Dobré ráno, dnes je úterý 21.1.2020
svátek slaví Běla,
zítra Slavomír
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram
Post by: Redakce

Basketbalisté BK Olomoucko mají stále šanci, že si po roce zahrají finálový turnaj Českého poháru a budou mít možnost obhajovat bronzovou medaili. Stačí, aby ve čtvrtfinálovém střetnutí porazili USK Praha. Klíčový zápas se hraje již zítra, tj. v úterý 21. ledna na palubovce haly Sportcentra DDM. Úvodní rozskok je plánován na 18.00 hodin.

Post by: Redakce

Těžké protivníky budou mít v doprovodných soutěžích na Utkání hvězd zástupci BK Olomoucko. Trofej a prémii tisíc eur pro vítěze soutěže jeden na jednoho bude obhajovat Javonte Douglas z Olomoucka, jemuž budou cestu k titulu znepříjemňovat kolínský Pawel Krefft, hradecký David Pekárek, brněnský Radek Farský, Ondřej Sehnal z USK Praha, Ozren Pavlovič z Pardubic, Filip Kroutil z Děčína, Luboš Kovář ze Svitav, Josh Newkirk z Ostravy a ústecký Josh Brown.

Post by: Michal Sobecký

Loni na jaře se prostějovské basketbalistky dočkaly historického úspěchu v podobě postupu do 1. ligy žen ČR, tedy druhé nejvyšší tuzemské soutěže. Tam mají už pod křídly Sportovního klubu K2 Prostějov za sebou dvě třetiny základní části a dosud poznávají vysokou kvalitu startovního pole.

Post by: Redakce

Podle původního pavouka měli basketbalisté ve čtvrtfinále Českého poháru po roce opět narazit na Pardubice, nakonec ale vedení soutěže sáhlo k rozlosování všech postupujících a na Hanáky vyšel celek USK Praha. Los současně rozhodl o pořadatelství atraktivního zápasu a ten se bude hrát 21. ledna na palubovce prostějovského Sportcentra DDM.

Post by: Redakce

Po jednoznačném vítězství nad rezervou Opavy v poměru 112:67 postoupili basketbalisté BK Olomoucko do čtvrtfinále Českého poháru. Jediný úspěch je tak dělí od postupu do únorového finálového turnaje čtyř nejlepších týmů soutěže. V klíčovém utkání narazí na USK Praha, hrát se bude 21. ledna v Prostějově.

  • Lesy Pv
  • Národní dům
  • Nemocnice Agel
  • Kendrion
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

P2_tenis

Anketa - hlavní

A JAK VÁM SE LÍBÍ V HOSTINCI U ANDĚLA V TYLOVĚ ULICI?

2020 plesy
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Něco teplého do žaludku.

Rozlévání polévek v režii náměstkyně prostějovského primátora Milady Sokolové minulý týden opět po roce začalo. Bezdomovci u místního nádraží se na tuto tradiční charitativní akci viditelně těšili a odpovídala tomu jejich účast. Konečně dostali zase něco teplého do žaludku.

Kdo všechno jezdí po dálnici.

Tři v jednom, tak by se dala charakterizovat běžná policejní kontrola řidiče, který uháněl po dálnici směrem k Prostějovu. Na skle neměl dálniční známku a vozidlo nemělo platnou technickou prohlídku. Ale co je úplně nejhorší, řidič byl pod vlivem extáze a marihuany…

Kdo všechno jezdí po dálnici. Tři v jednom, tak by se dala charakterizovat běžná policejní kontrola řidiče, který uháněl po dálnici směrem k Prostějovu. Na skle neměl dálniční známku a vozidlo nemělo platnou technickou prohlídku. Ale co je úplně nejhorší, řidič byl pod vlivem extáze a marihuany…

Osobnost týdne

ANDREJ BABIŠ
02 babisPremiér České republiky a šéf nejsilnější politické strany ANO 2011 navštívil během své inspekční cesty po Olomouckém kraji také Prostějov. A nechal se slyšet, že naše město si ostatní mohou brát za vzor.

Číslo týdne

832

Smutný rekord ohlásila prostějovská nemocnice. Ve zdejší porodnici se totiž v roce 2019 narodilo právě jen něco přes osm stovek dětí, což je nejméně za posledních třináct let! Vymřeme snad?

Výrok týdne

„JÁ BYCH TENTO VÝROK OZNAČIL ZA NEHORÁZNOST“

Tiskový mluvčí Petry Kvitové Karel Tejkal takto okomentoval slova Radima Žondry, že si tenistka způsobila zranění sama…