Dobré odpoledne, dnes je sobota 24.6.2017
svátek slaví Jan,
zítra Ivan
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
Post by: Redakce

Během uplynulého ročníku podpořila činnost klubu BCM Orli Prostějov Nadace ČEZ částkou ve výši půl milionů korun. Tyto finance sloužily především k nákupu nových tréninkových pomůcek sloužících k zlepšení tréninkového procesu.

Post by: Redakce

Přesně dvaadvacet hráčů nastoupilo v průběhu sezóny za prostějovské Orly. V některých případech šlo o krátké epizody, což platilo především u Dariona Rackleye, který v lize odehrál jediný zápas a další dva starty přidal v poháru. Tři ligová utkání stihl Dylan Talley. Další basketbalisté odešli z klubu po několika měsících a většinou posílili prostějovské soupeře v Kooperativa NBL. „Těch změn bylo opravdu hodně. Začínali jsme s domácí pětkou, druhá byla z převážné části americká a sezóna se dohrávala s třetí, prakticky mládežnickou,“ komentoval výstižně velký pohyb v kabině David Hájek,asistent hlavního trenéra Cholevy.

Post by: Redakce

Adéla Neubauerová, Karolína Szcotková, Kateřina Galíčková. Tuto trojici spojuje nejen basketbalové vyrůstání v TJ OP Prostějov, ale nově i zlatá medaile z Final Four basketbalové extraligy juniorek. Všechny totiž shodně odešly do Brna, aby v dresu tamějšího SŠMH Handicap prošly celou sezónou U19 bez porážky. V souboji o zlato si poradily s Ostravou, jejíž barvy hájila další Prostějovanka Kateřina Frgalová.

Post by: Redakce

Ani jednoho z ligových soupeřů nedokázali z pohledu vzájemných zápasů porazit v průběhu posledního ročníku Kooperativa NBL hráči Prostějova. Vyrovnanou bilanci měli pouze s Pardubicemi, USK Praha, Kolínem a Brnem. S týmy první šestky ale odehráli pouze dva zápasy a své úspěchy zaznamenali výhradně v první části sezóny před odchodem několika klíčových hráčů.

Post by: Redakce

Úprky českých hráčů se výrazně podepsaly pod nejhorší umístění prostějovských basketbalistů v historii Kooperativa NBL. První dva odchody ještě tým ustál, další dvě změny v sestavě na konci roku ale klub nedokázal nahradit.

  • U Věžiček
  • Prostějov Cup 2017
  • Keltská noc
  • legendy
  • Finsys
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlas lidu...

JAK SE VÁM LÍBÍ V HOSTINCI „U DITTRICHŮ“

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2017 tv pohoda banner

Barometr

Voda v přehradě je čistá.

Hodně lidí chtivých koupání netrpělivě čekalo na pondělní měření kvality vody v plumlovské nádrži. A hygienici všechny potěšili! V přehradě nejsou žádné sinice ani jiný „binec“ a voda tak dostala nejlepší možnou známku čistoty. Takže neváhejte a jděte si pořádně zaplavat.  

 

 
Bez uzávěrky

Naprostou ostudou skončilo hlasování zastupitelů o Závěrečném účtu města Prostějova za rok 2016, když Účetní závěrka nebyla schválena, přičemž chyběl jeden jediný hlas! Na Ministerstvu financí ČR nyní budou mít těžkou hlavu, očekávat se dá série kontrol na prostějovském magistrátu... 

Osobnost týdne

MARASD
25 marasd

V domácím prostředí na konickém festivalu „Legendy se vrací“ vystoupila nejen regionálně známá skupina. Rocková kapela vznikla v roce 1990 právě v Konici po rozpadu tehdejší legendární kapely Merkur. A že stále dokáže rozpálit své věrné fanoušky, předvedla i při sobotním koncertu.     

Číslo týdne

26+32

Uplynulou sobotu vyhasly na Prostějovsku životy dvou mladých mužů. Šestadvacetiletý naprosto bezproblémový mladík z Čehovic skočil v Bedihošti pod nákladní vlak a pár minut poté dvaatřicetiletý řidič narazil v Dětkovicích autem do stromu. Oba byli na místě mrtví. 

Výrok týdne

„NENECHÁM ZE

SEBE UŽ DĚLAT

ŽÁDNÝHO VOLA!“ 

Prostějovský zastupitel a náměstek hejtmana
František Jura byl hodně zklamán
z přístupu Jestřábů k řešení problematiky
mládežnického hokeje. A naštval se pořádně!.