Příjemnou noc, dnes je pátek 24.3.2017
svátek slaví Gabriel,
zítra Marián
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
Post by: Redakce

Čtyři kola před koncem nadstavbové části Kooperativa NBL stále není rozhodnuto o složení osmičky týmů, která si zahraje ve vyřazovací části o domácí titul. Stále se bojuje především o jednu volnou vstupenku. Ze skupiny A2 s největší pravděpodobností postoupí Svitavy. Poslední postupovou příčku zatím drží Ústí nad Labem, na poslední Jindřichův Hradec má ale náskok pouhých dvou bodů.

Post by: Redakce

Až v šestém utkání ve skupině A2 nadstavbové části soutěže ukončili basketbalisté Prostějova čekání na vítězný pokřik v kabině. Pauza trvala více než tři měsíce. Orli dokázali v domácím prostředí porazit posílené Brno 81:76, když rozhodující náskok získali už v průběhu první čtvrtiny. Přes nervózní koncovku domácí mírné vedení uhájili a urvali devátý úspěch v sezóně.

Post by: Redakce

Také v pátém kole nadstavbové skupiny A budou mít hráči Prostějova na své straně výhodu domácího prostředí. Na začátku odvetné části přivítají Brno, s nímž ve třech zápasech dvakrát prohráli. Střetnutí se hraje v hale Sportcentra DDM v sobotu 18. března od 17.00 hodin.

Post by: Marek Sonnevend

Pomalu se blíží jaro a basketbalisté Prostějova marně čekají na první ligový úspěch v novém roce. Po velkém zemětřesení v kabině a příchodu celé řady nových hráčů se svěřencům kouče Cholevy stále nevede. Do úspěšného konce nedotáhli ani slušně rozehrané zápasy. V posledních dvou dokonce byli poměrně dlouhou dobu ve vedení, nakonec se však pokaždé vlastními chybami připravili o úspěch.

Post by: Marek Sonnevend

Ve velkém předstihu splnili svůj cíl mladí basketbalisté BCM Orli Prostějov ve svém premiérovém prvoligovém ročníku. Na slušné výkony v základní části navázali hned na začátku skupiny o 13. až 20. místo a získali si rozhodující náskok. „Nějaká teorie tam je, ale prakticky je hotovo. Na jihlavskou Vysočinu a pražskou Spartu máme už velký náskok. Soupeři by museli všechno vyhrát a my naopak všechno prohrát. To se nestane, jsme zachráněni,“ počítá kouč mladých Orlů Peter Bálint. „Sezóna se pro nás vyvíjela docela slušně. Brzy se kluci seznámili se soutěží, výkony šly nahoru. V první lize jsme obstáli,“ míní Bálint.

 • Pozvánka basket
 • caje
 • konstrukta
 • berani
 • U vezicek
 • interforst
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlas lidu...

JAK SE VÁM LÍBÍ V HOSTINCI BESEDA?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
Vítejte na světě
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2017 tv pohoda banner

Barometr

Kavárna ve Špalíčku bude!

Dva a půl roku to trvalo, ale milovníci dobré kávy a ještě k tomu v atraktivním prostředí, se konečně dočkají. Po byrokratických průtazích a jednáních s Olomouckým krajem otevře konečně prostějovské muzeum vlastní kavárnu ve Špalíčku. Muzeum si ale muselo půjčit u banky...

 
Prošustrovaná licence!

Kdo z hokejových fanoušků doufal, že licence na první ligu je pod kuratelou magistrátu a nelze prodat do jiného města, toho vyvedlo z omylu pondělní jednání zastupitelstva. Licenční právo na WSM ligu má soukromého majitele! A prý hned dokonce dva, k vlastnictví se hlásí jak Michal Tomiga, tak i Jaroslav Luňák...

Osobnost týdne

Bohumil Pácl
12 pacl

Nestor zimního a dálkového plavání v exkluzivním rozhovoru pro Večerník prozradil několik fíglů, jak vyzrát na studenou vodu a přitom si neuhnat zápal plic. Bezmála sedmasedmdesátiletý otužilec zároveň přiznal, že přeplavání kanálu La Manche už nechá těm mladším...

Číslo týdne

20 000

PROSTĚJOVSKÝ Večerník se pořádně plácne přes kapsu! Pěkně zakulacenou částku vyplatí nejčtenější regionální periodikum letošnímu vítězi celoroční tipovačky „FOTBALOVÁ DEVÍTKA“. Ten tak dostane na ruku dvacet „prutů“, jelikož právě kulaté narozeniny tohoto čísla se chystáme slavit.

Výrok týdne

„UŽ MĚ NEFOŤTE, JÁ BYL U VÁS JIŽ PĚTKRÁT!“


Jednomu z bezdomovců u místního nádraží se pranic nelíbil fotograf Večerníku, který se ho snažil zvěčnit u pojídání polévky...