Příjemnou noc, dnes je pátek 28.4.2017
svátek slaví Vlastislav,
zítra Robert
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
Post by: Redakce

Ber trojice Rayshawn Simmons, Petr Dokoupil a Michal Norwa vstoupili do zápasu s Jindřichovým Hradcem basketbalisté Prostějova. Větší prostor tak dostali domácí mladíci a v průběhu duelu si nevedli špatně. Koncovka však i tak patřila zkušenějšímu soupeři. Orli prohráli 77:85, přestože byli přes třicet minut ve vedení.

Post by: Redakce

Do posledních tří zápasů skupiny play-out půjdou basketbalisté Prostějova s nepříjemnou jistotou. Bez ohledu na zbývající výsledky si zahrají baráž o udržení nejvyšší domácí soutěže. Ani tři případné výhry v řadě nemůžou stáhnout jejich současnou ztrátu na předposlední místo v tabulce, které znamená záchranu. Orli budou v příštích dnech bojovat o holé přežití mezi elitou…

Post by: Redakce

Na úspěch, který by znamenal desáté vítězství v sezóně, čekají basketbalisté Prostějova od 18. března, kdy porazili Brno. Proti stejnému soupeři nastoupili ve třetím kole skupiny play-out a věděli, že pouze vítězství jim dá naději, že se vyhnou baráži. Nepovedlo se. Orli prohráli 75:81, přestože ještě v průběhu poslední čtvrtiny vedli až od dvanáct bodů.

Post by: Redakce

Orli padli s Novou hutí o čtyři body a MMCITE Brno ve stejnou dobu vyhrálo v Jindřichově Hradci těsně o dva body. Prostějov tak čtyři kola před koncem ztrácí tři body na Brno a Lions JH.

Post by: Redakce

Hned druhé utkání skupiny hrající o záchranu nejvyšší tuzemské soutěže bude pro basketbalisty Prostějova klíčové. Jestli mají mít šanci na záchranu, Novou huť Ostrava totiž potřebují nutně porazit. Případná porážka, podpořená eventuální výhrou Brna v Jindřichově Hradci, by mohla znamenat, že by se ztráta Orlů na předposlední příčku mohla natáhnout na tři body. Čtyři kola před koncem by to byla prakticky neřešitelná situace. Těžký duel se hraje v hale Sportcentra DDM tuto středu 19. dubna od 18:00 hodin.

  • Arkáda - Vůně JARA
  • Velebová
  • caje
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlas lidu...

JAK SE VÁM LÍBÍ V HOSPŮDCE KOVÁRNA?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
Vítejte na světě
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2017 tv pohoda banner

Barometr

Stoletých přibývá.

Prostějovská primátorka Alena Rašková poblahopřála paní Josefě Schlesingerové z Prostějova. Tato dáma se totiž v plné svěžesti dožila 101. narozenin, které oslavila v plné parádě. Její recept na dlouhověkost je prostý - ničím se netrápit! Večerník se samozřejmě připojuje ke gratulacím. 

 
Kolečkářová to vzdala! 

Ignorovala dvě jednání nového zastupitelstva, před tím třetím podala společně s Janou Pavlíčkovou Hlebovou dokonce rezignaci na post opoziční zastupitelky! Bývalá starostka Držovic Blanka Kolečkářová zřejmě nepřenesla přes srdce nedávnou drtivou porážku v předčasných volbách. .

Osobnost týdne

TOMÁŠ HANÁK 

 

Populární herec a moderátor bavil v pátek večer diváky sedmnáctého ročníku Doteků módy v sále prostějovského divadla. Miláček především ženských srdcí byl excelentním průvodcem večera, od pořadatelů tradiční akce to byl skvělý tah.    

 

spa48c342 hanak
 

JOSEF LAUFER

Číslo týdne

300

Právě tolik lidí se uplynulý čtvrtek přišlo do kostela Povýšení svatého Kříže rozloučit s bývalým ředitelem Reálného gymnázia a základní školy města Prostějova a dlouholetým komunálním politikem Václavem Kolářem. Církevní obřad trval půldruhou hodinu. Výrok týdne

„JÁ TO FURT ŘÍKALA, ALE NIKDO MĚ NEPOSLOUCHAL!“. 

Náměstkyně primátorky Ivana Hemerková takto komentovala výsledky pátečních
zápisů do základních škol a další úbytek dětí, což před lety ona sama předpovídala