Dobrý večer, dnes je pátek 25.9.2020
svátek slaví Zlata,
zítra Andrea
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Jak Večerník již avizoval, byl odstartován nový projekt s názvem PROMĚNY. Naším cílem jsou pravidelné proměny vašeho vzhledu. Chceme vám pomoci vypadat tak, jak si představujete. Doposud (stále ještě máte) jste měli možnost nám zasílat vaše aktuální fotografie s informacemi o vás. Z mnoha desítek přihlášených jsme JIŽ PODRUHÉ vybrali do užšího výběru pět finalistek, z nichž ale mohla šanci dostat jen jedna. Dnes se tak poprvé setkáte s finalistkou druhé naší PROMĚNY, kterou se stala paní Martina Zedková...

„Již tento pátek čeká paní Zedkovou velká proměna. Chopí se jí náš profesionální tým, stejně jako při naší první PROMĚNĚ. Dáme je pětatřicet let, bydlí v Olomouci a pracuje jako zdravotní sestra ve Fakultní nemocnici Olomouc. Náš tým se na naši druhou čtenářku pořádně těší, jelikož, jak sama prozradila, nebojí se žádných změn a nutně prý potřebuje nový styl účesu,“ říká patronka projektu PROMĚNY a redaktorka Večernice Aneta Křížová.
„Jsem opravdu nesmírně ráda, že jsem byla vybrána. Už se nemůžu dočkat, co se mnou profesionální tým provede. Nebráním se skutečně ničemu, počítám úplně se vším,“ neskrývala s úsměvem na rtech svoje nadšení i odhodlání druhá finalistka Večerníkovských PROMĚN. Martina Zedková nám o sobě prozradila, že má ráda sportovní a ležérní styl, ale rozhodně se nebude bránit ani elegantnímu oblečení. Jako první ji tedy čeká změna šatníku. „Naším cílem bude patřičně zvýraznit postavu, ale i přirozeně hezkou tvář čtenářky. Obdobně to bude vypadat i v kadeřnickém a kosmetickém salónu, kde bude provedena velká změna. V přihlášce zaslané do naší redakce totiž mimo jiné uvedla, že nikdy nebyla v kadeřnictví a dlouhé vlasy má již mnoho let. Závěrem se pak stane modelkou a zapózuje před profesionálním fotografem,“ prozradila Aneta Křížová, která bude celý projekt opět pečlivě monitorovat.
Uvidíte, jak čtenářka vypadala těsně před PROMĚNOU a po ní. I tentokrát se můžete tedy těšit na bohatou reportáž, fotky a také video. Také jste zvědaví, jaké bude vzezření druhé naší čtenářky? A splní nová podoba její očekávání? Jak to všechno dopadne, to se dozvíte již brzy na stránkách PROSTĚJOVSKÉHO Večerníku.

Total Comments

  • Hradišťan
  • Vinotéka Hruška
  • ČSSD
  • Interforst
  • Bellis
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak byste řešili vzrůstající pandemii koronaviru?

2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Smích s klasikou.

Koronavir – nekoronaavir, prostějovská veřejnost chce žít! Není proto divu, že letní promítání na nádvoří zámku mělo značnou diváckou kulisu. A co dávali? No přece klasickou českou komedii Postřižiny! A organizátoři vsadili na dobrou kartu, když se rozhodli pro film nedávno zesnulého režiséra Menzla!

 

Lidová tvořivost před volbami.
Předvolební kampaně politických stran a hnutí nabírají na intenzitě a s tím také množství různých billboardů či plakátů v ulicích města. A stejně jako před každými volbami se tyto propagační záležitosti stávají terčem vandalů. Mnoha politikům tak přibyly vousy, vlasy, dokonce mají propíchnuté oči...

Nezapomněli na lidi.

Total Comments

Osobnost týdne

Petr JANDA

Nestárnoucí rocker řádil uplynulou sobotu večer se svým Olympicem na pláži U Vrbiček na plumlovské přehradě. Jak? Jako zamlada!

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

47 722

Město Prostějov má v tuto chvíli přesně tolik obyvatel. Jejich počet rok od roku klesá a doby, kdy jsme se chlubili více než padesátitisícovým městem, jsou dávno pryč.

33

Total Comments

Výrok týdne

„ONI POTŘEBUJÍ MASY, KTERÉ BY DĚLALY BEZ REPTÁNÍ TO, CO CHTĚJÍ. TO JSME JIM KAZILI...“

Jednadevadesátiletý Ladislav „Bor“ Šín, který byl u znovuzaložení skautů v Konici v roce 1991, takto promluvil ke komunistům.

Total Comments

-