už vešla další a další rozvolňovací opatření v souvislosti s obavami před nákazou Covid-19, prostějovští radní po svém úterním jednání opět zrušili tiskovou konferenci s novináři. Ve snaze zjistit informace o práci konšelů je tak nejen Večerník stále odkázán na e-mail či telefon...

Total Comments

Osobnost týdne

Miroslav Hochvald

Starosta Bílovic-Lutotína byl nepravomocně odsouzen za trestný čin z nedbalosti, kdy se loni v březnu zabila po pádu do sklepa v obecní budově sedmadvacetiletá žena. Třicetiměsíční trest má však tříletou podmínku a jeho součástí není zákaz výkonu zastupitelské funkce. Hochvald tak zůstává ve funkci.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

8 000 000


Od minulého úterý už může veřejnost vkročit do zrekonstruovaného Bezručova červeného domku v Kostelci na Hané. Oprava domu slavného básníka stála krajskou kasu osm milionů korun.

8 000 000

 

Total Comments

Výrok týdne

„VEČER BYL UNAVENÝ, USNUL TADY NA KANAPI A UŽ SE NEPROBUDIL…“

Takto okomentoval smutnou událost ve Vrahovické ulici v Prostějově, kde zemřel padesátiletý muž, jeden ze zaměstnanců autoopravny.

Total Comments