Dobré ráno, dnes je pátek 7.8.2020
svátek slaví Lada,
zítra Soběslav
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram
Post by: Redakce

Bez Lukáše Palyzy a Viktora Vašáta zahájili přípravu na novou sezónu basketbalisté BK Olomoucko. Kapitán týmu je na reprezentačním kempu, pivot má problémy s kolenem a připojí se později. „Zatím je nás osm. Stále vybíráme posily pro nadcházející soutěžní ročník,“ ujišťuje trenér Olomoucka Predrag Benáček.

Post by: Redakce

Rovných deset zápasů odehrají do začátku sezóny basketbalisté BK Olomoucko. První přípravné utkání mají na programu v polovině srpna, kdy přivítají Ostravu, generálkou na start Kooperativa NBL bude mezinárodní turnaj O pohár primátora města Olomouce 3. a 4. září.

Post by: Redakce

Prvním soupeřem basketbalistů BK Olomoucko v novém ročníku Kooperativa NBL bude Děčín a vzájemný souboj se odehraje v hale Sportcentra DDM 12. září od 18.00 hodin. Los nejvyšší soutěže určil pořadí všech zápasů, základní část skončí 2. ledna příštího roku.

Post by: Redakce

Dvoutýdenní sraz reprezentačního národního výběru naplánovalo vedení českého basketbalu. Na kemp v Mariánských Lázních, který probíhá od 27. července, plynule naváže soustředění v Poděbradech. Obě akce budou mít zajímavou hanáckou stopu, protože v nominaci nechybí kapitán BK Olomoucko Lukáš Palyza a nově také nadějný křídelník prostějovských Orlů Richard Bálint.

Post by: Redakce

Po dlouhé době se setkají všichni hráči BK Olomoucko, kterým 29. července startuje příprava na nový soutěžní ročník Kooperativa NBL. Chybět bude pouze reprezentant Lukáš Palyza (více na jiném místě – pozn.red.), zbytek týmu by měl být k dispozici.

  • Gulas Fest
  • Olypmic
  • Czech Tour
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Obáváte se druhé vlny koronavirusu?

P3_hana_nabor
2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Počasí konečně přálo.

Během uplynulého víkendu se v celém prostějovském regionu konal bezpočet kulturních a společenských akcí, které tentokrát nemusely být rušeny kvůli nepřízni počasí. Oproti předešlému fiasku tak v rámci Léta s hvězdami mohla při druhém pokusu nejen kapela Argema zahrát vícero návštěvníkům.

Koronavirus odložil investice.
Stavební investice za desítky milionů korun byli nuceni na příští rok odložit prostějovští radní. Důvodem je až příliš velké množství peněz vynaložených radnicí během nouzového stavu a zároveň obava z dalšího šíření nákazy covid-19. Počkat si musí Národní dům, kino Metro 70 a další.

Nezapomněli na lidi.

Osobnost týdne

Pavel ŠPORCL

Fenomenální český houslista uhranul své příznivce při svém vystoupení s názvem Pocta Paganinimu na zámku v Plumlově.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Číslo týdne

5 417

Přesně tolik zákazníků využilo během prvního pololetí službu Senior taxi v Prostějově. Velký pokles počtu klientů kvůli covid-19 byl zaznamenán během nouzového stavu.

Výrok týdne

„Takhle kdyby mi vařila moje žena!“

Jeden ze spokojených účastníků ptenského Gulášfestu určitě nechtěl urazit svoji manželku, ale...

-