Příjemnou noc, dnes je pátek 15.11.2019
svátek slaví Leopold,
zítra Otmar
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram
Post by: Redakce

Hodně nadstandardní počet minut proti nejtěžšímu ligovému soupeři dostali nadějní podkošoví hráči BK Olomoucko. Dominik Štěpán odehrál více než jedenáct minut, Viktor Vašát dokonce strávil na palubovce přes osmnáct minut a z pohledu koeficientu užitečnosti byl dokonce druhým nejlepším hráčem týmu. Je tohle cesta pro BK Olomoucko?

Post by: Redakce

Podle očekávání skončilo sobotní utkání mezi Olomouckem a Nymburkem v 8. kole Kooperativa NBL. Hostující mistr vyhrál souboj posledních finalistů nejvyšší soutěže vysoko 106:70, když o bodově vysokém triumfu rozhodl ve druhém poločase, který vyhrál o devětadvacet bodů.

Post by: Redakce

Zvýšené úsilí, fyzickou dřinu i body potřebuje tým BK Olomoucko od hráčů, kteří ještě v minulé sezóně především kryli záda základní pětce. Od začátku minulého soutěžního ročníku se totiž hodně změnilo. Ubylo cizinců, kteří vynikali atletickými přednostmi nebo zkušenostmi. Jejich roli musí převzít současní členové sestavy. V průběžné tabulce Kooperativy NBL patří svěřencům kouče Benáčka po sedmi kolech páté místo.

Post by: Redakce

Další ligové utkání kvůli zdravotním problémům musel vynechat Javonte Douglas, velká opora BK Olomoucko. Nejlepší hráč ligy absentuje kvůli potížím s kolenem, vedení klubu dělá maximum, aby byl co nejrychleji zpět na palubovce.

Post by: Redakce

Velké drama přineslo střetnutí 7. kola Kooperativy NBL mezi BK Olomoucko a Děčínem. O vítězi rozhodovalo na palubovce prostějovské haly Sportcentra DDM až prodloužení a v něm se po výsledku 91:87 radovali domácí. Svého soupeře nepřehráli, extrémním nasazením a bojovností ovšem přerušili sérii dvou porážek.

  • 30 klíčů
  • ZŠ Melantrichova
  • Sametova třicítka
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak oslavíte 30. výročí sametové revoluce?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Úspěch desetiletí.

Výzkum Město pro byznys desetiletí v rámci Olomouckého kraje má svého jednoznačného vítěze. K velké radosti se jim stal Prostějov, který v uplynulých letech hned několikrát triumfoval v krajských výzkumech a v loňském roce dokonce tuto prestižní odbornou anketu ovládl v rámci celé České republiky.


Hulvát zůstane hulvátem.

Nebylo to poprvé, ale od předešlých vulgárních excesů občana Vrahovic Čeňka Svobody na půdě prostějovského zastupitelstva se čekalo, že věčný stěžovatel na všechny a na všechno bude tentokrát slušnější. Dostal možnost promluvit před zastupiteli a nazval je bezcharakterními darebáky.

Osobnost týdne

DANA BATULKOVÁ

45 batulkovaSkvělá herečka se společně s Danielou Kolářovou představila v neděli na prknech Městského divadla v Prostějově v představení Arnošta Goldflama Dámská šatna.

Číslo týdne

 5

Od úterý do čtvrtka minulého týdn probíhalo u Krajského soudu v Brně projednávání žaloby na bývalého předsedu mládežnického hokejového klubu Jestřábi Prostějov spolek Michala Tomigu. Ten si nakonec odnesl pětiletý trest za zpronevěru a podvod.

Výrok týdne

„VŮBEC NETUŠÍM, NAJEDNOU BYLY FUČ!“

Náměstkyně primátora Alena Rašková nebyl schopna zastupitelům sdělit, kdy si Manthellan odvezl betonové zátarasy z parkoviště u Společenského domu

Koordinátor útvaru BESIP pro Olomoucký kraj MIROSLAV CHAROUZ se k současnému stavu na silnici vyjadřuje v exkluzivním rozhovoru na strna 14 hodně kriticky.